okresní přebor Mělník, 3. kolo, 27.08.2016 17:00

Žluté karty:56. Šulc, 72. Vondrák - 68. Mucek, 88. Kaňka, 90. Březina
Rozhodčí:Němeček Libor - Stibůrek Petr, Eder Oldřich

Novák Radek - Franz Jiří, Vrábel Martin, Vondrák Jakub (K), Beran Pavel - Šulc Jakub (87. Šeps Milan), Herynk Pavel, Tichota Libor, Tichota Lukáš - Hovorka Jakub, Řehák Jakub (58. Hašourek Jan)

Sestava Dolní Beřkovice:
Karda Tomáš - Žižka Jakub, Březina Marek, Kaňka Jakub (76. Batovec Václav), Minář Marek, Kaňka Roman, Štěpánek Petr (K), Plzák Dominik, Mucek Adam, Mente Michal, Patera Petr

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Kdybychom dnes hráli i 5 hodin, tak branku nedáme. Byl to zápas podobný tomu jarnímu s Horními Počáply. Hosté z Beřkovic tomu dali v tom horku trochu více. My naopak nechtěli dát do svého pohybu ani trošičku navíc. Vlastně celý zápas se hrál pouze od vápna k vápnu a ani jeden brankař neměl téměř žádnou práci. Za celý zápas pouze jedna naše střela mířila mezi tyče a hostující střela na branku bohužel skončila v naší síti. Zápas vlastně rozhodly dvě naše tutové šance z I. poločasu, kdy dva naši útočníci byli 2x sami před hostujícím brankářem a neproměnili. Při první akci utekl všem obráncům Hovorka a nahrál pouze 16letému Řehákovi, který má málo zkušeností a svou první velkou šanci zahodil. Ve druhém případě to bylo naopak. Všem utekl Řehák, ale místo nahrávky na Hovorku zakončoval sám a opět špatně. Ukázala se zde jeho mladičká nerozvážnost. V polovině druhého poločasu jako kdyby najednou oba týmy chtěly vyhrát a začaly více útočit, ale vznikaly z toho více brejky pro jedno, či druhé mužstvo, ale bez koncovky. Až jeden brejk jsme zastavili faulem a hosté nás potrestali. V závěru zápasu jsme pak trochu přidali, ale hosté se uchýlili k bránění a bez potíží své vítězství uhájili.

Další zápasy 3. kola
     Ve zbylých sobotních zápasech domácí celky porazily hostující týmy. Merkuria Lobkovice - FK Vysoká (byť až na penalty) 2:1 (1:0), Liaz Vehlovice - TJ Řepín 2:1 (2:0) a v Libiši hosté neudrželi vedení z prvního poločasu: Libiš B - Mšeno A 3:1 (0:1). I v neděli vyhrály tři domácí celky a jeden hostující. Viktoria Všestudy porazila AFK Hořín 3:0 (2:0), Horní Počaply porazily AFK Veltrusy 5:0 (3:0) a úplně stejným výsledkem skončil i zápas Horní Beřkovice - SK Labský Kostelec 5:0 (3:0). FK Pšovka doma prohrála s Vojkovicemi 2:5 (0:0).

Statistiky 3. kola
V 3. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 30.
Domácí vstřelili 21 gólů (v poločase 11 gólů).
Hosté vstřelili 9 gólů (v poločase 1 gól).
Průměr gólů na zápas: 3.8
O výsledku zápasu rozhodovalo také 7 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Dolní Beřkovice, Viktoria Všestudy, Horní Počaply, Horní Beřkovice
Žluté karty: celkem 33
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 6
Průměr žlutých karet na zápas: 4.1
Červené karty: celkem 2, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 545 diváků.

16. AFK Veltrusy AFK Veltrusy 3 0 0 0 3 2:16 0

Sokol Obříství - Dolní Beřkovice 0:1 (0:0)7 Sokol Obříství - Dolní Beřkovice 0:1 (0:0)7 Sokol Obříství - Dolní Beřkovice 0:1 (0:0)7 Sokol Obříství - Dolní Beřkovice 0:1 (0:0)7 Sokol Obříství - Dolní Beřkovice 0:1 (0:0)7 Sokol Obříství - Dolní Beřkovice 0:1 (0:0)7 Sokol Obříství - Dolní Beřkovice 0:1 (0:0)7 Sokol Obříství - Dolní Beřkovice 0:1 (0:0)7