okresní přebor Mělník, 18. kolo, 26.03.2016 15:00

Žluté karty:Vondrák, Hašourek - Hájek, Chabada
Rozhodčí:Slavkovský Marian - Kotek Vladimír, Moško Jan

F. Král - M. Vrábel , J. Vondrák , J. Hašourek , P. Beran - P. Litera , L. Tichota (69. P. Verbíř) , S. Chvátal (80. R. Novák), P. Herynk, J. Šulc - J. Hovorka

Sestava Dolní Beřkovice:
P. Štěpánek - J. Žižka, M. Pexa (58. J. Chabada), J. Abrahám, P. Pavlus - A. Vu Nhat, J. Trubička, J. Hájek, J. Těmín - J. Kaňka, M. Dvořák (65. P. Patera)

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Zápas začali rozhodně lépe hosté a 30 minut byli jednoznačně lepším týmem. Lépe kombinovali, byli rychlejší a důraznější. Tentokrát se ale naše obrana nedopustila žádné zbytečné chyby. Všechny standardky jsme s přehledem vyřešili a nakonec jsme ve 43. minutě využili trestného kopu k vedení my. Hostující brankař zůstal stát za zdí a Hovorka poslal míč k úplně volné tyči. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem hrát co nejjednodušeji a zbytečně si nekomplikovat hru. Úplně vzorně tyto pokyny splnil Beran, který provedl dlouhý odkop a Hovorka, který míč sledoval, donutil obránce hostů zahrát rukou a Vrábel pokutový kop proměnil. Od té doby už to byla bitva o každý míč, ale naší obraně v čele s Králem v brance se podařilo udržet nulu.
Naše hra dnes nebyla moc dobrá, ale kluci opět ukázali, že umí zabojovat a vítězství si vlastně sami vydřeli. Za to jim patří velký dík. Škoda, že kluci více nezabojovali i minulý týden, když jsem chyběl.

Další zápasy 18. kola
     Libiš doma deklasovala již v první půli Pšovku 4:0, ovšem zápas se nedohrál, protože do 2. poločasu Pšovka již nenastoupila, údajně pro zranění většího počtu hráčů z jedenácti dorazivších. Kralupy opět prohrály, tentokráte s Viktorií Všestudy 1:2, Mšeno remizovalo s Hořínem 3:3, v jeho prospěch rozhodly až penalty (2:1), a poslední sobotní zápas Liaz Vehlovice - Vojkovice A vyhráli hosté (1:2). V nedělních zápasech Horní Počaply překvapivě zdolaly FK Vysoká 3:1, Sokol Tišice snadno překonal domácí Veltrusy 5:0 a Dolany podlehly fotbalistům z Velkého Borku 2:4.

Statistiky 18. kola
V 18. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 33.
Domácí vstřelili 16 gólů (v poločase 10 gólů).
Hosté vstřelili 17 gólů (v poločase 10 gólů).
Průměr gólů na zápas: 4.1
O výsledku zápasu rozhodovaly také 3 góly z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Libiš B, Sokol Obříství, Sokol Tišice
Žluté karty: celkem 0
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 0
Průměr žlutých karet na zápas: 0
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 541 diváků.

16. AFK Veltrusy AFK Veltrusy 18 2 2 0 14 20:71 10

Sokol Obříství - Dolní Beřkovice 2:0 (1:1)3 Sokol Obříství - Dolní Beřkovice 2:0 (1:1)3 Sokol Obříství - Dolní Beřkovice 2:0 (1:1)3 Sokol Obříství - Dolní Beřkovice 2:0 (1:1)3