okresní přebor Mělník, 13. kolo, 06.11.2016 14:00

Branky:14. Chudoba Adam, 68. Brůža Pavel (pk)
Žluté karty:30. Polák Lukáš, 65. Sankot Jakub, 85. Mikula Jiří 90. Polák Jiří - 67. Mansfeld Josef
Rozhodčí:Blahout Jiří - Moško Jan, Driml Petr

Neugebauer Jiří - Mikula Jiří, Sankot Jakub, Polák Jiří (K), Doležal Vlastimil, Novák Tomáš (75. Cinybulk Jan), Brůža Pavel, Němec Miroslav, Polák Lukáš, Bryslivec Lukáš (88. Kníže Vlastimil), Chudoba Adam

Sestava Sokol Obříství:
Král Filip (K) - Hašourek Jan, Beran Pavel, Tichota Libor, Franz Jiří, Mansfeld Josef, Chvátal Stanislav, Tichota Lukáš, Herynk Pavel (57. Vondrák Jakub), Hovorka Jakub, Šeps Milan (75. Douša Pavel)

Další zápasy 13. kola
     Přehlídku promarněných šancí domácího mužstva viděli diváci ve Vojkovicích. SK Vojkovice - Horní Počaply 2:0 (1:0). Dolnobeřkovičtí v deváté minutě dostali gól, ale po dvaceti minutách srovnal Minář a Těmín o deset minut později vstřelil vítěznou branku. Dolní Beřkovice - AFK Hořín 2:1 (2:1). V Řepíně padl jen jeden gól, ale hned 11 žlutých karet. TJ Řepín - SK Mšeno 1:0 (0:0). Všestudy se rozstřílely ve druhém poločase. SK Labský Kostelec - Viktoria Všestudy 1:5 (0:1). Vehlovice nezopakovaly výkon z Obříství. Liaz Vehlovice - Sokol Libiš B 0:2 (0:0). Hattrick Pražáka pomohl domácím k vítězství. FK Vysoká - AFK Veltrusy 4:1 (1:1). Také na Pšovce pomohl hattrick Růžičky. FK Pšovka B - FC Lobkovice 5:2 (2:1)

Statistiky 13. kola
V 13. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 28.
Domácí vstřelili 17 gólů (v poločase 7 gólů).
Hosté vstřelili 11 gólů (v poločase 4 góly).
Průměr gólů na zápas: 3.5
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Libiš B, Vojkovice A, TJ Řepín, Horní Beřkovice
Žluté karty: celkem 31
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 11
Průměr žlutých karet na zápas: 3.9
Červené karty: celkem 1, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 381 diváků.

16. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 13 3 0 0 10 17:48 9

Horní Beřkovice - Sokol Obříství 2:0 (1:1) Horní Beřkovice - Sokol Obříství 2:0 (1:1) Horní Beřkovice - Sokol Obříství 2:0 (1:1)