okresní přebor Mělník, 20. kolo, 08.04.2017 16:30

Žluté karty:11. Štofl Ivan, 53. Dinka Tomáš - 74. Chvátal Stanislav
Rozhodčí:Šulc Martin - Horvát Jiří, Stibůrek Petr

Nádeník Michal - Lange Jiří, Bittner Jaroslav, Smetana Lukáš (K), Packa Ondřej, Hofman František (56. Podskalský Tomáš), Skandrani Marwan (75. Prantl Jindřich), Weiner David, Štofl Ivan, Dinka Tomáš, Kubata Pavel (46. Podskalský René)

Sestava Sokol Obříství:
Novák Radek - Vrábel Martin (K), Sus Petr (12. Bartoš Marek, 66. Šeps Milan, 85. Teboui Ahmed), Hašourek Jan, Litera Petr, Chvátal Stanislav, Herynk Pavel (90+1 Douša Pavel), Franz Jiří, Hovorka Jakub, Tichota Lukáš, Tichota Libor

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Velice důležité 3 body jsme získali ve Veltrusích. Z bodů a prvního poločasu můžeme mít radost. Druhý poločas byla hra na nervy. Rozhodnuto mohlo být již v úvodních deseti minutách, kdy jsme si kombinační hrou po zemi a následnými českými uličkami připravili 3 samostatné nájezdy na brankaře Nádeníka. Ten ale potvrdil své kvality a naše borce vychytal. Na kluky to mělo negativní vliv, chtěli vyhrát, ale v koncovce se stále nedařilo. Nakonec nám pomohl domácí útočník, který se vzorově vrátil při našem útoku a odebral nám míč, následně se ale nepodíval a nahrál na kopačky Libora Tichota a ten ještě posunul před branku, kde Hovorka uklidil míč do branky. Měli jsme i další šance, ale vše končilo těsně vedle branky. Domácí těžili ze zkušeností své útočné dvojice a dlouhými nákopy je hledali. Ty dobře míč pokrývali, ale do vážnější nebezpečné situace se nedostali. Druhý poločas již nebyl z naší strany tak fotbalový. Mladí kluci začali být nervozní a zbytečně ztráceli míče nebo kazili nahrávky. Domácí pokračovali svými dlouhými nákopy, ale naši branku téměř neohrozili. Děkujeme divákům za velice početnou kulisu a podporu v tomto důležitém zápase.

Další zápasy 20. kola
     V tomto kole viděli diváci mimo jiné dva vlastní góly a 4 hráči červenou kartu. V Hoříně rozhodl Polanský již ve čtvrté minutě: AFK Hořín - FC Lobkovice 1:0 (1:0). Konečně první jarní zápas na domácím hřišti a jeden vlastní gól z kopačky kapitána hostů: Dolní Beřkovice - Horní Beřkovice 2:0 (2:0). Dvořák dvěma góly krátce po sobě pomohl domácím k výhře: TJ Řepín - FK Pšovka B 3:2 (1:2). Vojkovický Prachař "nabídl" domácím remízu a ti ji udrželi i v oslabení: Labský Kostelec - Vojkovice A 1:2 np (0:0). Posledních 16 minut hrály Všestudy v oslabení: Sokol Libiš B - Viktoria Všestudy 0:2 (0:1). I na tomto zápase padla červená karta: Mšeno A - Horní Počaply 2:0 (1:0). Snaha vehlovických hráčů byla marná, byť by si vítězství za svůj výkon opravdu zasloužili: FK Vysoká - Liaz Vehkovice 5:4 (3:1).

Statistiky 20. kola
V 20. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 24.
Domácí vstřelili 14 gólů (v poločase 8 gólů).
Hosté vstřelili 10 gólů (v poločase 5 gólů).
Průměr gólů na zápas: 3
O výsledku zápasu rozhodovalo také 6 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: AFK Hořín, Dolní Beřkovice, Sokol Obříství, Viktoria Všestudy, Mšeno A
Žluté karty: celkem 36
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 9
Průměr žlutých karet na zápas: 4.5
Červené karty: celkem 4, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 550 diváků.

16. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 20 4 0 1 15 24:73 13

AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6 AFK Veltrusy - Sokol Obříství 0:1 (0:0)6