Žluté karty:58. Tichota - 34. Král P., 35. Plicka
Rozhodčí:Blahout Jiří - Kozlík Petr, Driml Petr

Král F. - Vrábel, Hašourek, Vondrák, Beran (69. Chvátal) - Šulc, Herynk, Tichota L. (84. Novák), Litera - Doležal (60. Verbíř), Hovorka

Sestava Vojkovice A:
Heimrath - Pražák, Šerhand, Prachař, Mára, Plicka, Juklíček, Král, Stuchlý, Hubička, Král P. (78. Šaroch), Stuchlý, Hubička, Tetiva

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Máme za sebou 1/3 jarních odvet. Na podzim jsme měli po těchto zápasech pouze 1 bod. Nyní po sérii zápasů s mužstvy z první poloviny tabulky jich máme 7. Všechny tyto body si kluci poctivě vydřeli a patří jim za to dík. Moc nechybělo a plně jsme bodovali i včera z Vojkovicemi.
Do zápasu jsme vstoupili podle taktických pokynů velice dobře. Včas jsme napadali obranu hostů, a ta nemohla rozehrávat míče v klidu, tak jak je zvyklá. Nám se povedlo vstřelit v 10. minutě branku po krásné střele Šulce donesl míč do branky Doležal. Hosté postupně začali být aktivnější a hrozili hlavně za standartních situací. Ve druhém poločasu se ještě více projevila větší zkušenost hostů. Zvláště práce s míčem a důraz. Většinu druhého poločasu jsme se více bránili, ale podnikali i nebezpečné protiútoky. V 85. minutě byl sám před brankařem hostů Verbíř, ale přestřelil. A tak přišlo staré známé "nedáš, dostaneš". V 88. minutě přizvedl jeden z našich obránců centr z levé strany přes druhého obránce, za kterým již byli jen 2 hráči Vojkovic. Bohužel bylo z toho vyrovnání. I v penaltách jsme měli mečbol na své straně, ale neproměnili. Nakonec si tedy 2 body odvezli hosté.

Další zápasy 20. kola
     V dalších sobotních zápasech Libiš B doma porazila Všestudy 2:1 (0:1), Kralupy 1901 podlehly hostům z Vysoké 0:3 a Mšeno porazilo Velký Borek 4:2.
V nedělní dohrávce 20. kola okresního přeboru Mělník vyhrály Dolany nad Vehlovicemi 3:0, což bohužel pro A mužstvo TJ Sokol Obříství znamená pokles v tabulce pořadí o jedno místo směrem dolů na 12. místo. Další zbývající zápasy skončily následovně: Veltrusy prohrály doma s Hořínem 1:2, Pšovka B porazila Sokol Tišice 5:4 na penalty a Horní Počaply porazily hosty z Dolních Beřkovic 4:0.

Statistiky 20. kola
V 20. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 32.
Domácí vstřelili 19 gólů (v poločase 6 gólů).
Hosté vstřelili 13 gólů (v poločase 8 gólů).
Průměr gólů na zápas: 4
O výsledku zápasu rozhodovalo také 13 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: FK Vysoká, Horní Počaply, Dolany A
Žluté karty: celkem 0
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 0
Průměr žlutých karet na zápas: 0
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 530 diváků.

16. AFK Veltrusy AFK Veltrusy 20 2 2 0 16 24:79 10

Sokol Obříství - Vojkovice A 1:2 (1:1)13 Sokol Obříství - Vojkovice A 1:2 (1:1)13 Sokol Obříství - Vojkovice A 1:2 (1:1)13