TJ Sokol Obříství, fotbal muži

okresní přebor Mělník, 24. kolo, 07.05.2017 17:00

Horní Počaply - Sokol Obříství

4:2 (3:0)

Branky:13. Žídek Jan, 20. Dohnal Pavel, 35. Fikart Bohuslav, 73. Dohnal Pavel - 83. Šeps Milan, 87. Hovorka Jakub
Žluté karty:43. Dohnal Pavel, 59. + 84. Žídek Jan, 90. Rejman Lukáš - 40. Herynk Pavel, 73. Mansfeld Josef
Červené karty:84. Žídek Jan
Rozhodčí:Malíř Petr, Eder Oldřich, Obrajtr Tomáš
Počet diváků:90

Sestava Horní Počaply:
Šmejkal Milan - Martinec Roman, Toman Radek, Dohnal Jakub (51. Švihovec Petr), Vokoun Jiří, Dohnal Pavel (82. Rejman Lukáš), Fikart Bohuslav, Trubička Jaroslav, Hanuš Milan (K), Šuta Pavel (90. Plíhal Jan), Žídek Jan

Sestava Sokol Obříství:
Novák Radek - Hovorka Jakub, Mansfeld Josef, Franz Jiří (K), Hašourek Jan, Litera Petr (46. Šeps Milan), Herynk Pavel, Chvátal Stanislav (75. Bartoš Marek), Tichota Lukáš, Tichota Libor, Sus Petr (82. Nepil Tomáš)

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Jak vidět z výsledku poločasu, tak ten jsme jasně nezvládli. Hráči nedodržovali dané pokyny a hlavně jim chyběl pohyb, a tak nás domácí potrestali a rychle se dostali do jasného vedení. My začali hrát až ke konci prvního poločasu a hlavně ve druhém jsme již hráli naši hru. Domácí postupně odcházeli fyzicky, ale jejich čisté konto držel jako vždy vynikající Šmejkal. Většinu druhého poločasu jsme hráli na půlce domácích, ale ti podnikali rychlé a nebezpečné protiútoky. Jestliže chceme ale bodovat, nemůžeme k zápasům přistupovat tak, jak v prvním poločasu. Jinak chci klukům poděkovat za zvládnutí zápasu po psychické stránce. Nechápu, jak si rozhodčí může dovolit ještě lhát a vymýšlet do zápisu o utkání. Zřejmě toho měl na hřišti málo.

Další zápasy 24. kola
     Se sedmi góly v soupeřově brance a hattrickem Polanského jsou domácí diváci určitě spokojeni: AFK Hořín - FK Pšovka B 7:0 (2:0). Naopak v Dolních Beřkovicích museli diváci čekat až na pokutové kopy: Dolní Beřkovice - TJ Řepín 0:1 np (0:0). Pouhých 20 diváků vidělo vítězství domácích: Mšeno A - Horní Beřkovice 3:1 (1:0). V předposlední minutě zápasu rozhodl Eisner: Libiš B - FC Lobkovice 3:2 (2:1). Zápas bez překvapení: AFK Veltrusy - Vojkovice A 1:4 (0:1). Další hubené vítězství vedoucího týmu: Viktoria Všestudy - Liaz Vehlovice 1:0 (1:0). Na Vysoké hattrick Nováka, 11 žlutých karet a 1 červená karta: FK Vysoká - Labský Kostelec 0:4 (0:3).

Statistiky 24. kola
V 24. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 32.
Domácí vstřelili 19 gólů (v poločase 9 gólů).
Hosté vstřelili 13 gólů (v poločase 5 gólů).
Průměr gólů na zápas: 4
O výsledku zápasu rozhodovalo také 9 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: AFK Hořín, Viktoria Všestudy, Labský Kostelec
Žluté karty: celkem 40