SK Mšeno - Sokol Obříství

5:0 (2:0)

okresní přebor Mělník, 10. kolo, 26.10.2019 14:30


ROZHODČÍ
Hampl Miroslav - Guttenberg Jiří, Franz Jiří

POČET DIVÁKŮ
51

SESTAVY
Miler Lukáš
Tyle Jan
Wasyliw Martin (67. Stejskal Miloš)
Dvorný Petr
Zabilanský Jiří
Valenta Václav
Zajíc Marek
Kolumpek Roman (K)
Kolumpek Ondřej
Šledr Ondřej
Demen Martin (56. Novák Vojtěch)
 Bendl Josef
Bartoš Marek
Haugwitz Filip (46. Hašourek Jan)
Havel Lukáš
Chvátal Stanislav
Tichota Libor
Šulc Petr
Šulc Jakub
Sus Petr (K) (74. Kryšpín David)
Pivarči Pavel
Reichert Jakub

BRANKY
3.+90. Kolumpek Roman, 40. Zajíc Marek, 75.+85. Stejskal Miloš


ŽLUTÉ KARTY
34. Zabilanský Jiří
37. Dvorný Petr
61. Šledr Ondřej
70. Valenta Václav
 20. Pivarči Pavel

Statistiky 10. kola

V 10. kole bylo odehráno 7 zápasů.

Hráči všech týmů vstřelili celkem 28 gólů, z toho 11 gólů do konce prvního poločasu.
Domácí vstřelili 17 gólů (v poločase 6 gólů).
Hosté vstřelili 11 gólů (v poločase 5 gólů).
Průměr gólů na zápas: 4
O výsledku zápasu rozhodovalo také 14 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: SK Mšeno, SK Labský Kostelec, Sokol Čečelice
Žluté karty: celkem 29
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 7
Průměr žlutých karet na zápas: 4.1
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 7 zápasů tohoto kola vidělo 519 diváků.
Nejvíce diváků na jednom zápase: 110
Nejméně diváků na jednom zápase: 50
Průměrná návštěvnost: 74.

Tabulka pořadí po 10. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. Sokol Čečelice Sokol Čečelice 10 5 2 0 3 24:18 19
2. Slavia Velký Borek Slavia Velký Borek 10 5 1 1 3 21:15 18
3. Sokol Libiš Sokol Libiš 10 5 1 1 3 25:21 18
4. Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 10 3 3 2 2 20:17 17
5. SK Mšeno SK Mšeno 10 5 0 1 4 19:17 16
6. Sokol Tišice Sokol Tišice 10 4 1 2 3 27:29 16
7. SK Vojkovice SK Vojkovice 10 3 2 2 3 12:9 15
8. Horní Beřkovice Horní Beřkovice 10 5 0 0 5 24:28 15
9. Horní Počaply Horní Počaply 10 4 1 0 5 20:28 14
10. Sokol Obříství Sokol Obříství 10 4 0 2 4 20:29 14
11. SK Labský Kostelec SK Labský Kostelec 10 3 1 1 5 33:22 12
12. Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 10 2 2 2 4 25:27 12
13. FK Pšovka Mělník FK Pšovka Mělník 10 2 2 2 4 20:25 12
14. Sokol Záryby B Sokol Záryby B 10 3 1 1 5 16:21 12


zpět na seznam zápasů

 
 
 
 
 

© 2010-2019 TJ Sokol Obříství.