Žluté karty:20. Pastir František, 45. Holoubek Michal, 62. Rulec Roman, 86. Cífka Zdeněk - 54. Tichota Lukáš, 84. Vondrák Jakub
Rozhodčí:Princ Jiří - Braunšveig Vojtěch, Kortanová Marie

Landsman Tomáš - Pastir František, Rulec Roman, Vermach Daniel, Machek Petr (77. Finkous Aleš) - Holoubek Michal, Cífka Zdeněk (K), Landsman Pavel, Žemlička Štěpán - Žídek Vladimír, Polanský Richard

Sestava Sokol Obříství:
Novák Radek - Vrábel Martin (21. Chvátal Stanislav), Vondrák Jakub (K), Hašourek Jan, Litera Petr (70. Verbíř Petr) - Mansfeld Josef, Herynk Pavel, Tichota Lukáš, Franz Jiří, Sus Petr - Hovorka Jakub (88. Douša Pavel)

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Na mokrém terénu se hrál velice dobrý fotbal. První poločas patřil více domácím, kteří velice dobře kombinovali, ale pouze v polovině hřiště. Nám chyběl pohyb a dávali jsme domácím moc prostoru. Také se nám to nevyplatilo. Nechali jsme utéci domácího střelce Polanského a ten zpětnou nahrávkou připravil dobrou pozici pro domácího kapitána, který se štěstím prostřelil naše obránce i s brankařem. Po této brance jsme se pomalu začali probouzet a měli k dispozici několik trestných kopů. Bohužel ani z jednoho jsme domácí branku neohrozili. V úplném závěru poločasu utekl domácí obraně Franz a byl hloupě a dost viditelně faulován ve vápně. Ale nic. Kluky to ale o poločas nabudilo. Hned od úvodu druhého poločasu jsme zvýšili pohyb a důraz a na 25 minut jsme domácí zatlačili před jejich branku. Rychle jsme vyrovnali a vytvořili jsme si i další šance. Když už jsme domácího brankaře překonali, tak měl dobře postavené tyče a ty nám zabránily vstřelit vítěznou branku. Konec zápasu byl opět vyrovnaný a obě družstva se snažila strhnout výhru na svou stranu, ale bez úspěchu. Penalty jsou jako vždy loterie, která byla úspěšnější pro domácí. Kluky chci ale dnes pochválit, protože konečně přidali do hry i tu agresivitu, se kterou jsme měli úspěch v jarní části. I přes několik nucených změn jsme zápas odehráli velice dobře.

Další zápasy 6. kola
     Druhý zápas šestého kola vyzněl výsledkově lépe pro domácí. Dolní Beřkovice po prvním poločase vedly 1:0, v 75. minutě zvýšil na 2:0 Patera a ještě v poslední minutě dal krásný gól z rohu Kaňka. Dolní Beřkovice - FK Pšovka 3:0 (1:0). Lobkovicím se opět nevedlo, ve velmi deštivém počasí na hřišti SK Mšeno nezískaly ani bod. Po bezbrankovém prvním poločase využil pokutový kop domácí Valenta a o dvě minuty později vstřelil hostům i druhý gól. Bauer sice snížil na 2:1, ale domácí vzápětí pojistili vedení dalšími dvěma góly. SK Mšeno A - FC Lobkovice 4:1 (0:0). Ani tým Liaz Vehlovice si neodvezl domů žádné body, když neudržel jednobrankové vedení z prvního poločasu. AFK Veltrusy - Liaz Vehlovice 3:1 (0:1). Řepín je i po odehraném šestém zápase sezóny stále bez bodu. TJ Řepín - Vojkovice A 0:2 (0:1). Zápas Libiš B - SK Labský Kostelec byl kvůli nevyhovujícímu terénu přeložen na středu 28. září od 16 hodin. I zbývající dva nedělní zápasy se odehrávaly za deštivého počasí. Horní Počaply překvapily svým houževnatým výkonem a na hřišti soupeře vyhrály. Viktoria Všestudy - Horní Počaply 2:3 (1:1). Horní Beřkovice si připisují další vítězství (a také průběžné první místo v tabulce pořadí), tentokrát na hřišti FK Vysoká. FK Vysoká - Horní Beřkovice 0:3 (0:1)
StB

Statistiky 6. kola
V 6. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 31.
Domácí vstřelili 19 gólů (v poločase 7 gólů).
Hosté vstřelili 12 gólů (v poločase 4 góly).
Průměr gólů na zápas: 3.9
O výsledku zápasu rozhodovalo také 11 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Dolní Beřkovice, Vojkovice A, Horní Beřkovice
Žluté karty: celkem 36
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 7
Průměr žlutých karet na zápas: 4.5
Červené karty: celkem 1, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 540 diváků.

16. TJ Řepín TJ Řepín 6 0 0 0 6 5:18 0

AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (1:1)11 AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (1:1)11 AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (1:1)11 AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (1:1)11 AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (1:1)11 AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (1:1)11 AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (1:1)11 AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (1:1)11 AFK Hořín - Sokol Obříství 2:1 (1:1)11