Žluté karty:Novák, Ryšlavý - Herynk, Sus, Beran, Černý
Rozhodčí:Pixa Josef - Šulc Martin, Slavkovský Marian

V. Kaul - J. Ryšlavý, V. Trojan, A. Mráz, J. Franz - M. Žák (77. M. Ryšlavý), M. Novák, M. Pazdera, T. Pospíšil - F. Šelemberk (61. L. Hadrava), D. Surmaj (46. F. Míšek)

Sestava Sokol Obříství:
F. Král - M. Vrábel (76. L. Veltruský), J. Hašourek, L. Tichota (28. V. Svatoň), P. Beran - S. Chvátal, P. Litera, L. Tichota, P. Herynk, P. Sus - J. Hovorka

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Domácí začali zápas velice aktivně a snažili se vstřelit rychlou branku, která by je uklidnila. Jejich úniky po stranách byly nebezpečné. ale závěrečná nahrávka končila na našich kopačkách nebo v rukavicích našeho brankaře Krále. Po 15minutách se hra přeci je trochu vyrovnávala, ale ani my jsme nebyli nijak nebezpeční. Obrana domácích vedená zkušeným Václavem Trojanem nás nepustila téměř k ničemu. Dvakrát se povedlo uvolnit našemu Hovorkovi, ale jeho střely skončily vedle branky domácích. Druhý poločas byl jako přes kopírák toho prvního. Nám pomohlo vyloučení domácího kapitána Nováka, ale i v deseti byli nebezpečnější. Dobře kombinovali, ale ke koncovce jsme je nepouštěli. Největší nebezpečí tak pro nás byly standartní situace. Ještě v poslední minutě měli domácí výhodu trestného kopu z výhodné pozice 18m, ale Pazdera přestřelil i ochranou síť za brankou. V penaltách jsme byli úspěšnější. Všechny 3 penalty domácích chytil brankař Král, který byl naším nejlepším hráčem zápasu.
Stejně jako za doby, kdy jsem Libiš trénoval, tak i nyní je problémem Libiše vstřelit branku. Rozhodně byla po celý zápas lepší, ale bohužel bez branek se nevyhrává. My jsme dnes bojovností a nasazením získali 2 body. Kluci do zápasu dali vše. Poprvé bylo vidět, že nám v závěru docházely síly. Oproti minulému zápasu ale všichni zaslouží pochvalu za nasazení.
Nejlepším hráčem domácích byl Václav Trojan. U nás brankař Filip Král.

Další zápasy 8. kola
     Horní Počaply - Liaz Vehlovice 1:4, Mšeno A - Dolany A 1:1, FK Kralupy 1901 - Velký Borek A 1:0 na penalty, Sokol Tišice - FK Vysoká 4:2, Veltrusy - Vojkovice A 0:8, FK Pšovka B - Dolní Beřkovice 6:2, Viktoria Všestudy - AFK Hořín 1:4