FOTBAL DOROST


Tabulka pořadí po 5. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. SK Labský Kostelec 5 4 0 0 1 10:12 12
2. FK Kralupy 1901 B 5 3 1 0 1 23:7 11
3. Slavia Velký Borek 5 3 0 0 2 26:14 9
4. STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 4 2 0 1 1 10:10 7
5. STM Čečelice / Byšice 2 2 0 0 0 12:0 6
6. STM Čečelice/Byšice 3 2 0 0 1 13:4 6
7. Sokol Obříství 4 2 0 0 2 21:5 6
8. SK Mšeno 5 2 0 0 3 20:15 6
9. Sokol Tišice 5 2 0 0 3 12:11 6
10. STM Čechie / Dřínov 4 0 0 0 4 4:22 0
11. STM Dolní / Horní Beřkovice 4 0 0 0 4 5:56 0

 
6. kolo
29.09.2018 10:15 Slavia Velký Borek - STM Čechie / Dřínov -:- (-:-)
30.09.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - STM Dolní / Horní Beřkovice -:- (-:-)

5. kolo
22.09.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - Slavia Velký Borek 3:15 (2:6)
22.09.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - SK Mšeno 1:4 (0:1)
22.09.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - STM Čečelice/Byšice 3:1 (2:0)
23.09.2018 10:00 Sokol Obříství - FK Kralupy 1901 B 0:1 (0:1)
23.09.2018 10:15 SK Labský Kostelec - Sokol Tišice 1:0 (0:0)

4. kolo
15.09.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - STM Čechie / Dřínov 5:2 (0:1)
15.09.2018 10:15 Slavia Velký Borek - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 6:2 (3:1)
15.09.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - SK Labský Kostelec 7:0 (2:0)
16.09.2018 10:15 SK Mšeno - STM Dolní / Horní Beřkovice 14:0 (8:0)
16.09.2018 13:30 Sokol Tišice - Sokol Obříství 2:1 (0:0)

3. kolo
08.09.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - FK Kralupy 1901 B 0:13 (0:7)
08.09.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - Sokol Obříství 0:6 (0:2)
08.09.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - SK Mšeno 3:1 (2:0)
09.09.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - Sokol Tišice 5:1 (1:0)
09.09.2018 10:15 SK Labský Kostelec - Slavia Velký Borek 4:2 (2:1)

2. kolo
01.09.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 3:2 np (2:1)
01.09.2018 10:15 Slavia Velký Borek - STM Čečelice / Byšice 0:3 (0:1)
02.09.2018 10:00 Sokol Obříství - STM Dolní / Horní Beřkovice 14:2 (7:1)
02.09.2018 10:15 SK Mšeno - SK Labský Kostelec 1:2 (0:0)
02.09.2018 14:00 Sokol Tišice - STM Čechie / Dřínov 7:1 (4:1)

1. kolo
25.08.2018 10:15 Slavia Velký Borek - Sokol Tišice 3:2 (1:1)
26.08.2018 10:15 STM Čečelice / Byšice - SK Mšeno 9:0 (4:0)
26.08.2018 10:15 SK Labský Kostelec - FK Kralupy 1901 B 3:2 (2:2)
28.09.2018 10:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - Sokol Obříství -:- (-:-)
28.09.2018 14:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - STM Čechie / Dřínov -:- (-:-)

 
 

 
 
 

© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu, technická podpora, video, audio, foto Stanislav Beneš