FOTBAL DOROST


Tabulka pořadí po 18. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 13 11 0 1 1 68:24 34
2. STM Čečelice/Byšice 13 10 0 0 3 67:16 30
3. SK Labský Kostelec 13 9 0 1 3 52:26 28
4. FK Kralupy 1901 B 13 8 2 0 3 49:25 28
5. Slavia Velký Borek 13 9 0 0 4 65:26 27
6. Sokol Obříství 13 5 1 0 7 36:23 17
7. Sokol Tišice 13 4 1 2 6 31:30 16
8. SK Mšeno 13 3 1 1 8 31:47 12
9. STM Dolní / Horní Beřkovice 13 1 0 0 12 21:126 3
10. STM Čechie / Dřínov 13 0 0 0 13 14:91 0

 
18. kolo
27.10.2018 10:15 Slavia Velký Borek - SK Mšeno 9:0 (7:0)
27.10.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - STM Čechie / Dřínov 9:1 (4:0)
28.10.2018 10:15 SK Labský Kostelec - Sokol Obříství 1:2 np (0:1)
28.10.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - FK Kralupy 1901 B 5:2 (2:2)
28.10.2018 11:30 Sokol Tišice - STM Dolní / Horní Beřkovice 7:0 (3:0)

17. kolo
03.11.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 1:10 (0:7)
03.11.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - SK Labský Kostelec 1:5 (0:2)
03.11.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - Slavia Velký Borek 2:3 (0:3)
04.11.2018 10:00 Sokol Obříství - STM Čečelice/Byšice 0:2 (0:0)
04.11.2018 10:15 SK Mšeno - Sokol Tišice 1:2 np (0:0)

16. kolo
10.11.2018 10:15 Slavia Velký Borek - Sokol Obříství 1:3 (1:0)
11.11.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - STM Čechie / Dřínov 8:0 (1:0)
11.11.2018 10:15 SK Labský Kostelec - STM Dolní / Horní Beřkovice 9:0 (5:0)
11.11.2018 10:15 SK Mšeno - FK Kralupy 1901 B 2:7 (1:1)
11.11.2018 11:00 Sokol Tišice - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 2:3 (1:2)

15. kolo
17.11.2018 10:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - SK Labský Kostelec 4:3 (3:2)
17.11.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - STM Čečelice/Byšice 2:5 (2:0)
17.11.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - Slavia Velký Borek 3:5 (1:2)
17.11.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - Sokol Tišice 3:2 np (1:1)
18.11.2018 10:00 Sokol Obříství - SK Mšeno 4:1 (3:0)

9. kolo
20.10.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - Sokol Tišice 2:3 (1:2)
20.10.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 2:6 (2:4)
20.10.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - STM Čečelice/Byšice 4:2 (3:1)
21.10.2018 10:00 Sokol Obříství - SK Labský Kostelec 1:3 (0:2)
21.10.2018 10:15 SK Mšeno - Slavia Velký Borek 0:4 (0:2)

8. kolo
13.10.2018 10:15 Slavia Velký Borek - FK Kralupy 1901 B 2:4 (2:1)
13.10.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - STM Dolní / Horní Beřkovice 14:2 (8:0)
14.10.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - Sokol Obříství 2:3 (2:1)
14.10.2018 10:15 SK Labský Kostelec - STM Čechie / Dřínov 10:1 (3:1)
14.10.2018 12:30 Sokol Tišice - SK Mšeno 2:3 np (0:0)

7. kolo
06.10.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - SK Labský Kostelec 4:10 (2:5)
06.10.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - STM Čečelice/Byšice 0:8 (0:3)
06.10.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - SK Mšeno 3:1 (2:1)
06.10.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - Sokol Tišice 7:1 (4:0)
07.10.2018 11:00 Sokol Obříství - Slavia Velký Borek 0:1 (0:0)

6. kolo
29.09.2018 10:15 Slavia Velký Borek - STM Čechie / Dřínov 14:0 (5:0)
30.09.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - STM Dolní / Horní Beřkovice 10:1 (5:1)
30.09.2018 10:15 SK Labský Kostelec - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 1:2 (0:1)
30.09.2018 10:15 SK Mšeno - Sokol Obříství 4:2 (0:2)
30.09.2018 13:00 Sokol Tišice - FK Kralupy 1901 B 1:2 (0:0)

5. kolo
22.09.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - Slavia Velký Borek 3:15 (2:6)
22.09.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - SK Mšeno 1:4 (0:1)
22.09.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - STM Čečelice/Byšice 3:1 (2:0)
23.09.2018 10:00 Sokol Obříství - FK Kralupy 1901 B 0:1 (0:1)
23.09.2018 10:15 SK Labský Kostelec - Sokol Tišice 1:0 (0:0)

4. kolo
15.09.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - STM Čechie / Dřínov 5:2 (0:1)
15.09.2018 10:15 Slavia Velký Borek - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 6:2 (3:1)
15.09.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - SK Labský Kostelec 7:0 (2:0)
16.09.2018 10:15 SK Mšeno - STM Dolní / Horní Beřkovice 14:0 (8:0)
16.09.2018 13:30 Sokol Tišice - Sokol Obříství 2:1 (0:0)

3. kolo
08.09.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - FK Kralupy 1901 B 0:13 (0:7)
08.09.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - Sokol Obříství 0:6 (0:2)
08.09.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - SK Mšeno 3:1 (2:0)
09.09.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - Sokol Tišice 5:1 (1:0)
09.09.2018 10:15 SK Labský Kostelec - Slavia Velký Borek 4:2 (2:1)

2. kolo
01.09.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 3:2 np (2:1)
01.09.2018 10:15 Slavia Velký Borek - STM Čečelice/Byšice 0:3 (0:1)
02.09.2018 10:00 Sokol Obříství - STM Dolní / Horní Beřkovice 14:2 (7:1)
02.09.2018 10:15 SK Mšeno - SK Labský Kostelec 1:2 (0:0)
02.09.2018 14:00 Sokol Tišice - STM Čechie / Dřínov 7:1 (4:1)

1. kolo
25.08.2018 10:15 Slavia Velký Borek - Sokol Tišice 3:2 (1:1)
26.08.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - SK Mšeno 9:0 (4:0)
26.08.2018 10:15 SK Labský Kostelec - FK Kralupy 1901 B 3:2 (2:2)
28.09.2018 10:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - Sokol Obříství 3:1 (0:0)
28.09.2018 14:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - STM Čechie / Dřínov 4:2 (2:2)

 
 

 
 
 

© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu, technická podpora, video, audio, foto Stanislav Beneš