okresní přebor Mělník, 10. kolo, 15.10.2016 16:00

Branky:26. a 53. Blahut Jan, 78. Nezbeda Pavel (vlastní)
Žluté karty:17. Melich Michal, 63. Hruška Michal, 78. Dušek Jan - 78. Mansfeld Josef, 91. Tichota Libor
Rozhodčí:Máj Pavel, Kotek Vladimír, Blahout Jiří

Bricín Michal - Bareš Ondřej, Šeda Vojtěch (K), Melich Michal, Hejsek Jaroslav, Bauer Josef, Štěpán Marek (65. Dušek Jan), Hruška Michal, Slovák Jiří, Nezbeda Pavel, Blahut Jan (92. Hlaváček Roman)

Sestava Sokol Obříství:
Novák Radek B - Vondrák Jakub, Hašourek Jan, Beran Pavel (83. Verbíř Petr) - Franz Jiří, Sus Petr (69. Chvátal Stanislav), Mansfeld Josef, Herynk Pavel, Tichota Lukáš (K), Tichota Libor - Hovorka Jakub

Komentář trenéra FC Lobkovice
     Do utkání jsme vstupovali s mírným respektem, ale určitě ne odevzdaní. Díky předešlému působení trenéra Stanislava Starého v hostujícím týmu jsme měli jejich hru celkem dobře nastudovanou. Hlavním úkolem bylo pokrýt útočníka Hovorku a znepříjemnit hru zdatnému Tichotovi a to se nám dařilo. Utkání jsme vyhráli zaslouženě a nebýt spousty neproměněných šancí v prvním poločase, mohl být rozdíl skóre ještě vyšší.

Komentář trenéra Sokol Obříství
     V Lobkovicích jsme pokračovali v tom, co jsme minulý začali doma. Hrajeme bez zájmu, se strachem, že něco zkazíme a hlavně vůbec nebojujeme. Někteří kluci si to ani neuvědomují, a tak naše hra je v současnosti velice špatná. Domácí nebyli rozhodně lepší, ale více bojovali a chtěli v tomto zápase uspět. To, co jsem chtěl vlastně po klucích já, dělali domácí. První branka padla po naší chybě, kdy jsme nechali velký prostor uprostřed hřiště a vůbec nezachytili naběhnutí domácího útočníka. V poločasové přestávce jsme si situaci rozebrali a kluci šli na hřiště s tím, že takhle to nejde. Jenže hned v úvodu nás zastavil nařízený pokutový kop (ani my a ani domácí nevěděli, co rozhodčí vlastně písknul). Potom jsme přece jen začali lépe kombinovat a podařilo se nám snížit. Po této brance jsme ještě více zatlačili domácí na jejich půli, ale střídající Verbíř ve vyložené šanci vyrovnání odmítl.

Další zápasy 10. kola
     Domácí zápasy tradičně zahájil Hořín v 10:45. Hosté dali dva góly v druhém poločase pět minut po sobě a o dvě minuty později odpověděli domácí stejným způsobem. Rozhodovat ale musely penalty. AFK Hořín - SK Vojkovice 3:2 np (0:0). Jediný gól v 29. minutě rozhodl o výsledku celé hry ve Mšeně. SK Mšeno - Pšovka Mělník B 0:1 (0:1). Až v druhé půl začaly padat góly v Libiši. Libiš - Dolní Beřkovice 2:1 (0:0). AFK Veltrusy porazily SK Labský Kostelec 2:1 (2:0). Řepín opět bodoval, tentokrát na hřišti soupeře. FK Vysoká - TJ Řepín 1:2 (0:2). Podivínský, Růně a Matějček zařídili vysokou výhru domácího celku. Viktoria Všestudy - Horní Beřkovice 6:1 (2:0). Horní Počaply udržely čisté konto a vstřelily 5 gólů. Horní Počaply - Liaz Vehlovice 5:0 (4:0).

Statistiky 10. kola
V 10. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 29.
Domácí vstřelili 20 gólů (v poločase 9 gólů).
Hosté vstřelili 9 gólů (v poločase 3 góly).
Průměr gólů na zápas: 3.6
O výsledku zápasu rozhodovaly také 4 góly z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: FK Pšovka B, Horní Počaply
Žluté karty: celkem 31
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 6
Průměr žlutých karet na zápas: 3.9
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 585 diváků.

16. TJ Řepín TJ Řepín 10 1 1 0 8 10:26 5

FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4 FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:1 (1:1)4