Čechie Kralupy - Sokol Obříství

1:3 (0:1)

III. třída - Mělník, 10. kolo, 28.10.2018 14:30


ROZHODČÍ
Princ Jiří - Novák Vladimír, Blažej Jaroslav

POČET DIVÁKŮ
30

SESTAVY
Pospíšil Tomáš
Sluka Jan
Vydra Jakub
Hořák Radek
Chlapec Jiří (K)
Stinka Miroslav
Kovář František
Prášil Milan
Arandič Slavko (81. David Vojtěch)
Listík František (58. Bražina Lukáš)
Paprňák Michal (10. Havel Martin)
 Bendl Josef
Vrábel Martin
Bartoš Marek
Tláskal Petr
Tichota Libor
Tichota Lukáš
Sus Petr (65. Mansfeld Josef)
Franz Jiří (K)
Šulc Petr
Reichert Jakub (62. Šeps Milan)
Nepil Tomáš (56. Beran Pavel)

BRANKY
75. Kovář František 10. Franz Jiří
56. Nepil Tomáš
81. Tláskal Petr


ŽLUTÉ KARTY
18. Hořák Radek
28. Prášil Milan
70. Kovář František
86. Stinka Miroslav
 47. Tláskal Petr
58. Sus Petr

Statistiky 10. kola

V 10. kole bylo odehráno 7 zápasů.

Hráči všech týmů vstřelili celkem 23 gólů, z toho 10 gólů do konce prvního poločasu.
Domácí vstřelili 15 gólů (v poločase 8 gólů).
Hosté vstřelili 8 gólů (v poločase 2 góly).
Průměr gólů na zápas: 3.3
O výsledku zápasu rozhodovalo také 12 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: PTZ Nelahozeves, Sokol Čečelice, Sokol Dolany
Žluté karty: celkem 29
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 6
Průměr žlutých karet na zápas: 4.1
Červené karty: celkem 1, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 7 zápasů tohoto kola vidělo 350 diváků.
Nejvíce diváků na jednom zápase: 65
Nejméně diváků na jednom zápase: 30
Průměrná návštěvnost: 50.

Tabulka pořadí po 10. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. Sokol Čečelice Sokol Čečelice 10 10 0 0 0 41:12 30
2. Sokol Dolany Sokol Dolany 10 8 1 0 1 32:9 26
3. Sokol Obříství Sokol Obříství 10 6 1 0 3 35:11 20
4. TJ Řepín TJ Řepín 10 5 1 1 3 22:22 18
5. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 10 4 2 1 3 25:15 17
6. Sokol Jeviněves Sokol Jeviněves 10 4 2 1 3 18:18 17
7. Velký Borek B Velký Borek B 10 5 0 1 4 20:16 16
8. FC Lobkovice FC Lobkovice 10 4 1 1 4 26:21 15
9. Sokol Ovčáry Sokol Ovčáry 10 4 0 2 4 15:10 14
10. EMĚ Mělník EMĚ Mělník 10 4 0 2 4 17:23 14
11. PTZ Nelahozeves PTZ Nelahozeves 10 2 2 1 5 8:19 11
12. SK Liběchov SK Liběchov 10 2 1 1 6 17:33 9
13. Čechie Kralupy Čechie Kralupy 10 1 0 0 9 9:33 3
14. Sokol Sazená Sokol Sazená 10 0 0 0 10 6:49 0


zpět na seznam zápasů

 
 
 
 
 

© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu, technická podpora, video, audio, foto Stanislav Beneš