Branky:2. Prejzek Tomáš, 4. Dokoupil Jan, 34. Dokoupil Jan
Žluté karty:27. L. Tichota - 27. P. Lauda
Rozhodčí:Kudrna Pavel - Slavkovský Marian, Moško Jan

R. Novák - M. Vrábel, P. Beran, P. Herynk, S. Chvátal - P. Litera (46. L. Tichota), L. Tichota, J. Šulc, J. Hašourek, L. Veltruský (54. R. Šiler) - J. Hovorka

Sestava Sokol Tišice:
M. Hádek - P. Štěpán, M. Brodský, M. Vítovec (85. L. Pochman), M. Vostřel (46. P. Driml) - T. Brzoň, T. Brzoň, P. Lauda, L. Kasal (66. D. Hadraba) - T. Prejzek, J. Dokoupil

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Tišice nám jasně ukázali, proč jsou na 1. místě v tabulce. Ve 4. minutě to bylo již 0:2 a bylo rozhodnuto. Po takto nevydařeném začátku jsme se přeci jen trochu probudili a kluci se snažili hrát podle pokynů a svých možností. Bohužel zatím nemáme tým, který by mohl takovému družstvu konkurovat. Tišice byly pohyblivější, rychlejší a dobře kombinovali. Tím si vytvářeli po celý zápas šance a naší brance hrozilo stále nebezpečí. Kluky musím ale pochválit, a to hlavně za druhý poločas. Hru jsme celkem vyrovnali, vytvořili si i nějaké příležitosti a nedostali již žádnou branku. Velkou zásluhu na tom má hlavně náš brankař Radek Novák, který soupeři chytil ve druhém poločase 3 penalty a stal se tak rozhodně hráčem zápasu.
Tišice vyhrály u nás zcela zaslouženě a byly nejlepším týmem, se kterým jsme na podzim hráli. Klukům patří dík, že jsme důstojně zakončili podzim i přes mnoho zranění, se kterými kluci dohrávali.