TJ Sokol Obříství, fotbal muži

okresní přebor Mělník, 21. kolo, 15.04.2017 17:00

Sokol Obříství - AFK Hořín

4:2 (1:1)

Branky:44., 55., 83. Hovorka Jakub, 86. Franc Jiří - 38. Žemlička Štěpán, 88. Žídek Vladimír
Žluté karty:32. Franz Jiří - 34. Landsman Pavel, 52. Holoubek Michal, 61. Finkous Aleš
Rozhodčí:Hamšík Michal - Jahoda Petr, Princ Jiří
Počet diváků:80

Sestava Sokol Obříství:
Král Filip - Vrábel Martin (K), Chvátal Stanislav (73. Bartoš Marek), Mansfeld Josef, Hašourek Jan, Franz Jiří, Hovorka Jakub (85. Řehák Jakub), Herynk Pavel, Tichota Lukáš, Teboui Ahmed (56. Šeps Milan), Tichota Libor

Sestava AFK Hořín:
Landsman Tomáš - Rulec Roman, Vermach Daniel, Liška Jan (77. Machek Petr), Kettner Jiří, Holoubek Michal, Landsman Pavel (K), Žemlička Štěpán, Finkous Aleš, Žídek Vladimír, Polanský Richard

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Opět důležité vítězství. Na Hořínu bylo vidět, že minulé první jarní vítězství je nabudilo a po celý první poločas byli důraznější, což nám dělalo velké problémy v kombinaci. Jinak se po celý první poločas nic vážnějšího nedělo. Většinou se hrálo od vápna k vápnu a sem tam nějaká střela. Nakonec se jedná taková střela střela ujmula, ale bohužel na straně hostů, a ti šli do vedení. V té době asi do zaslouženého, protože byli bojovnější a nám se nedařilo. Vedení hostů nás trochu probudilo, a když Hovorka využil zaváhání hostující obrany, bylo vyrovnáno. Myslím, že to byl moc důležitý moment pro další vývoj zápasu. Druhý poločas již byl plně v naší režii. Po vedoucí brance, kterou opět zařídil po zaváhání obrany Hovorka, jsme se uklidnili a začali hrát, tak jak chceme. Vytvářeli jsme si šance. Hosté již nebyli tak důrazní, ale dlouho nám trvalo, než jsme dali uklidňující 3. branku. V závěru ještě Franz střelou z dálky zvýšil naše vedení, ale naše nesoustředěnost v závěru dovolila hostům ještě snížit. Za druhý poločas jsme si vítězství zasloužili.

Další zápasy 21. kola
     Výměna hráčů se Labskému Kostelci vyplácí: Labský Kostelec - Libiš B 2:1 np (1:0). Vojkovice A porazily TJ Řepín 3:0 (1:0). Bauerův double nestačil, body berou hosté: FC Lobkovice - Mšeno A 2:3 (1:1). Souboj posledních týmů dopadl lépe pro domácí: Liaz Vehlovice - AFK Veltrusy 4:0 (2:0). Prohra hostů by opravdu překvapila: Horní Počaply - Viktoria Všestudy 0:3 (0:1). Oslabení hosté "trochu zlobili", ale domácí měli lepší trefu: FK Pšovka B - Dolní Beřkovice 6:2 (2:0). V poslední pětiminutovce domácí otočili skóre: Horní Beřkovice - FK Vysoká 3:2 (1:2).

Statistiky 21. kola
V 21. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 36.
Domácí vstřelili 23 gólů (v poločase 9 gólů).
Hosté vstřelili 13 gólů (v poločase 5 gólů).
Průměr gólů na zápas: 4.5
O výsledku zápasu rozhodovalo také 7 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Vojkovice A, Liaz Vehlovice, Viktoria Všestudy
Žluté karty: celkem 28
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 8
Průměr žlutých karet na zápas: 3.5
Červené karty: celkem 1, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 505 diváků.

16. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 21 5 0 1 15 28:73 16

Sokol Obříství - AFK Hořín 4:2 (1:1)7 Sokol Obříství - AFK Hořín 4:2 (1:1)7 Sokol Obříství - AFK Hořín 4:2 (1:1)7 Sokol Obříství - AFK Hořín 4:2 (1:1)7 Sokol Obříství - AFK Hořín 4:2 (1:1)7