okresní přebor Mělník, 29. kolo, 11.06.2016 17:00

Branky:5. Herynk Pavel, 11. Tichota Libor, 32. Šulc Jakub
Žluté karty:51. Hašourek, 89. Šulc - 31. Samek, 42. Švancara, 60. Reľovský, 80. Podivínský
Rozhodčí:Princ Jiří - Moško Jan, Kotek Vladimír

Novák Radek - Beran Pavel, Tichota Lukáš, Hašourek Jan, Vrábel Martin - Litera Petr, Herynk Pavel, Tichota Libor (K) (79. Svatoň Vojtěch), Šulc Jakub - Hovorka Jakub, Verbíř Petr (65. Doležal Martin)

Sestava Viktoria Všestudy:
Lorenc Ivo (K) - Koudelka Patrik, Závacký Kamil, Rada Michal, Samek Martin - Reľovský Štefan, Polák Jakub, Hakl Miloš, Švancara Miloslav - Podivínský Václav, Bulva Milan

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Poslední domácí zápas v této sezóně kluci zvládli výtečně. Již v 11. minutě jsme vedli 2:0, a to bylo pro další vývoj zápasu dost důležité. Ovšem první tři minuty byly jasně v režii hostů, kteří nebezpečně začali ohrožovat naši branku. Pak ale přišly naše dvě rychlé branky a my převzali aktivitu na hřišti. Kromě toho, že jsme vedli, hráli jsme i pohledný kombinační fotbal pod taktovkou Libora Tichoty. Jeho návrat na trávník jako by vrátil klukům pohodu a klid na kopačky. Výsledkem byla 3. branka v síti hostů. Ve druhém poločasu hosté hru zlepšili a byli nebezpečnější. Ale i my měli několik šancí. Ani my a ani hosté ale již branku nevstřelili. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě a při posledním domácím vystoupení jsme udělali radost nejen sobě, ale i našim fanouškům.

Další zápasy 29. kola
     Ve zbývající třech sobotních zápasech se Mšeno vyřádilo na hostech ze Pšovky 7:2 (4:2), Vehlovice podlehly týmu z Vysoké 3:4 (1:3) a zápas Vojkovice - AFK Hořín rozhodl jediným gólem v 74. minutě hráč hostí Polanský: 0:1 (0:0). Nedělní dohrávka dopadla následovně: Velký Borek přes vedení v prvním poločase nakonec prohrál s Dolními Beřkovicemi 1:2 (1:0). Ani Horním Počaplům se nepodařilo udržet vedení z první půle hry a podlehly týmu FK Kralupy 1901 3:5 (2:1). Ve Veltrusích padlo 8 gólů, z toho 5 do branky hostů z Libiše - 5:3 (2:1). Dolany se v prvním poločase prakticky nedostaly na polovinu hostujícího týmu z Tišic a hosté si dělali, co se jim zamanulo. Až v druhém poločase se hra domácích trochu zlepšila a dali svůj jediný gól. Konečný výsledek 1:6 (0:5). Mimochodem poprvé v životě jsem viděl brankáře (přesněji řečeno náhradníka za zraněného brankáře) chvíli po začátku druhého poločasu žádat rozhodčího kvůli potřebě "odskočit si na malou". Nakonec, když může rozhodčí na hřišti, proč by nemohl brankář do přilehlého lesa... :-)
StB

Statistiky 29. kola
V 29. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 46.
Domácí vstřelili 23 gólů (v poločase 13 gólů).
Hosté vstřelili 23 gólů (v poločase 10 gólů).
Průměr gólů na zápas: 5.8
Čisté konto udrželi brankáři týmů: AFK Hořín, Sokol Obříství
Žluté karty: celkem 0
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 0
Průměr žlutých karet na zápas: 0
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 461 diváků.

16. Dolany A Dolany A 29 7 1 2 19 58:93 25

Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 3:0 (3:3) Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 3:0 (3:3) Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 3:0 (3:3) Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 3:0 (3:3) Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 3:0 (3:3) Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 3:0 (3:3)