okresní přebor Mělník, 22. kolo, 22.04.2017 17:00

Branky:24. Hovorka Jakub, 49. Franz Jiří, 80. Tichota Libor
Žluté karty:45. Šlendr Ondřej - 29. Mansfeld Josef
Rozhodčí:Blahout Jiří - Chládek Michal, Slavkovský Marian

Wasyliw Martin - Zeman Michal, Kolumpek Daniel, Zabilanský Jiří, Valenta Václav (68. Guttenberg Jiří ), Guttenberg Jiří, Kolumpek Roman (K), Matúšek Jiří (81. Tyle Jan), Šledr Ondřej, Stejskal Miloš, Demen Martin

Sestava Sokol Obříství:
Novák Roman - Hašourek Jan, Chvátal Stanislav, Mansfeld Josef, Franz Jiří (K), Herynk Pavel (81. Bartoš Marek), Litera Petr, Sus Petr (86. Nepil Tomáš), Tichota Lukáš, Hovorka Jakub (82. Šeps Milan), Tichota Libor (83. Douša Pavel)

Komentář trenéra Mšeno A
     My jsme dnes asi příliš podlehli skutečnosti, že naše sestava doznala velkých změn. Bohužel jsme se o výsledek vůbec nepoprali a hostům jsme díky svému nedůrazu a svým chybám vítězství v podstatě darovali. V letošní sezóně se jednalo jednoznačně o náš nejhorší týmový výkon. Hosté si všechny body odvezli naprosto zaslouženě a my máme v dalším zápase hodně co napravovat.

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Do Mšena jsme jeli s cílem sebrat domácím nějaké body, a to se nám povedlo. Předvedli jsme disciplinovaný výkon v obranné fázi a nepustili domácí do žádné nebezpečné šance. Naopak nám vycházely protiútoky a standartní situace. Již v úvodu se více hrálo na polovině domácích. Ti podnikali své útoky dlouhými nákopy na své útočníky. Nakonec jsme taktiku domácích použili i my a byla z toho první branka. Po dlouhém nákopu se před pokutovým územím srazili domácí brankař a obránce. Z toho těžil náš Hovorka a lehce poslal míč do prázdné branky domácích. Od té doby začali být domácí nervózní a hra se jim moc nedařila. Úplný rozvrat ve hře domácích nastal na začátku druhého poločasu, do něhož domácí nastoupili s větší aktivitou. Když ale Franz krásnou hlavičkou po rohovém kopu zvýšil náš náskok, začala být hra zcela pod naší kontrolou. Během zápasu jsme zahodili několik jasných šancí, při kterých jsme netrefili ani prázdou branku. Nakonec jsme ještě před koncem zápasu vstřelili 3. branku. Tu vstřelil Libor Tichota dorazem po nepovedené penaltě Hovorky. I když naše hra nebyla vždy zcela ideální, často jsme byli moc zbrklí, naše vítězství je zcela zasloužené. Vrátili jsme tak Mšenu podzimní porážku z našeho hřiště, kdy bylo zase jasně lepší Mšeno.

Další zápasy 22. kola
     Vehlovičtí byli aktivnější a dvakrát v zápase vedli, ale tři body nakonec zůstaly doma: AFK Hořín - Liaz Vehlovice 3:2 (1:1). V Dolních Beřkovicích viděli diváci "herecké etudy": Dolní Beřkovice - SK Vojkovice 0:2 (0:2). Řepín využil početní výhodu až v nastavení: TJ Řepín - Labský Kostelec 3:2 (1:1). Veltrusy potřetí za sebou bez bodu: AFK Veltrusy - Horní Beřkovice 2:3 (0:0). V prvním poločase dvakrát skóroval Sobr a ve druhém poločase využil vyloučení hráče hostů dalšími dvěma góly Křtěn: Libiš B - Horní Počaply 4:0 (2:0). Na Vysoké se hodně střílelo: FK Vysoká - FK Pšovka B 7:3 (3:1). Domácí tým na jaře ještě neprohrál: Viktoria Všestudy - FC Lobkovice 3:0 (2:0).

Statistiky 22. kola
V 22. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 37.
Domácí vstřelili 22 gólů (v poločase 9 gólů).
Hosté vstřelili 15 gólů (v poločase 6 gólů).
Průměr gólů na zápas: 4.6
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Vojkovice A, Sokol Obříství, Libiš B, Viktoria Všestudy
Žluté karty: celkem 39
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 11
Průměr žlutých karet na zápas: 4.9
Červené karty: celkem 2, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 430 diváků.

16. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 22 5 0 1 16 30:76 16

Mšeno A - Sokol Obříství 0:3 (0:0) Mšeno A - Sokol Obříství 0:3 (0:0) Mšeno A - Sokol Obříství 0:3 (0:0) Mšeno A - Sokol Obříství 0:3 (0:0)