FK Vysoká - Sokol Obříství

3:4 np (2:3)
penalty 3:5
okresní přebor Mělník, 4. kolo, 04.09.2016 17:00


ROZHODČÍ
Braunšveig Vojtěch, Kozlík Petr, Kortanová Marie

POČET DIVÁKŮ
100

SESTAVY
Hamáček Stanislav
Štolba Martin
Martinec Roman
Čermák Jiří
Prejsa Tomáš
Pešan Václav (72. Elogeli Jakub)
Řízek David (46. Douděra Jan)
Kettner Michal
Vilda Jaroslav
Malák Pavel
Finkous René (K) (65. Vodička Tomáš)
 Král Filip
Franz Jiří
Vrábel Martin (90. Verbíř Petr)
Vondrák Jakub (K)
Hašourek Jan
Beran Pavel
Herynk Pavel (71. Litera Petr)
Tichota Libor
Tichota Lukáš
Šulc Jakub (86. Sus Petr)
Hovorka Jakub (84. Mansfeld Josef)

BRANKY
35. Štolba M.
41. Řízek D.
79. Čermák J.
 30.
44. Hovorka J.
45. Vrábel M.

ČERVENÉ KARTY
52. Franz

ŽLUTÉ KARTY
31. Malák
45. Hamáček
70. Martinec
80. Prejsa
90. Čermák
 34. Vondrák
90. Vrábel

Statistiky 4. kola

V 4. kole bylo odehráno 8 zápasů.

Hráči všech týmů vstřelili celkem 35 gólů, z toho 20 gólů do konce prvního poločasu.
Domácí vstřelili 17 gólů (v poločase 9 gólů).
Hosté vstřelili 18 gólů (v poločase 11 gólů).
Průměr gólů na zápas: 4.4
O výsledku zápasu rozhodovalo také 8 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Libiš B
Žluté karty: celkem 37
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 8
Průměr žlutých karet na zápas: 4.6
Červené karty: celkem 2, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů tohoto kola vidělo 490 diváků.
Nejvíce diváků na jednom zápase: 100
Nejméně diváků na jednom zápase: 45
Průměrná návštěvnost: 61.

Tabulka pořadí po 4. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. Libiš B Libiš B 4 3 0 1 0 13:4 10
2. Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 4 3 0 0 1 13:3 9
3. Horní Beřkovice Horní Beřkovice 4 3 0 0 1 15:7 9
4. Vojkovice A Vojkovice A 4 3 0 0 1 13:6 9
5. Sokol Obříství Sokol Obříství 4 2 1 0 1 14:5 8
6. FK Vysoká FK Vysoká 4 2 0 2 0 10:6 8
7. FC Lobkovice FC Lobkovice 4 1 2 0 1 9:8 7
8. Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 4 2 0 1 1 7:6 7
9. Mšeno A Mšeno A 4 2 0 0 2 14:13 6
10. Horní Počaply Horní Počaply 4 2 0 0 2 9:9 6
11. AFK Hořín AFK Hořín 4 1 1 0 2 8:10 5
12. Labský Kostelec Labský Kostelec 4 1 0 0 3 9:17 3
13. FK Pšovka B FK Pšovka B 4 1 0 0 3 7:16 3
14. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 4 1 0 0 3 5:14 3
15. AFK Veltrusy AFK Veltrusy 4 1 0 0 3 5:17 3
16. TJ Řepín TJ Řepín 4 0 0 0 4 3:13 0



FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8 FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8 FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8 FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8 FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8 FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8 FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8 FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8 FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8 FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8 FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8 FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8 FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8 FK Vysoká - Sokol Obříství 3:4 (2:2)8


Video

 
 
  zpět na seznam zápasů

 
 
 
 
 

© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu, technická podpora, video, audio, foto Stanislav Beneš