okresní přebor Mělník, 5. kolo, 05.09.2015 17:00

Branky:12. Juklíček, 29. Veselý, 86. Juklíček - 66. Hovorka
Žluté karty:Plicka, Juklíček - F. Král, Černý, Beran
Rozhodčí:Pixa Josef - Princ Jiří, Moško Jan

P. Heimrath - M. Mára, J. Juklíček, G. Kaprál (87. J. Šaroch), K. Pražák - P. Král, J. Stuchlý, L. Plicka (71. O. Novák), D. Šerhant (90. J. Linhart) - M. Prachař, L. Veselý (76. M. Nečaský)

Sestava Sokol Obříství:
F. Král - P. Beran, L. Tichota (87. J. Černý), J. Hašourek, M. Vrábel - L. Veltruský (60. R. Šiler), S. Chvátal, P. Herynk, P. Sus (78. V. Svatoň) - J. Hovorka, J. Bauer

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Dnes jsme předvedli ve Vojkovicích v 1. poločasu zatím nejhorší podzimní výkon. Začali jsme sice dobře a mohli dát i branku, ale to bylo pouze 10 minut. V 11. minutě jsme obdrželi první branku a domácí byli jasně lepší. Vytvářeli si šance a my často pouze zírali, jak kolem nás hráči Vojkovic rychle pobíhají. Někteří naši hráči snad ani v prvním poločasu nenastoupili. Nehrát proti tam vyspělému soupeři v 11 se nemůže. Můžeme být rádi, že domácí nás potrestali v prvním poločasu už jen jednou. Po domluvě v poločasu se na hřiště vrátilo úplně jiné mužstvo. Konečně nás bylo 11. Dokonce jsme domácí chvílemi přehrávali, ale ti zkušeně naše akce zastavovali a hrozili nebezpečnými protiútoky. Při některých jsme měli velké štěstí. Nakonec se nám povedlo po dobré kombinaci snížit a stejně jako minule se kluci hrnuli do útoku ve snaze vyrovnat. Těsně před koncem nás ale potrestal domácí střelec Juklíček a bylo rozhodnuto. Domácí vyhráli zcela zaslouženě, ale díky své střelecké neschopnosti a naší brance na 2:1 bylo utkání dramatické až do úplného závěru.

Další zápasy 5. kola
     AFK Hořín - Veltrusy 5:0, Dolní Beřkovice - Horní Počaply 2:1, Sokol Tišice - FK Pšovka B 5:3, Liaz Vehlovice - Dolany A 3:4 na penalty, Viktoria Všestudy - Libiš B 0:1 na penalty, FK Vysoká - FK Kralupy 1901 8:2, Velký Borek A - Mšeno A 2:3 na penalty