okresní přebor Mělník, 9. kolo, 08.10.2016 16:00

Branky:41. Franz Jiří, 54. Chvátal Stanislav - 26. Hanuš Milan
Žluté karty:67. Hašourek Jan - 15. Mikoláš Jan, 41. Hanuš Milan, 47. Houška Radislav, 79. Dohnal Jakub, 81. Slezák Daniel
Rozhodčí:Hampl Miroslav - Dudok Luděk, Demeter Martin

Král Filip - Beran Pavel, Hašourek Jan - Franz Jiří, Sus Petr (46. Vondrák Jakub), Mansfeld Josef, Herynk Pavel (81. Řehák Jakub), Chvátal Stanislav (89. Svatoň Vojtěch), Tichota Lukáš (K) - Hovorka Jakub, Verbíř Petr (70. Douša Pavel)

Sestava Horní Počaply:
Šmejkal Milan - Dohnal Jakub, Pixa Josef, Tichý Radek, Slezák Daniel, Lédl Petr - Žídek Jan, Vokoun Jiří (K), Houška Radislav - Mikoláš Jan, Hanuš Milan

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Dnes předvedli naši hráči nejotřesnější výkon pod mým vedením. Stejně jako na jaře přijely Počaply oslabeny o některé své borce a přes připomenutí jarního zápasu si kluci asi chtěli jaro připomenout. Dnes to ale bylo 1000x horší a soupeř z jediné akce po naší chybě šel opět do vedení. Nám chybělo vše, co k fotbalu patří. Kromě pohybu a alespoň bojovnosti byl velkým problémem míč. Kluci jako by se ho báli a nikdo ho nechtěl. V závěru poločasu se již na to nemohl koukat náš nejlepší hráč Jirka Franc, který přešel přes několik hráčů soupeře a přesnou střelou překonal brankaře Šmejkala. O poločasu byla v kabině trochu bouřka, ale hráči i ve druhém poločasu nic moc do své hry nepřidali. Světlou chvilkou byl hned v úvodu druhého poločasu průnik France a jeho nahrávka před prázdnou branku, kterou využil Standa Chvátal ke vstřelení vítězné branky. Naše vítězství a tři body jsou snad jediným kladem tohoto zápasu.

Další zápasy 9. kola
     Lobkovice doma porazily Libiš 3:0 (1:0). Všestudy braly plný počet bodů na hřišti soupeře: Liaz Vehlovice - Viktoria Všestudy 0:5 (0:3). Dinkův gól přišel pozdě: Vojkovice - AFK Veltrusy 2:1 (1:0). 2 góly Šídla zajistily domácím hrajícím od 38 minuty v deseti výhru. Labský Kostelec - FK Vysoká 2:1 (1:1). Poslední tým tabulky konečně získal první body v této sezóně. TJ Řepín - Dolní Beřkovice 1:0 np (0:0). Nedělní zápas mezi 2. a 4. týmem průběžné tabulky dopadl lépe pro domácí. Horní Beřkovice - Mšeno A 2:1 (1:0). Pšovka zdolala jediným gólem Krejčíka v 84. minutě hosty z Hořína. Pšovka B - AFK Hořín 1:0 (0:0).

Statistiky 9. kola
V 9. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 21.
Domácí vstřelili 12 gólů (v poločase 5 gólů).
Hosté vstřelili 9 gólů (v poločase 5 gólů).
Průměr gólů na zápas: 2.6
O výsledku zápasu rozhodovalo také 6 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: FC Lobkovice, Viktoria Všestudy, FK Pšovka B
Žluté karty: celkem 46
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 9
Průměr žlutých karet na zápas: 5.8
Červené karty: celkem 5, nejvíce v jednom zápase: 2
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 491 diváků.

16. TJ Řepín TJ Řepín 9 0 1 0 8 8:25 2

Sokol Obříství - Horní Počaply 2:1 (1:1)6 Sokol Obříství - Horní Počaply 2:1 (1:1)6 Sokol Obříství - Horní Počaply 2:1 (1:1)6 Sokol Obříství - Horní Počaply 2:1 (1:1)6 Sokol Obříství - Horní Počaply 2:1 (1:1)6 Sokol Obříství - Horní Počaply 2:1 (1:1)6