okresní přebor Mělník, 3. kolo, 22.08.2015 14:00

Branky:6. Patera, 38. Kadlec, 90. Kadlec- 89. Svatoň
Rozhodčí:Pixa Josef - Švancara Miloslav, Šulc Martin

D. Vermach - R. Kaňka, P. Štěpánek, J. Chabada, J. Abrahám - A. Mucek, O. Brůža, J. Kadlec - P. Patera, J. Trubička, M. Dvořák

Sestava Sokol Obříství:
F. Král - P. Beran, L. Tichota, J. Hašourek, M. Vrábel (55. P. Litera) - P. Sus, S. Chvátal, P. Herynk, L. Veltruský (60. J. Černý) - J. Hovorka, R. Šiler (75. V. Svatoň)

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Začátek zápasu jsme zaspali a domácí nás již v 5. minutě potrestali brankou. Potom se nám postupně podařilo hru vyrovnat a vytvořili si i šance, ale bohužel řešení bylo špatné. Ve 20. minutě jsme dokonce neproměnili pokutový kop. Do konce poločasu se střídali šance na obou stranách, ale branka padla až v závěru poločasu do naší sítě. Špatně jsme pohlídali standartní situaci od postranní čáry.
Ve druhém poločasu jsme postupně domácí zatlačili na jejich polovinu, ale naše dobré příležitosti opět řešili nevhodně. Měli jsme i mnoho trestných kopů, ale i z toho nic. Až v závěru se ukázali naši mladíci. Po pravé straně utekl Černý a 3 minuty před koncem míč do branky dokopl Svatoň. Bohužel naši otevřenou hru domácí potrestali 3. brankou. Kluci určitě nezklamali a domácí jsme trápili až do konce zápasu. Bohužel pokud nebudeme proměňovat šance, nemůžeme vyhrávat Ale máme velice mladý tým a kluci se budou určitě zlepšovat a získávat potřebné zkušenosti.

Další zápasy 3. kola
     AFK Hořín - Mšeno A 2:3, Sokol Tišice - Veltrusy 8:1, Vojkovice A - Liaz Vehlovice 10:0, K Pšovka B - Libiš B 3:0, Viktoria Všestudy - FK Kralupy 1901 2:0, FK Vysoká - Horní Počaply 5:1, Velký Borek A - Dolany A 7:0

Statistiky 3. kola
V 3. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 46.
Domácí vstřelili 40 gólů (v poločase 20 gólů).
Hosté vstřelili 6 gólů (v poločase 4 góly).
Průměr gólů na zápas: 5.8
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Vojkovice A, FK Pšovka B, Viktoria Všestudy, Velký Borek A
Žluté karty: celkem 0