SK Liběchov - Sokol Obříství

1:13 (1:4)

III. třída - Mělník, 8. kolo, 14.10.2018 10:30


ROZHODČÍ
Hampl Miroslav - Kympl Ladislav, Kulhánek Vladimír

POČET DIVÁKŮ
113

SESTAVY
Duda František
Král Josef
Zeman Michal (K)
Puchmertl Petr
Nemasta Petr
Vacek Lukáš
Tříška Hynek (46. Mráz Jakub)
Kapler Jiří
Tichý Lukáš
Hladký Štěpán
Čičmanec Tomáš (46. Hovorka Michal)
 Bendl Josef
Vrábel Martin
Bartoš Marek
Tláskal Petr
Šulc Jakub (39. Reichert Jakub)
Chvátal Stanislav
Šeps Milan (49. Nepil Tomáš)
Sus Petr
Pivarči Pavel (60. Novák Radek)
Franz Jiří (K)
Šulc Petr (58. Obrajtr Tomáš)

BRANKY
30. Kapler Jiří 7. Šeps Milan
10. Vrábel Martin
13. Šulc Petr
18. Tláskal Petr
51. Nepil Tomáš
53. Franz Jiří
60. Obrajtr Tomáš
62.+70. Reichert Jakub
65.+84. Novák Radek
80. Vacek Lukáš (vlastní)
89. Chvátal Stanislav


ŽLUTÉ KARTY
75. Vacek Lukáš 41. Franz Jiří (K)

Statistiky 8. kola

V 8. kole bylo odehráno 7 zápasů.

Hráči všech týmů vstřelili celkem 38 gólů, z toho 15 gólů do konce prvního poločasu.
Domácí vstřelili 16 gólů (v poločase 6 gólů).
Hosté vstřelili 22 gólů (v poločase 9 gólů).
Průměr gólů na zápas: 5.4
O výsledku zápasu rozhodovalo také 7 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Sokol Čečelice
Žluté karty: celkem 20
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 5
Průměr žlutých karet na zápas: 2.9
Červené karty: celkem 2, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 7 zápasů tohoto kola vidělo 568 diváků.
Nejvíce diváků na jednom zápase: 150
Nejméně diváků na jednom zápase: 30
Průměrná návštěvnost: 81.

Tabulka pořadí po 8. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. Sokol Čečelice Sokol Čečelice 8 8 0 0 0 34:11 24
2. Sokol Dolany Sokol Dolany 8 6 1 0 1 27:8 20
3. Sokol Obříství Sokol Obříství 8 5 1 0 2 31:6 17
4. TJ Řepín TJ Řepín 8 5 0 1 2 20:17 16
5. FC Lobkovice FC Lobkovice 8 4 0 1 3 23:15 13
6. Velký Borek B Velký Borek B 8 4 0 1 3 16:12 13
7. Sokol Jeviněves Sokol Jeviněves 8 3 2 0 3 15:16 13
8. EMĚ Mělník EMĚ Mělník 8 4 0 1 3 13:18 13
9. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 8 3 1 1 3 13:12 12
10. Sokol Ovčáry Sokol Ovčáry 8 3 0 2 3 9:8 11
11. PTZ Nelahozeves PTZ Nelahozeves 8 1 2 1 4 6:16 8
12. SK Liběchov SK Liběchov 8 1 1 0 6 10:29 5
13. Čechie Kralupy Čechie Kralupy 8 1 0 0 7 7:24 3
14. Sokol Sazená Sokol Sazená 8 0 0 0 8 6:38 0


zpět na seznam zápasů

 
 
 
 
 

© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu, technická podpora, video, audio, foto Stanislav Beneš