TJ Sokol Obříství, fotbal muži

okresní přebor Mělník, 23. kolo, 30.04.2016 17:00

Sokol Obříství - Libiš B

3:2 (3:0)

Branky:13. T. Puss, 30. J. Šulc, 35. M. Vrábel - 62. M. Pazdera (p.), 78. D. Fajt
Žluté karty:19. Puss, 86. Herynk
Rozhodčí:Princ Jiří - Vážan Patrik, Vážan Radek
Počet diváků:170

Sestava Sokol Obříství:
Král Filip - Vrábel Martin, Vondrák Jakub, Beran Pavel, Hašourek Jan - Šulc Jakub, Herynk Pavel, Tichota Lukáš (88. Veltruský Lukáš), Litera Petr - Hovorka Jakub, Puss Tomáš (57. Verbíř Petr)

Sestava Libiš B:
Kaul Viktor - Ryšlavý Marek, Novák Martin, Žák Miroslav (58. Fajt David), Pazdera Martin, Franz Jiří, Pilař Radek, Pospíšil Tomáš, Mündl Filip (56. Míšek Filip ), Eisner Ondřej, Ryšlavý Jakub

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Dnešní derby přineslo zajímavý, ale ne moc pěkný fotbal. Byl to více boj než fotbal se šťastným koncem pro domácí. V prvním poločasu kluci plnili pokyny a hráli jako v předešlých domácích zápasech. Včas napadali soupeře a nutili ho k chybám. Hosté nám to ulehčili svým pomalým pohybem, takže nebyl velký problém je uhlídat. Z naší strany to byl poločas snů. Již ve 13.minutě jsme vedli, když do prudkého přízemního centru přímo vletěl Puss a vstřelil svou první branku v našich barvách. Druhou branku přidal Šulc, když brankař Kaul pouze vyrazil střelu Hovorky a Šulc doklepl do prázdné branky. O 5 minut později poslal do sítě přímo z rohu míč Vrábel a bylo to 3:0.
Do druhého poločasu nastoupili hosté s větším pohybem a snahou něco s výsledkem udělat. Hosté lépe kombinovali a hrozili dlouhými vysokými míči, které nám dělali problémy. V útoku měli nestárnoucího Marka Ryšlavého, který většinu hlavičkových soubojů vyhrával a prodlužoval na nabíhající spoluhráče. Hra hostů měla úspěch i ve změně skóre. Nejprve Pazdera proměnil dorážkou svůj pokutový kop a pak střídající dorostenec Fajt obratnou střelou snížil na rozdíl 1 branky. Tento rozdíl se nám nakonec povedlo udržet a připsat si důležité 3 body.
Našimi nejlepšími hráči byli Hovorka a Vrábel. Za hosty musím vyzdvihnout Marka Ryšlavého.
Vynikající výkon předvedli oba pomezní rozhodčí.