Žluté karty:Beran, Herynk, Hovorka - Procházka
Rozhodčí:Princ Jiří - Němeček Libor, Kortanová Marie

F. Král - M. Vrábel, L. Tichota, J. Hašourek, P. Beran - P. Litera, L. Tichota, P. Sus (78. L. Veltruský), P. Herynk - J. Hovorka, S. Chvátal (84. R. Novák)

Sestava Liaz Vehlovice:
J. Vališ - J. Novák (64. P. Vihan), L. Feigl, J. Mašek, J. Najman - P. Procházka, V. Přáda, I. Přáda, J. Procházka - D. Chorvát, K. Benda (46. V. Štauber)

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Věděli jsme, že v tomto zápase bychom měli plně bodovat a k tomu jsme přizpůsobili taktiku, kterou hráči po celý první poločas plnili a nátlakovou hrou nepustili hosty vůbec do hry. Převaha byla jednoznačná, ale šancí moc nebylo. Spíše vznikaly závary, které my ovšem řešit neumíme. Jsme málo důrazní v soupeřově vápně. Kopali jsme několik rohů a standartních situací a stále nic. Nakonec se ale prosadil náš střelec Hovorka a do kabin jsme šli s vedením. I přes upozornění jsme do druhého poločasu ne tolik koncentrovaní a soupeř, který se zlepšil, začal trochu zlobit. Paradoxem zápasu je, že nejvíce nebezpečný byl soupeř po vyloučení jejich hráče. Tam dokonce měli jasnou tutovku, ale Chorvat hlavičku neumístil dobře. My v té době chodili do přečíslení, ale vše řešili špatně. Až v závěru došlo po úniku ze strany k faulu v pokutovém území a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Libor Tichota a bylo rozhodnuto. Všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a hlavně srdíčko, kterým šli cíleně za prvním vítězstvím.

Další zápasy 6. kola
     Horní Počaply - Velký Borek A 0:3, Libiš B - Dolany A 2:1, Mšeno A - Vojkovice A 2:1, FK Kralupy 1901 - AFK Hořín 2:0, Veltrusy - Dolní Beřkovice 0:1, FK Pšovka B - FK Vysoká 3:2, Viktoria Všestudy - Sokol Tišice 1:6

Statistiky 6. kola
V 6. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 26.
Domácí vstřelili 12 gólů (v poločase 7 gólů).
Hosté vstřelili 14 gólů (v poločase 9 gólů).
Průměr gólů na zápas: 3.3
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Velký Borek A, Sokol Obříství, FK Kralupy 1901, Dolní Beřkovice
Žluté karty: celkem 0