Branky:88. Hovorka - 11. Bárta, 41. Netolický, 57. Šesták, 65. Hakl
Žluté karty:50. Beran, 73. Černý - 20. Šťástka, 55. Netolický, 79. Dvorný , 87. Šesták
Rozhodčí:Štolba Martin - Kozlík Petr, Moško Jan

F. Král - M. Vrábel, P. Beran, P. Herynk, S. Chvátal - J. Hašourek (46. L. Veltruský), L. Tichota, L. Tichota, P. Litera (68. J. Černý) - J. Hovorka, J. Šulc (77. R. Novák)

Sestava FK Pšovka B:
D. Procházka - K. Vlasák, R. Martinec, R. Dvorný, F. Drápal - J. Netolický (55. D. Šesták), P. Šťástka, D. Bárta, M. Hyka (34. M. Šmejkal) - L. Krejčík (72. J. Sankot), F. Hakl

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Věděli jsme, že jestliže chceme dnes uspět, tak musíme podat nadstandartní výkon, a to se bohužel nestalo. Ze soupeřem jsme se již utkali v létě před mistrovskými zápasy a tam nám svou sílu ukázali. Dnes si myslím, že to nebyla Pšovka z léta. Všude jsem četl, jaký fotbal Pšovka předvádí, ale dnes mě hlavně v prvním poločasu její hra zklamala. Bohužel i my hráli pouze náš standart, a to na zkušené borce hrající za Pšovku nemohlo stačit. Zápas jsme začali dobře, ale v 10. minutě jsme špatně reagovali na odražený míč po rohu a soupeři darovali vedení. Pak přišlo 30 minut za které musím kluky pochválit. Brankař hostů Procházka měl určitě více práce než náš brankař. Bohužel ke konci poločasu jsme opět z odraženého míče po rohu nebyli důslední a soupeř trestal. Škoda těchto lehce obdržených branek, mohlo být utkání více dramatické. teprve v 57. minutě předvedla krásnou akci, kterou zakončila třetí brankou a od té doby již byla Pšovka pánem na hřišti a předváděla hru, kterou jsem od ní čekal. Nám se povedla akce až těsně před koncem zápasu a z ní jsme vstřelili alespoň branku útěchy.
Kluci dnes nehráli špatně, ale na současné mužstvo Pšovky to nestačilo. Hosté mají velice dobře vyvážené mužstvo a hlavně individuality, které vynikají nad ostatními hráči a umí svému mužstvu pomoci v důležitých okamžicích. Vítězství hostů je zasloužené a gratuluji jim.

Další zápasy 13. kola
     Další zápasy dopadly následovně: Dolní Beřkovice - Libiš B 1:0, Velký Borek - Hořín 2:0, Vojkovice - Vysoká 3:1, Vehlovice - Tišice 1:5, Mšeno - Kralupy 4:0, Dolany - Všestudy 1:4 a Horní Počaply - Veltrusy 7:1

Statistiky 13. kola
V 13. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 35.
Domácí vstřelili 20 gólů (v poločase 12 gólů).
Hosté vstřelili 15 gólů (v poločase 4 góly).
Průměr gólů na zápas: 4.4
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Dolní Beřkovice, Mšeno A, Velký Borek A
Žluté karty: celkem 0
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 0
Průměr žlutých karet na zápas: 0
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 525 diváků.

16. Horní Počaply Horní Počaply 13 1 0 1 11 18:55 4

Sokol Obříství - FK Pšovka B 1:4 (0:0) Sokol Obříství - FK Pšovka B 1:4 (0:0) Sokol Obříství - FK Pšovka B 1:4 (0:0)