TJ Sokol Obříství, fotbal muži

okresní přebor Mělník, 30. kolo, 18.06.2016 14:00

Sokol Tišice - Sokol Obříství

5:1 (2:1)

Branky:5. Dokoupil, 25. Prejzek Tomáš, 87. Toman Jaroslav, 89. Dokoupil, 90. Pochman - 18. Hovorka
Žluté karty:80. Lauda
Rozhodčí:Moško Jan - Vítkovec Michal, Rudišar Petr
Počet diváků:120

Sestava Sokol Tišice:
Hádek Michal - Brodský Miroslav, Novák Michal (K), Brzoň Tomáš, Driml Petr - Lauda Petr, Karlík Štěpán (56. Toman Jaroslav), Fabián David (76. Pochman Luboš), Veselý Jaroslav (46. Vostřel Martin) - Prejzek Tomáš (60. Kasal Lukáš), Dokoupil Jan

Sestava Sokol Obříství:
Král Filip - Vrábel Martin, Hašourek Jan, Beran Pavel (55. Svatoň Vojtěch), Chvátal Stanislav (68. Kohout Lukáš) - Herynk Pavel, Litera Petr (K), Tichota Lukáš, Šulc Jakub - Hovorka Jakub, Verbíř Petr

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Se soutěžním ročníkem jsme se chtěli rozloučit co nejlépe. I když výsledek tomu nenapovídá, tak v našich řadách zavládla spokojenost. Domácím jsme v úvodu zápasu pomohli překrásnou vlastní brankou. Hašourkův rotovaný odkop skončil v šibenici brankaře Krále, ať dělal, co mohl. Tišice hrály od začátku svůj kombinační fotbal, ale kluci dobře bránili a snažili se o rychlé protiútoky. Při jednom z nich byl v pokutovém území faulován Hovorka a sám nařízený pokutový kop proměnil. V té době se nám hra celkem dařila, ale přišel i penaltový zákrok na naší straně a tím se domácí opět dostali do klidu a hráli to, co hráli v úvodu. Ve stejném duchu vypadal i druhý poločas. Kluci výborně bránili a nepouštěli domácí do větších příležitostí. Deset minut před koncem jsme měli velkou šanci vyrovnat, ale Šulcovi se zakončení nepovedlo. No a pak přišly poslední 3 minuty zápasu a tři branky domácích. Ty kluci vůbec nezvládli a znehodnotili tak trochu svůj výkon. Velký vliv mělo nucené střídání Berana (zranění) a v závěru dostali svou šanci i náhradní brankař Novák v útoku a předseda klubu Kohout v záloze. S výkonem mužstva jsem ale i přes tento výsledek velice spokojen.

Další zápasy 30. kola
     AFK Hořín - Liaz Vehlovice 3:6, FK Pšovka B - Horní Počaply 6:7, Viktoria Všestudy - Mšeno A 1:0 na penalty, Dolní Beřkovice - Vojkovice 0:4, FK Kralupy 1901 - AFK Veltrusy 3:2 na penalty a Libiš B - Velký Borek také na penalty 3:2. Poslední zápas sezóny mezi týmy FK Vysoká a Dolany A, který se hrál v neděli od 17 hodin, skončil nakonec vítězstvím domácích, i když hosté měli opravdu velkou snahu skóre změnit v jejich prospěch - 6:4 (3:2).
StB

Statistiky 30. kola
V 30. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 50.
Domácí vstřelili 24 gólů (v poločase 11 gólů).
Hosté vstřelili 26 gólů (v poločase 15 gólů).
Průměr gólů na zápas: 6.3
O výsledku zápasu rozhodovalo také 19 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Vojkovice A
Žluté karty: celkem 0
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 0
Průměr žlutých karet na zápas: 0
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 510 diváků.

16. Dolany A Dolany A 30 7 1 2 20 62:99 25

Sokol Tišice - Sokol Obříství 5:1 (2:2)19 Sokol Tišice - Sokol Obříství 5:1 (2:2)19 Sokol Tišice - Sokol Obříství 5:1 (2:2)19 Sokol Tišice - Sokol Obříství 5:1 (2:2)19 Sokol Tišice - Sokol Obříství 5:1 (2:2)19 Sokol Tišice - Sokol Obříství 5:1 (2:2)19 Sokol Tišice - Sokol Obříství 5:1 (2:2)19 Sokol Tišice - Sokol Obříství 5:1 (2:2)19 Sokol Tišice - Sokol Obříství 5:1 (2:2)19 Sokol Tišice - Sokol Obříství 5:1 (2:2)19