FOTBAL DOROST


Tabulka pořadí po 22. kole
tým z v r p skóre b
1. Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice 19 19 0 0 117:14 57
2. SKP Ml. Boleslav 20 15 0 5 96:55 45
3. FK Krnsko 20 12 2 6 100:44 38
4. SK Jivina 20 12 0 8 86:74 36
5. Sokol Čečelice / TJ Byšice 20 11 2 7 103:69 35
6. SK Židněves / FK Dlouhá Lhota 20 11 2 7 61:54 35
7. Slavia Velký Borek 20 10 1 9 76:59 31
8. Sokol Obříství 20 5 2 13 41:75 17
9. Labský Kostelec 20 4 1 15 53:98 13
10. FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov 19 2 2 15 26:122 8
11. SK Skalsko / SK Mšeno 20 2 0 18 31:126 6

 
22. kolo
02.06.2018 10:30 FK Krnsko - SK Skalsko / SK Mšeno 4:0 (0:0)
03.06.2018 10:00 Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice - SK Židněves / FK Dlouhá Lhota 2:0 (0:0)
03.06.2018 10:15 Sokol Čečelice / TJ Byšice - Sokol Obříství 7:3 (3:1)
03.06.2018 10:15 Labský Kostelec - FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov 5:1 (2:1)
03.06.2018 13:30 SKP Ml. Boleslav - SK Jivina 3:8 (3:6)

21. kolo
27.05.2018 10:15 Sokol Obříství - Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice 1:5 (0:2)
27.05.2018 10:30 SK Skalsko / SK Mšeno - Slavia Velký Borek 0:3 (0:0)
27.05.2018 10:30 SK Jivina - Sokol Čečelice / TJ Byšice 10:4 (3:2)
27.05.2018 10:30 FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov - FK Krnsko 1:5 (0:3)
27.05.2018 10:30 SK Židněves / FK Dlouhá Lhota - Labský Kostelec 6:3 (4:0)

20. kolo
19.05.2018 10:15 Slavia Velký Borek - FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov 14:0 (6:0)
19.05.2018 10:30 FK Krnsko - SK Židněves / FK Dlouhá Lhota 1:1 (0:0)
20.05.2018 10:15 Labský Kostelec - Sokol Obříství 1:3 (1:2)
20.05.2018 10:30 SK Jivina - Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice 1:6 (1:3)
20.05.2018 13:30 SKP Ml. Boleslav - Sokol Čečelice / TJ Byšice 5:3 (2:1)

19. kolo
13.05.2018 10:15 Sokol Obříství - FK Krnsko 1:6 (1:3)
13.05.2018 10:15 Sokol Čečelice / TJ Byšice - Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice 1:5 (0:2)
13.05.2018 10:30 SK Skalsko / SK Mšeno - SKP Ml. Boleslav 1:10 (0:3)
13.05.2018 10:30 SK Jivina - Labský Kostelec 5:4 (2:3)
13.05.2018 10:30 SK Židněves / FK Dlouhá Lhota - Slavia Velký Borek 3:2 (2:1)

18. kolo
05.05.2018 10:15 Slavia Velký Borek - Sokol Obříství 6:0 (2:0)
06.05.2018 10:15 Labský Kostelec - Sokol Čečelice / TJ Byšice 3:6 (2:3)
06.05.2018 10:30 SK Jivina - FK Krnsko 3:2 (0:0)
06.05.2018 10:30 SK Skalsko / SK Mšeno - FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov 1:5 (0:3)
06.05.2018 13:30 SKP Ml. Boleslav - Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice 0:2 (0:1)

17. kolo
29.04.2018 10:00 Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice - Labský Kostelec 10:2 (5:1)
29.04.2018 10:15 Sokol Čečelice / TJ Byšice - FK Krnsko 7:2 (4:1)
29.04.2018 10:30 FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov - SKP Ml. Boleslav 1:5 (0:5)
29.04.2018 10:30 SK Židněves / FK Dlouhá Lhota - SK Skalsko / SK Mšeno 7:1 (4:1)
29.04.2018 10:30 SK Jivina - Slavia Velký Borek 2:1 (1:1)

16. kolo
21.04.2018 10:15 Slavia Velký Borek - Sokol Čečelice / TJ Byšice 4:3 (2:2)
21.04.2018 10:30 SKP Ml. Boleslav - Labský Kostelec 4:2 (1:1)
21.04.2018 10:30 FK Krnsko - Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice 0:2 (0:0)
22.04.2018 10:30 SK Skalsko / SK Mšeno - Sokol Obříství 2:8 (1:3)
22.04.2018 10:30 FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov - SK Židněves / FK Dlouhá Lhota 2:4 (0:0)

15. kolo
15.04.2018 10:15 Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice - Slavia Velký Borek 4:0 (1:0)
15.04.2018 10:15 Sokol Obříství - FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov 2:2 (1:0)
15.04.2018 10:15 Labský Kostelec - FK Krnsko 2:6 (0:2)
15.04.2018 10:30 SK Jivina - SK Skalsko / SK Mšeno 3:2 (1:0)
15.04.2018 10:30 SK Židněves / FK Dlouhá Lhota - SKP Ml. Boleslav 2:3 (2:1)

14. kolo
07.04.2017 10:15 Slavia Velký Borek - Labský Kostelec 9:0 (5:0)
07.04.2017 10:30 SKP Ml. Boleslav - FK Krnsko 2:1 (0:1)
08.04.2017 10:30 SK Židněves / FK Dlouhá Lhota - Sokol Obříství 5:0 (3:0)
08.04.2017 10:30 FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov - SK Jivina 0:3 (0:1)
08.04.2017 10:30 SK Skalsko / SK Mšeno - Sokol Čečelice / TJ Byšice 1:4 (0:2)

13. kolo
16.06.2018 09:30 Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice - SK Skalsko / SK Mšeno 9:0 (7:0)
16.06.2018 10:15 Sokol Čečelice / TJ Byšice - FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov 4:4 (1:4)
16.06.2018 10:30 FK Krnsko - Slavia Velký Borek 4:3 (2:1)
17.06.2018 10:15 Sokol Obříství - SKP Ml. Boleslav 4:0 (2:0)
17.06.2018 10:30 SK Jivina - SK Židněves / FK Dlouhá Lhota 1:3 (1:1)

12. kolo
09.06.2018 10:30 SKP Ml. Boleslav - Slavia Velký Borek 5:6 (2:4)
10.06.2018 10:15 Sokol Obříství - SK Jivina 0:4 (0:1)
10.06.2018 10:30 SK Skalsko / SK Mšeno - Labský Kostelec 6:5 (3:1)
10.06.2018 10:30 SK Židněves / FK Dlouhá Lhota - Sokol Čečelice / TJ Byšice 1:4 (1:1)
10.06.2018 10:30 FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov - Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice -:- (-:-)

11. kolo
05.11.2017 10:15 Sokol Obříství - Sokol Čečelice / TJ Byšice 1:1 (0:1)
05.11.2017 10:30 SK Jivina - SKP Ml. Boleslav 2:7 (1:2)
05.11.2017 10:30 SK Skalsko / SK Mšeno - FK Krnsko 1:11 (1:5)
05.11.2017 10:30 FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov - Labský Kostelec 0:10 (0:3)
05.11.2017 10:30 SK Židněves / FK Dlouhá Lhota - Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice 1:2 (1:0)

10. kolo
28.10.2017 10:15 Slavia Velký Borek - SK Skalsko / SK Mšeno 4:2 (3:1)
28.10.2017 10:30 FK Krnsko - FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov 7:0 (3:0)
29.10.2017 10:15 Labský Kostelec - SK Židněves / FK Dlouhá Lhota 2:2 (1:1)
29.10.2017 10:15 Sokol Čečelice / TJ Byšice - SK Jivina 6:1 (3:0)
12.11.2017 10:00 Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice - Sokol Obříství 7:0 (1:0)

9. kolo
22.10.2017 10:15 Sokol Obříství - Labský Kostelec 0:3 (0:2)
22.10.2017 10:15 Sokol Čečelice / TJ Byšice - SKP Ml. Boleslav 4:7 (2:6)
22.10.2017 10:30 SK Židněves / FK Dlouhá Lhota - FK Krnsko 0:3 (0:1)
22.10.2017 10:30 FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov - Slavia Velký Borek 1:13 (0:9)
27.10.2017 10:30 Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice - SK Jivina 7:1 (2:0)

8. kolo
14.10.2017 10:15 Slavia Velký Borek - SK Židněves / FK Dlouhá Lhota 1:3 (1:1)
14.10.2017 10:30 FK Krnsko - Sokol Obříství 6:1 (1:0)
14.10.2017 10:30 SKP Ml. Boleslav - SK Skalsko / SK Mšeno 10:1 (6:0)
15.10.2017 10:00 Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice - Sokol Čečelice / TJ Byšice 7:1 (4:0)
15.10.2017 10:15 Labský Kostelec - SK Jivina 4:3 (2:1)

7. kolo
08.10.2017 10:00 Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice - SKP Ml. Boleslav 4:2 (2:1)
08.10.2017 10:15 Sokol Obříství - Slavia Velký Borek 0:2 (0:1)
08.10.2017 10:30 FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov - SK Skalsko / SK Mšeno 4:2 (2:0)
12.11.2017 10:15 Sokol Čečelice / TJ Byšice - Labský Kostelec 8:0 (3:0)
12.11.2017 10:30 FK Krnsko - SK Jivina 17:4 (7:2)

6. kolo
30.09.2017 10:15 Slavia Velký Borek - SK Jivina 1:7 (0:4)
30.09.2017 10:30 FK Krnsko - Sokol Čečelice / TJ Byšice 8:4 (5:1)
30.09.2017 10:30 SKP Ml. Boleslav - FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov 2:1 (1:0)
01.10.2017 10:15 Labský Kostelec - Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice 1:10 (1:8)
01.10.2017 10:30 SK Skalsko / SK Mšeno - SK Židněves / FK Dlouhá Lhota 1:4 (1:3)

5. kolo
24.09.2017 10:00 Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice - FK Krnsko 3:1 (1:1)
24.09.2017 10:15 Labský Kostelec - SKP Ml. Boleslav 2:5 (2:1)
24.09.2017 10:15 Sokol Obříství - SK Skalsko / SK Mšeno 5:2 (3:2)
24.09.2017 10:15 Sokol Čečelice / TJ Byšice - Slavia Velký Borek 5:1 (1:0)
24.09.2017 10:30 SK Židněves / FK Dlouhá Lhota - FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov 5:1 (1:0)

4. kolo
16.09.2017 10:15 Slavia Velký Borek - Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice 0:8 (0:7)
16.09.2017 10:30 SKP Ml. Boleslav - SK Židněves / FK Dlouhá Lhota 6:4 (3:1)
17.09.2017 10:30 FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov - Sokol Obříství 1:8 (1:4)
17.09.2017 10:30 SK Skalsko / SK Mšeno - SK Jivina 1:10 (0:6)
17.09.2017 14:00 FK Krnsko - Labský Kostelec 9:1 (3:0)

3. kolo
09.09.2017 10:30 FK Krnsko - SKP Ml. Boleslav 4:5 (0:4)
10.09.2017 10:15 Labský Kostelec - Slavia Velký Borek 1:2 (0:2)
10.09.2017 10:15 Sokol Obříství - SK Židněves / FK Dlouhá Lhota 1:3 (1:1)
10.09.2017 10:15 Sokol Čečelice / TJ Byšice - SK Skalsko / SK Mšeno 8:2 (3:1)
10.09.2017 10:30 SK Jivina - FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov 10:1 (7:1)

2. kolo
02.09.2017 10:15 Slavia Velký Borek - FK Krnsko 3:3 (0:1)
02.09.2017 10:30 SKP Ml. Boleslav - Sokol Obříství 7:2 (6:2)
03.09.2017 10:30 SK Skalsko / SK Mšeno - Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice 2:10 (1:4)
03.09.2017 10:30 FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov - Sokol Čečelice / TJ Byšice 1:8 (1:3)
03.09.2017 10:30 SK Židněves / FK Dlouhá Lhota - SK Jivina 4:3 (2:2)

1. kolo
27.08.2017 10:00 Akuma Ml. Boleslav / Čechie Čejetice - FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov 14:0 (5:0)
27.08.2017 10:15 Sokol Čečelice / TJ Byšice - SK Židněves / FK Dlouhá Lhota 15:3 (6:2)
27.08.2017 10:30 SK Jivina - Sokol Obříství 5:1 (2:1)
28.09.2017 10:15 Labský Kostelec - SK Skalsko / SK Mšeno 2:3 (0:1)
28.09.2017 10:30 Slavia Velký Borek - SKP Ml. Boleslav 1:8 (0:5)

 
 

 
 
 


© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu, technická podpora, video, audio, foto Stanislav Beneš