TJ Sokol Obříství, fotbal muži

okresní přebor Mělník, 28. kolo, 03.06.2017 17:00

Sokol Obříství - Horní Beřkovice

4:3 (1:1)

Branky:40. Hovorka Jakub, 58. Franz Jiří, 80. Hašourek Jan, 90. Tichota Lukáš - 42. a 90. Polák Lukáš, 85. Polák Jiří
Žluté karty:53. Polák Lukáš
Rozhodčí:Malíř Petr, Rudišar Petr, Husar Jan
Počet diváků:75

Sestava Sokol Obříství:
Novák Roman - Mansfeld Josef, Hašourek Jan, Litera Petr, Herynk Pavel (85. Vondrák Jakub), Tichota Lukáš, Sus Petr (82. Bartoš Marek), Hovorka Jakub (90. Nepil Tomáš), Franz Jiří (K), Šeps Milan (67. Řehák Jakub), Beran Pavel

Sestava Horní Beřkovice:
Neugebauer Jiří - Polák Jiří (K), Mikula Jiří, Doležal Vlastimil, Brůža Ondřej, Kiš Daniel, Bryslivec Lukáš, Cinybulk Jan (81. Polák Jiří), Němec Miroslav, Polák Lukáš, Rybář Jaroslav (30. Kníže Vlastimil)

Další zápasy 28. kola
     Úvodní zápas 28. kola zvládl lépe domácí tým: AFK Hořín - Dolní Beřkovice 3:1 (0:0). Šobrův hattrick pomohl domácím k vítězství: Sokol Libiš B - Liaz Vehlovice 5:3 (3:2). Řepínský Dvořák otevřel skóre dvěma góly, ale domácí do poločasu snížili a v druhé půli nastříleli hostům další tři góly: Mšeno A - TJ Řepín 4:2 (1:2). Lobkovice ještě nemají záchranu jistou: FC Lobkovice - FK Pšovka B 0:2 (0:1). Další hattrick (Pražák) a celkem jedenáct gólů k vidění ve Veltrusích: AFK Veltrusy - FK Vysoká 7:4 (2:3). Domácí vedli po prvním poločase 3:0, hosté v druhém srovnali. Rozhodující gól padl až v nastavení: Viktoria Všestudy - Labský Kostelec 4:3 (3:1). Horní Počaply srovnaly vedení Vojkovic v řádné hrací době a berou dva body: Horní Počaply - Vojkovice A 3:2 np (0:1).

Statistiky 28. kola
V 28. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 49.
Domácí vstřelili 26 gólů (v poločase 10 gólů).
Hosté vstřelili 23 gólů (v poločase 11 gólů).
Průměr gólů na zápas: 6.1
O výsledku zápasu rozhodovalo také 6 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: FK Pšovka B
Žluté karty: celkem 35
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 11
Průměr žlutých karet na zápas: 4.4
Červené karty: celkem 2, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 482 diváků.

16. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 28 5 0 1 22 35:94 16

Sokol Obříství - Horní Beřkovice 4:3 (1:1)6 Sokol Obříství - Horní Beřkovice 4:3 (1:1)6 Sokol Obříství - Horní Beřkovice 4:3 (1:1)6 Sokol Obříství - Horní Beřkovice 4:3 (1:1)6 Sokol Obříství - Horní Beřkovice 4:3 (1:1)6 Sokol Obříství - Horní Beřkovice 4:3 (1:1)6 Sokol Obříství - Horní Beřkovice 4:3 (1:1)6 Sokol Obříství - Horní Beřkovice 4:3 (1:1)6