okresní přebor Mělník, 25. kolo, 13.05.2017 17:00

Žluté karty:1. Hovorka Jakub, 39. Herynk Pavel, 81. Mansfeld Josef - 77. Hejsek Jaroslav, 90. Melich Michal
Rozhodčí:Stibůrek Petr - Eder Oldřich, Dudok Luděk

Novák Roman - Hovorka Jakub, Mansfeld Josef, Hašourek Jan, Litera Petr (87. Vondrák Jakub), Herynk Pavel, Chvátal Stanislav, Tichota Lukáš (K), Tichota Libor, Řehák Jakub (46. Šeps Milan), Sus Petr (70. Bartoš Marek)

Sestava FC Lobkovice:
Bricín Michal - Hynek Daniel, Šeda Vojtěch (K), Melich Michal, Venglař Ondřej, Hejsek Jaroslav, Štěpán Marek, Frýzek Lukáš (73. Weishäupl Lukáš), Slovák Jiří, Bauer Josef (85. Fingerhut Tomáš), Horký Roman (60. Blahut Jan)

Další zápasy 25. kola
     Dolní Beřkovice získaly body k záchraně: Dolní Beřkovice - Libiš B 3:1 (0:1). Po bezbrankovém prvním poločase výhra domácích: TJ Řepín - FK Vysoká 2:1 (0:0). Labský Kostelec míří vzhůru, přeskočil již 10. příčku: Labský Kostelec - AFK Veltrusy 4:1 (1:0). Červená karta pro hostujícího hráče: Liaz Vehlovice - Horní Počaply 0:1 (0:0). Hosté drželi krok jen první poločas: Vojkovice A - AFK Hořín 3:1 (1:1). Všestudy se zápasem protrápily a poprvé na jaře nebodovaly: Horní Beřkovice - Viktoria Všestudy 2:1 (1:1). Domácí promarnili šanci na výhru, přesto berou alespoň bod: FK Pšovka B - Mšeno A 3:4 np (2:1)

Statistiky 25. kola
V 25. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 27.
Domácí vstřelili 17 gólů (v poločase 5 gólů).
Hosté vstřelili 10 gólů (v poločase 4 góly).
Průměr gólů na zápas: 3.4
O výsledku zápasu rozhodovaly také 4 góly z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: FC Lobkovice, Horní Počaply
Žluté karty: celkem 23
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 5
Průměr žlutých karet na zápas: 2.9
Červené karty: celkem 2, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 528 diváků.

16. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 25 5 0 1 19 30:84 16

Sokol Obříství - FC Lobkovice 0:1 (0:0)4 Sokol Obříství - FC Lobkovice 0:1 (0:0)4 Sokol Obříství - FC Lobkovice 0:1 (0:0)4 Sokol Obříství - FC Lobkovice 0:1 (0:0)4 Sokol Obříství - FC Lobkovice 0:1 (0:0)4 Sokol Obříství - FC Lobkovice 0:1 (0:0)4