Branky:14. Brejša, 22. Rebro, 33. Přáda, 47. Benda- 70. Hovorka
Žluté karty:53. Brejša - 33. Tichota, 47. Herynk, 83. Vondrák, 83. Chvátal
Rozhodčí:Kozlík Petr - Braunšveig Vojtěch, Kortanová Marie

Marek - Štauber, Vališ, Najman, Feigl - Chorvát, Procházka, Brejša, Rebro - Přáda, Benda

Sestava Sokol Obříství:
Chvátal - Beran, Vondrák, Herynk, Vrábel - Verbíř, Tichota, Šulc, Litera - Doležal, Hovorka
střídali: Puss, Veltruský

Komentář trenéra Liaz Vehlovice
     V dalším domácím zápase jsme hostili tým z Obříství, kterému jsme chtěli oplatit podzimní porážku. Ale během týdne bylo jasné, že nebudeme moci počítat s trojicí hráčů J.Novák (zranění z Dolan), J .Mašek a V. Přáda (oba byli ve škole či zaměstnání). My jsme tedy zvolili nové rozestavení a byli jsme zvědavi, jak se nám proti mladému soupeři povede. Po opatrném začátku se nám naštěstí povedlo vstřelit tři góly a z první akce druhé půle rozhodnout. Poté už naše obrana pracovala spolehlivě a soupeři dovolila jen snížení.

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Dnes jsme museli v sestavě udělat několik změn, ale na začátku zápasu to nebylo moc vidět. Byla to více kopaná a boj, ale šance jsme měli my. Bohužel Doležal ani Hovorka neproměnili, a tak přišel trest stejně jako doma z Vojkovicemi. První nebezpečná akce domácích a prohrávali jsme. I po této brance jsme se ještě snažili hrát, ale další útok domácích a míč v naší brance nám asi sebrali síly. naopak domácí se uvolnili a začali být lepším týmem, a tak to bylo až do konce zápasu. Zřejmě rozhodující byla 4. branka v 1. minutě druhého poločasu. Pak se jen dohrávalo. My opět měli minimálně 3 šance, ale proměnili jsme pouze jednu.
Kdybychom dnes dali první branku my, tak by to možná vypadalo na hřišti jinak. Na kdyby se ale bohužel nehraje a branky stříleli domácí. Asi jsme jim dnes hodně ulehčili. V obraně jsme byli nedůslední a v útoky neškodní. Dnes nám po celý zápas chyběla hlavně bojovnost, díky které jsme získali body doma. Venku hrajeme strašně ustrašeně a nedůrazně. Domácí si vítězství zasloužili, protože bylo vidět, jak jeho hráči vyhrát chtějí. Z našich hráčů jsem nic takového necítil.

Další zápasy 21. kola
     V dalších sobotních zápasech 21. kola okresního přeboru Mělník podlehl AFK Hořín předposlednímu týmu v tabulce FK Kralupy 1901 1:2, Dolní Beřkovice také prohrály s AFK Veltrusy 1:2 (0:0), Vojkovice porazily hosty ze Mšena 4:1 a Tišice - Všestudy 4:2. Nejvíce gólů padlo v neděli ve Vysoké. Domácí tým, který po prvním poločase prohrával 1:2, nastřílel ve druhé půli za 3 minuty 3 góly do branky hostů ze Pšovky a otočil tak skóre ve svůj prospěch (5:3). Dolany porazily Libiš 2:1 a Velký Borek porazil Horní Počaply 5:1.

Statistiky 21. kola
V 21. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 39.
Domácí vstřelili 26 gólů (v poločase 10 gólů).
Hosté vstřelili 13 gólů (v poločase 4 góly).
Průměr gólů na zápas: 4.9
Čisté konto udrželi brankáři týmů:
Žluté karty: celkem 0
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 0
Průměr žlutých karet na zápas: 0
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 545 diváků.

16. AFK Veltrusy AFK Veltrusy 21 3 2 0 16 26:80 13

Liaz Vehlovice - Sokol Obříství 4:1 (3:3) Liaz Vehlovice - Sokol Obříství 4:1 (3:3) Liaz Vehlovice - Sokol Obříství 4:1 (3:3) Liaz Vehlovice - Sokol Obříství 4:1 (3:3)