FOTBAL MUŽI


Konečná tabulka pořadí
tým z v vp pp p skóre b
1. Vojkovice A Vojkovice A 30 23 2 4 1 92:25 77
2. Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 30 23 3 0 4 91:27 75
3. Libiš B Libiš B 30 20 1 3 6 91:41 65
4. Mšeno A Mšeno A 30 17 2 1 10 92:53 56
5. AFK Hořín AFK Hořín 30 14 3 1 12 67:67 49
6. Horní Počaply Horní Počaply 30 12 4 2 12 59:64 46
7. Labský Kostelec Labský Kostelec 30 11 5 2 12 66:72 45
8. Sokol Obříství Sokol Obříství 30 12 2 2 14 51:57 42
9. FK Vysoká FK Vysoká 30 13 0 3 14 72:79 42
10. Horní Beřkovice Horní Beřkovice 30 11 3 2 14 59:69 41
11. FC Lobkovice FC Lobkovice 30 10 5 0 15 43:58 40
12. FK Pšovka B FK Pšovka B 30 11 0 4 15 62:82 37
13. Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 30 9 1 5 15 39:68 34
14. TJ Řepín TJ Řepín 30 8 2 2 18 54:78 30
15. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 30 7 0 1 22 48:96 22
16. AFK Veltrusy AFK Veltrusy 30 5 1 2 22 46:96 19



 
30. kolo
17.06.2017 10:45AFK Hořín AFK Hořín - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 5:2 (1:1)
17.06.2017 14:00Sokol Obříství Sokol Obříství - Vojkovice A Vojkovice A 0:4 (0:3)
17.06.2017 14:00Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 6:0 (1:0)
17.06.2017 17:00FC Lobkovice FC Lobkovice - Labský Kostelec Labský Kostelec 1:3 (1:2)
17.06.2017 17:00Mšeno A Mšeno A - FK Vysoká FK Vysoká 4:1 (1:1)
17.06.2017 17:00Libiš B Libiš B - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 6:1 (5:0)
17.06.2017 17:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - FK Pšovka B FK Pšovka B 7:0 (1:0)
18.06.2017 17:00Horní Počaply Horní Počaply - TJ Řepín TJ Řepín 4:3 (0:2)

29. kolo
10.06.2017 17:00TJ Řepín TJ Řepín - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 3:8 (1:3)
10.06.2017 17:00AFK Veltrusy AFK Veltrusy - Libiš B Libiš B 3:6 (2:2)
10.06.2017 17:00Vojkovice A Vojkovice A - FC Lobkovice FC Lobkovice 3:0 (2:0)
11.06.2017 17:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - Mšeno A Mšeno A 1:5 (1:3)
11.06.2017 17:00Labský Kostelec Labský Kostelec - Horní Počaply Horní Počaply 7:1 (4:1)
11.06.2017 17:00FK Vysoká FK Vysoká - AFK Hořín AFK Hořín 6:3 (3:2)
11.06.2017 17:00FK Pšovka B FK Pšovka B - Sokol Obříství Sokol Obříství 8:1 (5:0)
11.06.2017 17:00Horní Beřkovice Horní Beřkovice - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 2:6 (2:3)

28. kolo
03.06.2017 10:45AFK Hořín AFK Hořín - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 3:1 (0:0)
03.06.2017 17:00AFK Veltrusy AFK Veltrusy - FK Vysoká FK Vysoká 4:7 (2:3)
03.06.2017 17:00Libiš B Libiš B - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 5:3 (3:2)
03.06.2017 17:00Sokol Obříství Sokol Obříství - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 4:3 (1:1)
03.06.2017 17:00FC Lobkovice FC Lobkovice - FK Pšovka B FK Pšovka B 0:2 (0:1)
03.06.2017 17:00Mšeno A Mšeno A - TJ Řepín TJ Řepín 4:2 (1:2)
04.06.2017 17:00Horní Počaply Horní Počaply - Vojkovice A Vojkovice A 3:2 np (0:1)
04.06.2017 17:00Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - Labský Kostelec Labský Kostelec 4:3 (3:1)

27. kolo
27.05.2017 14:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 1:0 (0:0)
27.05.2017 17:00Labský Kostelec Labský Kostelec - Mšeno A Mšeno A 1:0 np (0:0)
27.05.2017 17:00TJ Řepín TJ Řepín - AFK Hořín AFK Hořín 2:3 (0:1)
27.05.2017 17:00Vojkovice A Vojkovice A - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 2:0 (1:0)
27.05.2017 17:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - Sokol Obříství Sokol Obříství 2:4 (1:3)
28.05.2017 17:00FK Vysoká FK Vysoká - Libiš B Libiš B 0:5 (0:3)
28.05.2017 17:00FK Pšovka B FK Pšovka B - Horní Počaply Horní Počaply 2:1 (2:1)
28.05.2017 17:00Horní Beřkovice Horní Beřkovice - FC Lobkovice FC Lobkovice 2:3 (2:2)

26. kolo
20.05.2017 10:45AFK Hořín AFK Hořín - Labský Kostelec Labský Kostelec 2:3 np (1:0)
20.05.2017 17:00FC Lobkovice FC Lobkovice - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 1:0 (0:0)
20.05.2017 17:00Mšeno A Mšeno A - Vojkovice A Vojkovice A 3:4 (2:1)
20.05.2017 17:00Libiš B Libiš B - Sokol Obříství Sokol Obříství 3:0 (1:0)
20.05.2017 17:00AFK Veltrusy AFK Veltrusy - TJ Řepín TJ Řepín 6:4 (2:0)
21.05.2017 17:00FK Vysoká FK Vysoká - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 7:3 (1:1)
21.05.2017 17:00Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - FK Pšovka B FK Pšovka B 1:0 np (0:0)
21.05.2017 17:00Horní Počaply Horní Počaply - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 3:2 np (1:1)

25. kolo
13.05.2017 14:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - Libiš B Libiš B 3:1 (0:1)
13.05.2017 17:00Sokol Obříství Sokol Obříství - FC Lobkovice FC Lobkovice 0:1 (0:0)
13.05.2017 17:00TJ Řepín TJ Řepín - FK Vysoká FK Vysoká 2:1 (0:0)
13.05.2017 17:00Labský Kostelec Labský Kostelec - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 4:1 (1:0)
13.05.2017 17:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - Horní Počaply Horní Počaply 0:1 (0:0)
13.05.2017 17:00Vojkovice A Vojkovice A - AFK Hořín AFK Hořín 3:1 (1:1)
14.05.2017 17:00FK Pšovka B FK Pšovka B - Mšeno A Mšeno A 3:4 np (2:1)
14.05.2017 17:00Horní Beřkovice Horní Beřkovice - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 2:1 (1:1)

24. kolo
06.05.2017 10:45AFK Hořín AFK Hořín - FK Pšovka B FK Pšovka B 7:0 (2:0)
06.05.2017 14:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - TJ Řepín TJ Řepín 0:1 np (0:0)
06.05.2017 17:00Mšeno A Mšeno A - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 3:1 (1:0)
06.05.2017 17:00Libiš B Libiš B - FC Lobkovice FC Lobkovice 3:2 (2:1)
06.05.2017 17:00AFK Veltrusy AFK Veltrusy - Vojkovice A Vojkovice A 1:4 (0:1)
07.05.2017 17:00Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 1:0 (1:0)
07.05.2017 17:00FK Vysoká FK Vysoká - Labský Kostelec Labský Kostelec 0:4 (0:3)
07.05.2017 17:00Horní Počaply Horní Počaply - Sokol Obříství Sokol Obříství 4:2 (3:0)

23. kolo
29.04.2017 17:00TJ Řepín TJ Řepín - Libiš B Libiš B 3:2 (1:1)
29.04.2017 17:00Labský Kostelec Labský Kostelec - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 3:2 np (0:2)
29.04.2017 17:00Vojkovice A Vojkovice A - FK Vysoká FK Vysoká 4:1 (3:0)
29.04.2017 17:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - Mšeno A Mšeno A 0:6 (0:3)
29.04.2017 17:00Sokol Obříství Sokol Obříství - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 0:1 (0:1)
29.04.2017 17:00FC Lobkovice FC Lobkovice - Horní Počaply Horní Počaply 1:4 (1:2)
30.04.2017 17:00FK Pšovka B FK Pšovka B - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 3:2 (2:1)
30.04.2017 17:00Horní Beřkovice Horní Beřkovice - AFK Hořín AFK Hořín 1:2 (0:2)

22. kolo
22.04.2017 10:45AFK Hořín AFK Hořín - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 3:2 (1:1)
22.04.2017 14:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - Vojkovice A Vojkovice A 0:2 (0:2)
22.04.2017 17:00TJ Řepín TJ Řepín - Labský Kostelec Labský Kostelec 3:2 (1:1)
22.04.2017 17:00AFK Veltrusy AFK Veltrusy - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 2:3 (0:0)
22.04.2017 17:00Mšeno A Mšeno A - Sokol Obříství Sokol Obříství 0:3 (0:1)
22.04.2017 17:00Libiš B Libiš B - Horní Počaply Horní Počaply 4:0 (2:0)
23.04.2017 17:00Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - FC Lobkovice FC Lobkovice 3:0 (2:0)
23.04.2017 17:00FK Vysoká FK Vysoká - FK Pšovka B FK Pšovka B 7:3 (3:1)

21. kolo
15.04.2017 17:00Labský Kostelec Labský Kostelec - Libiš B Libiš B 2:1 np (1:0)
15.04.2017 17:00Vojkovice A Vojkovice A - TJ Řepín TJ Řepín 3:0 (1:0)
15.04.2017 17:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 4:0 (2:0)
15.04.2017 17:00Sokol Obříství Sokol Obříství - AFK Hořín AFK Hořín 4:2 (1:1)
15.04.2017 17:00FC Lobkovice FC Lobkovice - Mšeno A Mšeno A 2:3 (1:1)
16.04.2017 17:00Horní Počaply Horní Počaply - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 0:3 (0:1)
16.04.2017 17:00FK Pšovka B FK Pšovka B - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 6:2 (2:0)
16.04.2017 17:00Horní Beřkovice Horní Beřkovice - FK Vysoká FK Vysoká 3:2 (1:2)

20. kolo
08.04.2017 10:45AFK Hořín AFK Hořín - FC Lobkovice FC Lobkovice 1:0 (1:0)
08.04.2017 14:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 2:0 (2:0)
08.04.2017 16:30TJ Řepín TJ Řepín - FK Pšovka B FK Pšovka B 3:2 (1:2)
08.04.2017 16:30Labský Kostelec Labský Kostelec - Vojkovice A Vojkovice A 1:2 np (0:0)
08.04.2017 16:30AFK Veltrusy AFK Veltrusy - Sokol Obříství Sokol Obříství 0:1 (0:1)
08.04.2017 16:30Libiš B Libiš B - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 0:2 (0:1)
08.04.2017 16:30Mšeno A Mšeno A - Horní Počaply Horní Počaply 2:0 (1:0)
09.04.2017 16:30FK Vysoká FK Vysoká - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 5:4 (3:1)

19. kolo
01.04.2017 16:30Vojkovice A Vojkovice A - Libiš B Libiš B 1:0 np (0:0)
01.04.2017 16:30Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 1:0 (0:0)
01.04.2017 16:30Sokol Obříství Sokol Obříství - FK Vysoká FK Vysoká 0:1 (0:1)
01.04.2017 16:30FC Lobkovice FC Lobkovice - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 3:2 np (0:2)
02.04.2017 16:30Horní Počaply Horní Počaply - AFK Hořín AFK Hořín 2:0 (0:0)
02.04.2017 16:30Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - Mšeno A Mšeno A 1:0 (0:0)
02.04.2017 16:30FK Pšovka B FK Pšovka B - Labský Kostelec Labský Kostelec 0:1 (0:1)
02.04.2017 16:30Horní Beřkovice Horní Beřkovice - TJ Řepín TJ Řepín 3:2 np (1:2)

18. kolo
25.03.2017 10:45AFK Hořín AFK Hořín - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 1:5 (0:2)
25.03.2017 14:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - Sokol Obříství Sokol Obříství 2:3 np (1:1)
25.03.2017 15:00AFK Veltrusy AFK Veltrusy - Horní Počaply Horní Počaply 3:4 np (2:1)
25.03.2017 15:00TJ Řepín TJ Řepín - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 5:0 (4:0)
25.03.2017 15:00Labský Kostelec Labský Kostelec - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 3:1 (1:0)
25.03.2017 15:00Vojkovice A Vojkovice A - FK Pšovka B FK Pšovka B 7:1 (4:0)
25.03.2017 15:00Mšeno A Mšeno A - Libiš B Libiš B 2:3 (1:2)
26.03.2017 15:00FK Vysoká FK Vysoká - FC Lobkovice FC Lobkovice 4:1 (1:1)

17. kolo
18.03.2017 15:00Mšeno A Mšeno A - AFK Hořín AFK Hořín 3:2 (2:0)
18.03.2017 15:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - Labský Kostelec Labský Kostelec 1:5 (0:2)
18.03.2017 15:00Sokol Obříství Sokol Obříství - TJ Řepín TJ Řepín 3:1 (1:0)
18.03.2017 15:00FC Lobkovice FC Lobkovice - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 1:0 (1:0)
19.03.2017 15:00Horní Počaply Horní Počaply - FK Vysoká FK Vysoká 2:4 (0:2)
19.03.2017 15:00Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 3:0 (1:0)
19.03.2017 15:00FK Pšovka B FK Pšovka B - Libiš B Libiš B 2:3 np (2:2)
19.03.2017 15:00Horní Beřkovice Horní Beřkovice - Vojkovice A Vojkovice A 0:8 (0:6)

16. kolo
11.03.2017 14:30Libiš B Libiš B - AFK Hořín AFK Hořín 8:1 (4:1)
11.03.2017 14:30AFK Veltrusy AFK Veltrusy - Mšeno A Mšeno A 1:4 (0:2)
11.03.2017 14:30TJ Řepín TJ Řepín - FC Lobkovice FC Lobkovice 1:2 (0:1)
11.03.2017 14:30Labský Kostelec Labský Kostelec - Sokol Obříství Sokol Obříství 0:1 (0:0)
11.03.2017 14:30Vojkovice A Vojkovice A - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 4:1 (1:0)
11.03.2017 15:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - Horní Počaply Horní Počaply 2:1 np (0:1)
12.03.2017 14:30FK Vysoká FK Vysoká - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 1:4 (1:0)
12.03.2017 14:30FK Pšovka B FK Pšovka B - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 1:2 np (0:1)

15. kolo
19.11.2016 13:30Vojkovice A Vojkovice A - Sokol Obříství Sokol Obříství 3:0 (3:0)
19.11.2016 13:30Labský Kostelec Labský Kostelec - FC Lobkovice FC Lobkovice 3:4 np (1:2)
19.11.2016 13:30TJ Řepín TJ Řepín - Horní Počaply Horní Počaply 2:3 np (1:1)
19.11.2016 13:30AFK Veltrusy AFK Veltrusy - AFK Hořín AFK Hořín 2:5 (1:1)
19.11.2016 13:30Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 2:3 (1:1)
20.11.2016 13:30FK Vysoká FK Vysoká - Mšeno A Mšeno A 4:5 np (4:0)
20.11.2016 13:30Horní Beřkovice Horní Beřkovice - Libiš B Libiš B 1:2 (1:0)
20.11.2016 13:30FK Pšovka B FK Pšovka B - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 6:0 (2:0)

14. kolo
12.11.2016 10:45AFK Hořín AFK Hořín - FK Vysoká FK Vysoká 2:0 (1:0)
12.11.2016 14:00Mšeno A Mšeno A - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 4:1 (1:1)
12.11.2016 14:00Libiš B Libiš B - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 2:0 (2:0)
12.11.2016 14:00FC Lobkovice FC Lobkovice - Vojkovice A Vojkovice A 1:0 np (0:0)
12.11.2016 14:00Sokol Obříství Sokol Obříství - FK Pšovka B FK Pšovka B 4:1 (1:1)
12.11.2016 14:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 0:1 np (0:0)
13.11.2016 14:00Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - TJ Řepín TJ Řepín 4:1 (2:0)
13.11.2016 14:00Horní Počaply Horní Počaply - Labský Kostelec Labský Kostelec 1:2 np (0:0)

13. kolo
05.11.2016 14:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - Libiš B Libiš B 0:2 (0:0)
05.11.2016 14:00Vojkovice A Vojkovice A - Horní Počaply Horní Počaply 2:0 (1:0)
05.11.2016 14:00Labský Kostelec Labský Kostelec - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 1:5 (0:1)
05.11.2016 14:00TJ Řepín TJ Řepín - Mšeno A Mšeno A 1:0 (0:0)
05.11.2016 14:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - AFK Hořín AFK Hořín 2:1 (2:1)
06.11.2016 14:00FK Vysoká FK Vysoká - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 4:1 (1:1)
06.11.2016 14:00Horní Beřkovice Horní Beřkovice - Sokol Obříství Sokol Obříství 2:0 (1:0)
06.11.2016 14:00FK Pšovka B FK Pšovka B - FC Lobkovice FC Lobkovice 5:2 (2:1)

12. kolo
29.10.2016 10:45AFK Hořín AFK Hořín - TJ Řepín TJ Řepín 3:1 (0:0)
29.10.2016 14:30Mšeno A Mšeno A - Labský Kostelec Labský Kostelec 7:0 (4:0)
29.10.2016 14:30FC Lobkovice FC Lobkovice - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 0:2 (0:0)
29.10.2016 14:30Sokol Obříství Sokol Obříství - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 1:5 (0:3)
29.10.2016 14:30Libiš B Libiš B - FK Vysoká FK Vysoká 9:0 (6:0)
29.10.2016 14:30AFK Veltrusy AFK Veltrusy - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 0:2 (0:0)
30.10.2016 14:30Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - Vojkovice A Vojkovice A 3:2 np (1:2)
30.10.2016 14:30Horní Počaply Horní Počaply - FK Pšovka B FK Pšovka B 4:3 (2:0)

11. kolo
22.10.2016 14:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - FK Vysoká FK Vysoká 0:2 (0:0)
22.10.2016 15:30Vojkovice A Vojkovice A - Mšeno A Mšeno A 3:1 (1:0)
22.10.2016 15:30Labský Kostelec Labský Kostelec - AFK Hořín AFK Hořín 3:1 (1:1)
22.10.2016 15:30TJ Řepín TJ Řepín - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 5:1 (3:1)
22.10.2016 15:30Sokol Obříství Sokol Obříství - Libiš B Libiš B 1:2 (0:1)
22.10.2016 15:30Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - FC Lobkovice FC Lobkovice 1:4 (0:2)
23.10.2016 15:30Horní Beřkovice Horní Beřkovice - Horní Počaply Horní Počaply 1:2 (0:1)
23.10.2016 15:30FK Pšovka B FK Pšovka B - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 1:2 (0:2)

10. kolo
15.10.2016 10:45AFK Hořín AFK Hořín - Vojkovice A Vojkovice A 3:2 np (0:0)
15.10.2016 16:00Mšeno A Mšeno A - FK Pšovka B FK Pšovka B 0:1 (0:1)
15.10.2016 16:00Libiš B Libiš B - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 2:1 (0:0)
15.10.2016 16:00FC Lobkovice FC Lobkovice - Sokol Obříství Sokol Obříství 2:1 (1:0)
15.10.2016 16:00AFK Veltrusy AFK Veltrusy - Labský Kostelec Labský Kostelec 2:1 (2:0)
16.10.2016 16:00FK Vysoká FK Vysoká - TJ Řepín TJ Řepín 1:2 (0:2)
16.10.2016 16:00Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 6:1 (2:0)
16.10.2016 16:00Horní Počaply Horní Počaply - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 5:0 (4:0)

9. kolo
08.10.2016 16:00FC Lobkovice FC Lobkovice - Libiš B Libiš B 3:0 (1:0)
08.10.2016 16:00Sokol Obříství Sokol Obříství - Horní Počaply Horní Počaply 2:1 (1:1)
08.10.2016 16:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 0:5 (0:3)
08.10.2016 16:00Vojkovice A Vojkovice A - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 2:1 (1:0)
08.10.2016 16:00Labský Kostelec Labský Kostelec - FK Vysoká FK Vysoká 2:1 (1:1)
08.10.2016 16:00TJ Řepín TJ Řepín - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 1:0 np (0:0)
09.10.2016 16:00Horní Beřkovice Horní Beřkovice - Mšeno A Mšeno A 2:1 (1:0)
09.10.2016 16:00FK Pšovka B FK Pšovka B - AFK Hořín AFK Hořín 1:0 (0:0)

8. kolo
01.10.2016 10:45AFK Hořín AFK Hořín - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 3:2 (0:2)
01.10.2016 14:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - Labský Kostelec Labský Kostelec 3:2 (2:0)
01.10.2016 16:30AFK Veltrusy AFK Veltrusy - FK Pšovka B FK Pšovka B 3:1 (0:1)
01.10.2016 16:30Libiš B Libiš B - TJ Řepín TJ Řepín 3:0 (1:0)
01.10.2016 16:30Mšeno A Mšeno A - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 10:1 (7:1)
02.10.2016 16:30Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - Sokol Obříství Sokol Obříství 2:1 np (1:1)
02.10.2016 16:30Horní Počaply Horní Počaply - FC Lobkovice FC Lobkovice 0:2 (0:0)
17.11.2016 13:30FK Vysoká FK Vysoká - Vojkovice A Vojkovice A 1:2 (0:2)

7. kolo
24.09.2016 16:30Vojkovice A Vojkovice A - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 6:0 (4:0)
24.09.2016 16:30Labský Kostelec Labský Kostelec - TJ Řepín TJ Řepín 4:3 (2:1)
24.09.2016 16:30FC Lobkovice FC Lobkovice - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 0:2 (0:0)
24.09.2016 16:30Sokol Obříství Sokol Obříství - Mšeno A Mšeno A 0:2 (0:2)
24.09.2016 16:30Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - AFK Hořín AFK Hořín 2:4 (2:2)
25.09.2016 16:30Horní Beřkovice Horní Beřkovice - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 1:2 np (0:1)
25.09.2016 16:30FK Pšovka B FK Pšovka B - FK Vysoká FK Vysoká 0:2 (0:1)
25.09.2016 16:30Horní Počaply Horní Počaply - Libiš B Libiš B 3:1 (2:0)

6. kolo
17.09.2016 10:45AFK Hořín AFK Hořín - Sokol Obříství Sokol Obříství 2:1 np (1:0)
17.09.2016 14:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - FK Pšovka B FK Pšovka B 3:0 (1:0)
17.09.2016 17:00AFK Veltrusy AFK Veltrusy - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 3:1 (0:1)
17.09.2016 17:00Mšeno A Mšeno A - FC Lobkovice FC Lobkovice 4:1 (0:0)
17.09.2016 17:00TJ Řepín TJ Řepín - Vojkovice A Vojkovice A 0:2 (0:1)
18.09.2016 17:00Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - Horní Počaply Horní Počaply 2:3 (1:1)
18.09.2016 17:00FK Vysoká FK Vysoká - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 0:3 (0:1)
28.09.2016 16:00Libiš B Libiš B - Labský Kostelec Labský Kostelec 6:1 (4:0)

5. kolo
10.09.2016 17:00Vojkovice A Vojkovice A - Labský Kostelec Labský Kostelec 4:1 (2:0)
10.09.2016 17:00FC Lobkovice FC Lobkovice - AFK Hořín AFK Hořín 0:1 (0:0)
10.09.2016 17:00Sokol Obříství Sokol Obříství - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 1:0 (1:0)
10.09.2016 17:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - FK Vysoká FK Vysoká 2:0 (0:0)
11.09.2016 17:00Horní Beřkovice Horní Beřkovice - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 5:0 (2:0)
11.09.2016 17:00FK Pšovka B FK Pšovka B - TJ Řepín TJ Řepín 3:2 (1:1)
11.09.2016 17:00Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - Libiš B Libiš B 4:0 (2:0)
11.09.2016 17:00Horní Počaply Horní Počaply - Mšeno A Mšeno A 2:3 (1:1)

4. kolo
03.09.2016 10:45AFK Hořín AFK Hořín - Horní Počaply Horní Počaply 4:1 (2:1)
03.09.2016 14:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 2:1 (1:1)
03.09.2016 17:00Mšeno A Mšeno A - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 1:6 (0:2)
03.09.2016 17:00Libiš B Libiš B - Vojkovice A Vojkovice A 2:0 (1:0)
03.09.2016 17:00Labský Kostelec Labský Kostelec - FK Pšovka B FK Pšovka B 1:2 (1:2)
03.09.2016 17:00TJ Řepín TJ Řepín - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 1:4 (1:1)
03.09.2016 17:00AFK Veltrusy AFK Veltrusy - FC Lobkovice FC Lobkovice 3:1 (1:1)
04.09.2016 17:00FK Vysoká FK Vysoká - Sokol Obříství Sokol Obříství 3:4 np (2:3)

3. kolo
27.08.2016 17:00FC Lobkovice FC Lobkovice - FK Vysoká FK Vysoká 2:1 np (1:0)
27.08.2016 17:00Sokol Obříství Sokol Obříství - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 0:1 (0:0)
27.08.2016 17:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - TJ Řepín TJ Řepín 2:1 (2:0)
27.08.2016 17:00Libiš B Libiš B - Mšeno A Mšeno A 3:1 (0:1)
28.08.2016 17:00Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - AFK Hořín AFK Hořín 3:0 (2:0)
28.08.2016 17:00Horní Počaply Horní Počaply - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 5:0 (3:0)
28.08.2016 17:00Horní Beřkovice Horní Beřkovice - Labský Kostelec Labský Kostelec 5:0 (3:0)
28.08.2016 17:00FK Pšovka B FK Pšovka B - Vojkovice A Vojkovice A 2:5 (0:0)

2. kolo
20.08.2016 10:45AFK Hořín AFK Hořín - Mšeno A Mšeno A 2:4 (1:1)
20.08.2016 14:00Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice - FC Lobkovice FC Lobkovice 3:4 np (2:2)
20.08.2016 17:00Libiš B Libiš B - FK Pšovka B FK Pšovka B 6:1 (2:0)
20.08.2016 17:00Vojkovice A Vojkovice A - Horní Beřkovice Horní Beřkovice 4:2 (3:2)
20.08.2016 17:00Labský Kostelec Labský Kostelec - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 7:2 (2:0)
20.08.2016 17:00TJ Řepín TJ Řepín - Sokol Obříství Sokol Obříství 0:3 (0:1)
20.08.2016 17:00AFK Veltrusy AFK Veltrusy - Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 0:3 (0:0)
21.08.2016 17:00FK Vysoká FK Vysoká - Horní Počaply Horní Počaply 4:1 (2:0)

1. kolo
13.08.2016 10:45AFK Hořín AFK Hořín - Libiš B Libiš B 3:2 np (0:0)
13.08.2016 17:00Sokol Obříství Sokol Obříství - Labský Kostelec Labský Kostelec 8:1 (2:1)
13.08.2016 17:00Mšeno A Mšeno A - AFK Veltrusy AFK Veltrusy 8:2 (2:1)
13.08.2016 17:00FC Lobkovice FC Lobkovice - TJ Řepín TJ Řepín 4:1 (2:1)
13.08.2016 17:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - Vojkovice A Vojkovice A 0:4 (0:2)
14.08.2016 17:00Horní Beřkovice Horní Beřkovice - FK Pšovka B FK Pšovka B 4:2 (3:0)
14.08.2016 17:00Horní Počaply Horní Počaply - Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 2:1 (1:1)
14.08.2016 17:00Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy - FK Vysoká FK Vysoká 1:2 (1:0)

 
 

 
 

© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu, technická podpora, video, audio, foto Stanislav Beneš