Branky:5. Liška Jan, 40. Pastir František - 56. Hovorka Jakub
Žluté karty:45. J. Liška - 57. L. Tichota, 90. J. Šulc
Rozhodčí:Eder Oldřich - Stibůrek Petr, Braunšveig Vojtěch

T. Landsman - F. Pastir, R. Rulec, J. Kettner, M. Jonáš - A. Finkous, J. Liška (61. Z. Loužecký), P. Landsman, V. Žídek - R. Polanský, Š. Žemlička

Sestava Sokol Obříství:
R. Novák - M. Vrábel, J. Vondrák, J. Hašourek, P. Beran - S. Chvátal (46. P. Litera), L. Tichota, P. Herynk, J. Šulc - T. Puss, J. Hovorka

Komentář trenéra Sokol Obříství
     V utkání jsme se museli obejít bez nemocného trenéra Tichoty, i tak jsme do Hořína odjížděli s nadějí bodovat. Zápas ale pro nás, jak už bývá zvykem, nezačal dobře a už v 5. minutě jsme po individuálních chybách a nedůrazu prohrávali. Hra v prvním poločase byla rozháraná s množstvím nepřesností na obou stranách a ve 40. minutě jsme inkasovali druhý gól opět po našem nedůrazu, když jsme nedokázali odkopnout balon ze šestnácky. Druhý poločas byl o něčem jiném, kluci začali více běhat a napadat domácí hráče. V 56. minutě se dostal k odraženému míči Hovorka a na hranici velkého vápna střelou k tyči snížil. Ale i přes neustálý tlak, kdy jsme měli i několik dobrých příležitostí, zůstal stav 2:1 pro domácí.

Další zápasy 17. kola
     Domácí Vojkovice podlehly Libiši 1:4 (1:1). O jeden gól více vidělo 45 diváků v Dolních Beřkovicích, kde místní tým porazil hosty z Dolan 4:2 (1:1). Zápas prvního s předposledním týmem nepřinesl v řádné hrací době žádný gól, a tak rozhodly až penalty. Tišice - Horní Počaply po nevzhledném fotbale 0:0 (0:0), penalty 4:2. Penalty rozhodovaly také v neděli ve Vysoké, kde hosté ze Mšena po první půli vedli 1:0. V druhém poločase hráči Vysoké dali v rozmezí 12 minut 3 góly, ale hosté v poslední minutě srovnali na 3:3. Penalty pak vyzněly ve prospěch domácích 4:3. I ve zbývajících nedělních zápasech domácí týmy porazily hosty: Velký Borek - Liaz Vehlovice 4:2, Viktoria Všestudy - Veltrusy 2:0 a FK Pšovka - FK Kralupy 1901 1:0.

Statistiky 17. kola
V 17. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 29.
Domácí vstřelili 17 gólů (v poločase 8 gólů).
Hosté vstřelili 12 gólů (v poločase 4 góly).
Průměr gólů na zápas: 3.6
O výsledku zápasu rozhodovalo také 13 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Viktoria Všestudy, FK Pšovka B
Žluté karty: celkem 0
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 0
Průměr žlutých karet na zápas: 0
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 540 diváků.

16. AFK Veltrusy AFK Veltrusy 17 2 2 0 13 20:66 10

AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (2:2)13 AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (2:2)13 AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (2:2)13 AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (2:2)13 AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (2:2)13