okresní přebor Mělník, 14. kolo, 08.11.2015 14:00

Branky:21. Koudelka, 62. Frič - 76. Hovorka
Rozhodčí:Dohnal Lukáš - Hampl Miroslav, Kozlík Petr

I. Lorenc - R. Samek, P. Koudelka, M. Bulva (65. J. Baumruckr), K. Závacký - M. Švancara, M. Hakl, M. Růně, A. Loškoski - F. Janíček, J. Frič (89. A. Pokorný)

Sestava Sokol Obříství:
F. Král - S. Chvátal , P. Herynk , P. Beran (36. V. Svatoň), M. Vrábel - P. Litera, L. Tichota, J. Šulc (77. R. Novák), J. Hašourek, L. Tichota - J. Hovorka

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Naše hra není dobrá a ani dnes to nebylo ono. Sice kluci splnili úkol nedostat branku do 10. minuty, ale to bylo herně tak vše. I přes nepřesnou a bojácnou hru jsme si vytvořili v úvodu 2 šance. Bohužel ani Hovorka ani Lukáš Tichota netrefili branku domácích. Ve 21. minutě tak přišel trest. Po chybách našeho brankaře a následně celé obrany, která nereagovala včas na odražený míč, jsme prohrávali. Domácí byli pohyblivější, důraznější a lépe kombinovali, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracovali. My měli řadu standartek, ale rovněž jsme nebyli pro domácího brankaře nebezpeční. Naopak opět ze standartky udeřili ve druhém poločasu domácí a opět naše obrana chybovala, když 5 hráčů nechalo hlavičkovat jednoho padajícího domácího hráče a ten předložil míč před prázdnou branku, kterou Frič lehce trefil. Od tohoto okamžiku jsme se trochu probudili, ale nebezpeční jsme pro obranu domácích nebyli. Teprve po trestném kopu Hovorky z dálky se nám podařilo snížit a zvýšit snahu. Výsledkem bylo pouze břevno domácí branky, a tak domácí zaslouženě vyhráli, protože potrestali obě naše chyby během zápasu.
I přes naší nepřesnou hru jsme měli během zápasu více šancí. Domácí hráli lépe a bylo vidět, že chtějí více vyhrát než my. A jelikož dali 2 branky a my pouze jednu, tak vyhráli. Je štěstí, že zbývá již pouze jeden zápas, protože náš kádr je velice úzký a hodně kluků dohrává s menšími, či většími zraněními. Náš cíl bylo získat za podzim 15 bodů, a to se nám podařilo.

Další zápasy 14. kola
     AFK Hořín - Vojkovice A 0:6 (0:3), Dolní Beřkovice - Velký Borek A 1:3 (0:1), Libiš B - Veltrusy 2:0 (2:0), FK Kralupy 1901 - Horní Počaply 0:2 (0:1), Sokol Tišice - Dolany A 9:1 (3:1), FK Povka B - Mšeno A 6:3 (1:0), FK Vysoká - Liaz Vehlovice 7:1 (3:0)

Statistiky 14. kola
V 14. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 44.
Domácí vstřelili 27 gólů (v poločase 10 gólů).
Hosté vstřelili 17 gólů (v poločase 6 gólů).
Průměr gólů na zápas: 5.5
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Vojkovice A, Libiš B, Horní Počaply
Žluté karty: celkem 0
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 0
Průměr žlutých karet na zápas: 0
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 590 diváků.

16. AFK Veltrusy AFK Veltrusy 14 1 2 0 11 17:59 7

Viktoria Všestudy - Sokol Obříství 2:1 (1:1) Viktoria Všestudy - Sokol Obříství 2:1 (1:1) Viktoria Všestudy - Sokol Obříství 2:1 (1:1) Viktoria Všestudy - Sokol Obříství 2:1 (1:1) Viktoria Všestudy - Sokol Obříství 2:1 (1:1) Viktoria Všestudy - Sokol Obříství 2:1 (1:1)