okresní přebor Mělník, 26. kolo, 20.05.2017 17:00

Branky:30. a 64. Šobr Martin, 80. Pilař Radek
Rozhodčí:Moško Jan - Obrajtr Tomáš, Malíř Petr

Kaul Viktor - Ryšlavý Jakub, Chorvát Peter, Novák Martin, Pilař Radek, Mündl Filip (78. Buzek Tomáš), Eisner Ondřej (K), Pospíšil Tomáš, Křtěn Jiří, Šobr Martin, Malák Marek (72. Bubeníček David)

Sestava Sokol Obříství:
Novák Radek - Mansfeld Josef, Hašourek Jan, Litera Petr (59. Douša Pavel), Herynk Pavel (74. Vondrák Jakub), Chvátal Stanislav (46. Šeps Milan), Tichota Lukáš, Tichota Libor, Sus Petr (84. Nepil Tomáš), Hovorka Jakub, Franz Jiří (K)

Další zápasy 26. kola
     Polanský dal dva góly, hosté ale v druhém poločase stihli vyrovnat a nakonec berou dva body: AFK Hořín - Labský Kostelec 2:3np (1:0). Jediný gól z pokutového kopu zajistil domácím důležité 3 body: FC Lobkovice - Liaz Vehlovice 1:0 (0:0). Hosté rozhodli dvěma rychlými góly patnáct minut před koncem zápasu: Mšeno A - Vojkovice A 3:4 (2:1). Salačův vlastní gól v 7. minutě předznamenal prohru hostů, které nezabránil ani Bočekův hattrick: AFK Veltrusy - TJ Řepín 6:4 (2:0). Nedělní dohrávky přinesly dvě remízy a jednu vysokou výhru domácího celku. Všestudy opět zaváhaly a v řádné hrací době neskórovaly: 1:0 np (0:0). Horní Beřkovice vedly až do 91 minuty, přesto berou jen jeden bod: Horní Počaply - Horní Beřkovice 3:2 np (1:1). Kdo jel na Vysokou, nelitoval. V zápase padlo deset gólů, z toho 8 v druhém poločase (třikrát se trefili Prejsa a dvakrát Gabčo): FK Vysoká - Dolní Beřkovice 7:3 (1:1).

Statistiky 26. kola
V 26. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 39.
Domácí vstřelili 24 gólů (v poločase 8 gólů).
Hosté vstřelili 15 gólů (v poločase 3 góly).
Průměr gólů na zápas: 4.9
O výsledku zápasu rozhodovalo také 18 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: FC Lobkovice, Libiš B
Žluté karty: celkem 38
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 8
Průměr žlutých karet na zápas: 4.8
Červené karty: celkem 1, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 583 diváků.

16. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 26 5 0 1 20 30:85 16

Libiš B - Sokol Obříství 3:0 (1:1)18 Libiš B - Sokol Obříství 3:0 (1:1)18 Libiš B - Sokol Obříství 3:0 (1:1)18 Libiš B - Sokol Obříství 3:0 (1:1)18