Dolní Beřkovice - Sokol Obříství

5:4 np (0:1)
penalty 5:4
okresní přebor Mělník, 3. kolo, 07.09.2019 14:00


ROZHODČÍ
Stibůrek Petr - Eder Oldřich, Šulc Martin

POČET DIVÁKŮ
50

SESTAVY
Kolář David
Dohnal Jakub
Balšán Jan
Kmoch Karel
Fibich David
Žižka Jakub
Jindřich Lukáš
Makarenko Serhii
Hájek Jakub
Štěpánek Petr (82. Kuda Filip)
Kmoch Jaroslav (K)
 Novák Radek
Bartoš Marek
Franz Jiří (K)
Havel Lukáš
Chvátal Stanislav
Pivarči Pavel (87. Šulc Petr)
Sus Petr (90. Kryšpín David)
Šulc Jakub
Tichota Libor
Vrábel Martin
Tláskal Petr

BRANKY
47. Makarenko Serhii
55. Štěpánek Petr
62. Kmoch Jaroslav
94. Žižka Jakub
 2.+49. Šulc Jakub
78. Tichota Libor
82. Franz Jiří


ŽLUTÉ KARTY
32. Žižka Jakub
45. Fibich David
78. Kmoch Karel
 45. Chvátal Stanislav
47. Novák Radek
90. Tláskal Petr

Statistiky 3. kola

V 3. kole bylo odehráno 7 zápasů.

Hráči všech týmů vstřelili celkem 36 gólů, z toho 18 gólů do konce prvního poločasu.
Domácí vstřelili 22 gólů (v poločase 9 gólů).
Hosté vstřelili 14 gólů (v poločase 9 gólů).
Průměr gólů na zápas: 5.1
O výsledku zápasu rozhodovalo také 18 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Sokol Čečelice, Sokol Záryby B
Žluté karty: celkem 33
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 6
Průměr žlutých karet na zápas: 4.7
Červené karty: celkem 2, nejvíce v jednom zápase: 2
Návštěvnost: 7 zápasů tohoto kola vidělo 619 diváků.
Nejvíce diváků na jednom zápase: 159
Nejméně diváků na jednom zápase: 50
Průměrná návštěvnost: 88.

Tabulka pořadí po 3. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. Sokol Tišice Sokol Tišice 3 2 1 0 0 13:7 8
2. Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 3 2 0 0 1 11:6 6
3. Horní Beřkovice Horní Beřkovice 3 2 0 0 1 10:6 6
4. Sokol Libiš Sokol Libiš 3 2 0 0 1 9:8 6
5. Sokol Záryby B Sokol Záryby B 3 2 0 0 1 9:9 6
6. Horní Počaply Horní Počaply 3 2 0 0 1 7:7 6
7. Sokol Čečelice Sokol Čečelice 3 2 0 0 1 6:6 6
8. Sokol Obříství Sokol Obříství 3 1 0 1 1 8:8 4
9. FK Pšovka Mělník FK Pšovka Mělník 3 1 0 0 2 9:10 3
10. SK Vojkovice SK Vojkovice 3 1 0 0 2 4:5 3
11. Slavia Velký Borek Slavia Velký Borek 3 0 1 1 1 3:4 3
12. SK Mšeno SK Mšeno 3 1 0 0 2 4:8 3
13. Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 3 0 1 0 2 13:18 2
14. SK Labský Kostelec SK Labský Kostelec 3 0 0 1 2 3:7 1


zpět na seznam zápasů

 
 
 
 
 

© 2010-2019 TJ Sokol Obříství.