okresní přebor Mělník, 9. kolo, 03.10.2015 16:00

Sokol Obříství - Mšeno A

2:3 (1:2)
penalty 0:1

Branky:9. Beran Pavel (pen.), 52. Šulc Jakub - 6. Závěšický Vojtěch, 11. Šledr Ondřej
Rozhodčí:Kozlík Petr - Švancara Miloslav, Holakovská Tereza
Počet diváků:160

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Chtěli jsme soupeře v úvodu zaskočit útočnou a agresivní hrou. Bylo to ale pouze mé přání, které hráči vůbec nevyslyšeli a vypadalo to, jako když hráči byli ještě na posvícení na návsi. První gól jsme soupeři darovali po nedůrazném obsazení a hlavičkovém souboji. Hosté nám též pomohli, když zbytečně zahráli vysokou nohou v pokutovém území a my z penalty vyrovnali. Jenže naše gentlemanství nekončilo. Hned z další standartní situace naše obrana vůbec nereagovala na centr a 3 hráči hostů se mohli v klidu dohodnout, kdo dá branku. Zbytek prvního poločasu pak byl o ničem. Hosté byli pohyblivější a důraznější, ale žádné větší šance si nevytvořili. V kabině jsme si o poločas snažili nalít trochu energie, ale soupeř na nás vletěl a během 5 minut měl 3 tutové šance I nyní se ale potvrdilo pravidlo, nedáš, dostaneš. Z ojedinělého závaru reagoval nejrychleji náš nejlepší hráč Libor Tichota a nečekaným lobem umožnil vyrovnat do prázdné branky Šulcovi. Jenže opět se projevila naše posvícenská laskavost a hostům jsme darovali penaltu. Tu ale náš odborník na penalty Král zlikvidoval. Ten nás podržel i ve zbytku zápasu a hlavně v jeho závěru, kdy si hosté vytvořili několik tutovek, ale k našemu štěstí je nedotáhli do konce.
Naše hra byla pro mě velkým zklamáním a hlavně pro velkou diváckou kulisu. Chybělo nám během zápasu vše, co k fotbalu patří. Nikdo nechtěl hrát, nikdo nechtěl bojovat, nikomu se nechtělo běhat. V závěru jsme zcela odpadli a bod je pro nás zlatý. V penaltách nás sice Filip Král opět podržel, ale tentokrát nebyli naši střelci ve formě, stejně jako během celého zápasu.

Statistiky 9. kola
V 9. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 31.
Domácí vstřelili 15 gólů (v poločase 6 gólů).
Hosté vstřelili 16 gólů (v poločase 9 gólů).
Průměr gólů na zápas: 3.9
O výsledku zápasu rozhodovalo také 27 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Dolany A
Žluté karty: celkem 0
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 0
Průměr žlutých karet na zápas: 0
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 675 diváků.

16. Horní Počaply Horní Počaply 9 0 0 0 9 5:42 0

Sokol Obříství - Mšeno A 2:3 (1:1)27 Sokol Obříství - Mšeno A 2:3 (1:1)27 Sokol Obříství - Mšeno A 2:3 (1:1)27