okresní přebor Mělník, 26. kolo, 22.05.2016 17:00

Žluté karty:Šváb, Kubata, Smetana, Seidel, Podskalský - Vondrák, Beran, Hašourek
Rozhodčí:Blahout Jiří, Remenec Lubomír, DrimlPetr

Nádeník Michal - Packa Ondřej, Bittner Jaroslav, Šváb Michael, Soudský Radim (46. Podskalský Tomáš), Smetana Lukáš - Melišík Marek, Seidel Jan, Bittner Jiří - Dinka Tomáš, Kubata Pavel

Sestava Sokol Obříství:
Král Filip - Vrábel Martin, Vondrák Jakub (67. Novák Radek), Beran Pavel, Hašourek Jan, Veltruský Lukáš (76. Sus Petr) - Herynk Pavel, Litera Petr, Tichota Lukáš - Hovorka Jakub, Puss Tomáš, (83. Doležal Martin)

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Po minulých zápasech nás trápí mnoho zranění, někteří hráči museli do práce a ve 13,00 hodin se ještě další dva hráči omluvili pro bolesti zubů. V tu dobu jsem měl k dispozici pouze 10 hráčů, a tak začal boj s mobilem a nakonec vše dobře dopadlo. Je vidět, že kluci vytvořili dobrou partu a mají stejný zájem o fotbal, protože všichni oslovení zranění hráči byli ochotni přijet. Nakonec jsme měli 5 náhradníků - jeden zcela zdravý, jeden začínající po dlouhodobém zranění, jeden se zraněním, jeden po operaci a předseda. Hlavně ten si oddechl, že nemusel v tom vedru na hřiště.
I na hřiště museli někteří se zraněním, ale nakonec zápas zvládli a získali jsme dva důležité body. Ve velkém vedru se nehrál moc pohledný fotbal. Byla to spíše bitva o důležité body, protože oba týmy nemají na rozdávání. Domácí chtěli těžit z rychlosti svých dvou útočníků Dinky a Kubaty a přehledu kapitána Melišíka. Někdy z velkými problémy, ale nakonec pokaždé se nám podařilo jejich akce zastavit. My měli v prvním poločasu jednu tutovku, kterou zlikvidoval vynikající brankař domácích Nádeník. Ten podržel svoje mužstvo i ve druhém poločasu, když zlikvidoval několik nebezpečných střel našich hráčů. V závěru měli i domácí velkou příležitost, ale i tu zlikvidoval náš brankař. Šlo se tedy na penalty. Domácí hned první dvě neproměnili a trochu nám to usnadnili. Ve čtvrté sérii mohl rozhodnout Vrábel, ale nedal. Rozhodnutí tak bylo na našem druhém brankaři Novákovi, který musel hrát ve druhém poločasu v záloze i v útoku. Sám se na penaltu přihlásil a nakonec i rozhodl o druhém bodu pro nás.

Další zápasy 26. kola
     V předehrávce 26. kola okresního přeboru Mělník v obou zápasech vyhráli domácí. Libiš porazila hosty z Hořína 2:0. Kdo vyrazil na druhý zápas Kralupy 1901 - Sokol Dolany, viděl pěkný zápas s 6 brankami, z toho dvě třetiny do branky hostujícího týmu. Kralupy tak zvítězily 4:2. Nedělní zápasy dopadly následovně: Horní Počaply porazily Mšeno 4:2, FK Vysoká deklasovala Dolní Beřkovice 7:2, Sokol Tišice porazil Velký Borek 3:0, Viktoria Všestudy doma prohrála s hosty z Vojkovic 3:4 a FK Pšovka neudržela vedení z prvního poločasu a prohrála s Liaz Vehlovice 1:3.
Do konce sezóny zbývají jen 4 kola a zatímco na čele tabulky se žádné velké drama nekoná, situace na konci tabulky je velmi napjatá a rozdíl mezi desátým a šestnáctým týmem je jen minimální, pouhých 7 bodů.

Statistiky 26. kola
V 26. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 37.
Domácí vstřelili 24 gólů (v poločase 17 gólů).
Hosté vstřelili 13 gólů (v poločase 4 góly).
Průměr gólů na zápas: 4.6
O výsledku zápasu rozhodovalo také 6 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Libiš B, Sokol Tišice
Žluté karty: celkem 0
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 0
Průměr žlutých karet na zápas: 0
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 776 diváků.

16. FK Kralupy 1901 FK Kralupy 1901 26 7 1 0 18 26:73 23

AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6