okresní přebor Mělník, 16. kolo, 11.03.2017 14:30

Žluté karty:15. Černý Jiří, 32. Pazderka Lukáš - 37. Beran Pavel, 43. Tichota Lukáš, 70. Sus Petr, 87. Vrábel Martin
Rozhodčí:Dvořák Martin - Šnýdr Miroslav, Remenec Lubomír

Kořínek Richard - Brodňanský Ondřej, Chvátal Libor (K), Polyak Andrej, Černý Jiří (46. Novák Dominik), Pazderka Lukáš, Kocourek Pavel, Hlavatý Vojtěch, Uerikua Michael (65. Mlejnek Adam), Novák Tomáš, Klíma Pavel (75. Ploc Adam)

Sestava Sokol Obříství:
Novák Roman - Franz Jiří, Vrábel Martin (K), Sus Petr (87. Vondrák Jakub), Mansfeld Josef (77. Bartoš Marek), Hašourek Jan, Beran Pavel, Herynk Pavel, Chvátal Stanislav (3. Šeps Milan, 69. Teboui Ahmed), Tichota Lukáš Z, Tichota Libor

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Pro nás důležité 3 body. Věděli jsme, že domácí nedají svou kůži levně jako na podzim. Klukům po celý zápas dělala problém bojovnost domácích. Ti nám nenechali ani chvilku klidu a stále nás důsledně napadali. My jsme jednoduše ztráceli míče a dovolovali domácím rychlé protiútoky do otevřené obrany. Nakonec se ale 100% vydařil jediný protiútok, a to nakonec nám. Herynk krásně uvolnil Franze a ten vstřelil jedinou branku zápasu. Jednalo se o celkem vyrovnaný zápas, ale myslím, že o tu jednu branku jsme byli lepší. Naše hra ale moc dobrá nebyla. Děkuji našim fanouškům, kteří nás přijeli povzbuzovat v dostatečném počtu stejně jako po celý podzim.

Další zápasy 16. kola
     Sokol Libiš B rozstřílela AFK Hořín 8:1 (4:1), nejvíce gólů (2) dal Borkovec. AFK Veltrusy prohrály s SK Mšeno 1:4 (0:2), přičemž jediný gól domácích dal hráč Mšena Zeman, z čehož asi radost neměl. TJ Řepín vcelku očekávaně podlehl soupeři Merkuria Lobkovice 1:2. Dvěma góly pomohl Patrik Král k vítězství domácích: SK Vojkovice - Liaz Vehlovice 4:1 (1:0). Dolní Beřkovice v exilu srovnaly jednobrankový náskok Horních Počapel z první půle hry a soupeře nakonec překonaly na penalty. I na Pšovce musely rozhodnout penaltové rozstřely: Pšovka Mělník - Horní Beřkovice 1:2 np (0:1). Vysoká na domácím hřišti vedení rozdílem jednoho gólu udržela pouze 48 minut, soupeř ve druhém poločase vstřelil 4 branky: FK Vysoká - Viktoria Všestudy 1:4 (1:0)

Statistiky 16. kola
V 16. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 32.
Domácí vstřelili 17 gólů (v poločase 6 gólů).
Hosté vstřelili 15 gólů (v poločase 6 gólů).
Průměr gólů na zápas: 4
O výsledku zápasu rozhodovalo také 22 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Sokol Obříství
Žluté karty: celkem 33
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 6
Průměr žlutých karet na zápas: 4.1
Červené karty: celkem 1, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 432 diváků.

16. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 16 3 0 1 12 18:58 10

Labský Kostelec - Sokol Obříství 0:1 (0:0)22 Labský Kostelec - Sokol Obříství 0:1 (0:0)22 Labský Kostelec - Sokol Obříství 0:1 (0:0)22 Labský Kostelec - Sokol Obříství 0:1 (0:0)22 Labský Kostelec - Sokol Obříství 0:1 (0:0)22