FC Lobkovice - Sokol Obříství

2:1 (1:0)

okresní přebor Mělník, 10. kolo, 15.10.2016 16:00


ROZHODČÍ
Máj Pavel, Kotek Vladimír, Blahout Jiří

POČET DIVÁKŮ
90

SESTAVY
Bricín Michal
Bareš Ondřej
Šeda Vojtěch (K)
Melich Michal
Hejsek Jaroslav
Bauer Josef
Štěpán Marek (65. Dušek Jan)
Hruška Michal
Slovák Jiří
Nezbeda Pavel
Blahut Jan (92. Hlaváček Roman)
 Novák Radek B
Vondrák Jakub
Hašourek Jan
Beran Pavel (83. Verbíř Petr)
Franz Jiří
Sus Petr (69. Chvátal Stanislav)
Mansfeld Josef
Herynk Pavel
Tichota Lukáš (K)
Tichota Libor
Hovorka Jakub

BRANKY
26. a 53. Blahut Jan, 78. Nezbeda Pavel (vlastní)


ŽLUTÉ KARTY
17. Melich Michal
63. Hruška Michal
78. Dušek Jan
 78. Mansfeld Josef
91. Tichota Libor

Statistiky 10. kola

V 10. kole bylo odehráno 8 zápasů.

Hráči všech týmů vstřelili celkem 29 gólů, z toho 12 gólů do konce prvního poločasu.
Domácí vstřelili 20 gólů (v poločase 9 gólů).
Hosté vstřelili 9 gólů (v poločase 3 góly).
Průměr gólů na zápas: 3.6
O výsledku zápasu rozhodovaly také 4 góly z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: FK Pšovka B, Horní Počaply
Žluté karty: celkem 31
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 6
Průměr žlutých karet na zápas: 3.9
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů tohoto kola vidělo 585 diváků.
Nejvíce diváků na jednom zápase: 180
Nejméně diváků na jednom zápase: 25
Průměrná návštěvnost: 73.

Tabulka pořadí po 10. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. Vojkovice A Vojkovice A 10 8 0 1 1 31:11 25
2. Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 10 7 1 0 2 33:8 23
3. Horní Beřkovice Horní Beřkovice 10 6 0 1 3 29:18 19
4. Libiš B Libiš B 10 6 0 1 3 25:16 19
5. Mšeno A Mšeno A 10 6 0 0 4 34:20 18
6. AFK Hořín AFK Hořín 10 4 3 0 3 19:18 18
7. Sokol Obříství Sokol Obříství 10 4 1 2 3 20:12 16
8. FC Lobkovice FC Lobkovice 10 4 2 0 4 17:16 16
9. Horní Počaply Horní Počaply 10 5 0 0 5 23:19 15
10. Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 10 4 0 2 4 14:21 14
11. AFK Veltrusy AFK Veltrusy 10 4 1 0 5 15:24 14
12. FK Pšovka B FK Pšovka B 10 4 0 0 6 13:26 12
13. FK Vysoká FK Vysoká 10 3 0 2 5 15:17 11
14. Labský Kostelec Labský Kostelec 10 3 0 0 7 20:36 9
15. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 10 2 0 0 8 11:41 6
16. TJ Řepín TJ Řepín 10 1 1 0 8 10:26 5



FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4


Video

 
 
  zpět na seznam zápasů

 
 
 
 
 

© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu, technická podpora, video, audio, foto Stanislav Beneš