Žluté karty:49. Mansfeld - 17. Mikoláš, 18. Suk, 46. Fikart, 52. Slezák, 91. Žídek, 92. Bánovčin
Rozhodčí:Blahout Jiří - Slavkovský Marian, Driml Petr

F. Král - J. Hašourek, P. Beran, J. Vondrák, M. Vrábel - J. Šulc, L. Tichota (71. S. Chvátal), P. Litera, P. Herynk (77. P. Sus) - T. Puss (29. J. Mansfeld), J. Hovorka

Sestava Horní Počaply:
P. Bánovčin - R. Tichý, D. Slezák, M. Hanuš - V. Jung, S. Grohman, B. Fikart, J. Žídek, J. Mikoláš - D. Suk, J. Petera (90. J. Plíhal)

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Důležitý zápas o 6 bodů jsme doma zcela nezvládli. Již od úvodu zápasu se nám nedařila hra, kterou jsme si stanovili. Hosté hráli uspávající taktiku, dobře drželi míč a využívali volných míst k rychlým protiútokům. Kluci byli nervózní, zbytečně se zbavovali míče a za celý zápas se nikomu nepovedla klička, která by vedla k přečíslení. Zápas rozhodla nepovedená střela hostujícího hráče a chyba našeho brankaře, kterého přeskočil míč. Ve druhém poločasu jsme byli sice více aktivní, ale hosté pozorně bránili a k ničemu nás nepustili. Když už jsme branku hostů ohrozili, tak míč skončil na břevnu nebo v rukách hostujícího brankaře. Hosté podali disciplinovaný výkon a zaslouženě zápas vyhráli. U nás se projevila nezkušenost mládí v důležitých zápasech.

Další zápasy 25. kola
     Sobotní zápasy uvedl tým AFK Hořín, který prohrál s FK Vysoká 0:5. Druhý zápas v podání týmů Dolní Beřkovice a Sokol Tišice vyzněl jednoznačně pro hosty 0:4. Zbývající sobotní zápasy, které začaly v 17 hodin, dopadly následovně: Mšeno A - Libiš B 4:2, Liaz Vehlovice - FK Kralupy 1901 5:0 a Vojkovice A - FK Pšovka B 5:0
    V nedělní dohrávce 25. kola okresního přeboru Velký Borek porazil Všestudy 2:1. O drama se v Dolanech postaral hostující tým. Veltrusy v prvním poločase nasázeli domácím poměrně rychle tři góly a i přes vyloučení dvou hráčů vedení nejen udržely, ale ve druhém poločase ještě navýšily. Sokol Dolany - AFK Veltrusy 1:5. Tento výsledek mimochodem pomohl Sokolu Obříství zůstat na 11. místě průběžného pořadí, ale sestupová místa se nebezpečně přiblížila.

Statistiky 25. kola
V 25. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 32.
Domácí vstřelili 14 gólů (v poločase 5 gólů).
Hosté vstřelili 18 gólů (v poločase 14 gólů).
Průměr gólů na zápas: 4
Čisté konto udrželi brankáři týmů: FK Vysoká, Sokol Tišice, Horní Počaply, Liaz Vehlovice, Vojkovice A
Žluté karty: celkem 0
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 0
Průměr žlutých karet na zápas: 0
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 310 diváků.

16. FK Kralupy 1901 FK Kralupy 1901 25 6 1 0 18 22:71 20

Sokol Obříství - Horní Počaply 0:1 (0:0) Sokol Obříství - Horní Počaply 0:1 (0:0) Sokol Obříství - Horní Počaply 0:1 (0:0) Sokol Obříství - Horní Počaply 0:1 (0:0) Sokol Obříství - Horní Počaply 0:1 (0:0) Sokol Obříství - Horní Počaply 0:1 (0:0) Sokol Obříství - Horní Počaply 0:1 (0:0) Sokol Obříství - Horní Počaply 0:1 (0:0) Sokol Obříství - Horní Počaply 0:1 (0:0) Sokol Obříství - Horní Počaply 0:1 (0:0) Sokol Obříství - Horní Počaply 0:1 (0:0) Sokol Obříství - Horní Počaply 0:1 (0:0)