Sokol Obříství - Labský Kostelec

8:1 (2:1)

okresní přebor Mělník, 1. kolo, 13.08.2016 17:00


ROZHODČÍ
Chládek Milan - Kudrna Pavel, Šulc Martin

POČET DIVÁKŮ
80

SESTAVY
Novák Radek
Franz Jiří
Vrábel Martin
Vondrák Jakub (K)
Hašourek Jan
Beran Pavel
Herynk Pavel (78. Svatoň Vojtěch)
Tichota Lukáš (58. Litera Petr)
Tichota Libor
Hovorka Jakub (83. Řehák Jakub)
Šeps Milan (65. Sus Petr)
 Wimmer Vojtěch
Klíma Pavel (K)
Moc Radovan
Brodňanský Ondřej
Blahut Martin
Kiršner Jaroslav
Hlavatý Vojtěch
Novák Dominik
Novák Tomáš
Frejka Tomáš (53. Dolejš Jiří)
Maistruc Vadim

BRANKY
6. Hovorka Jakub
13. Herynk Pavel
53. Hovorka Jakub
51. Hovorka Jakub
71. Vrábel Martin
73. Sus Petr (pokutový kop)
79. Sus Petr
88. Hašourek Jan
 21. Novák Dominik


ŽLUTÉ KARTY
64. Šeps Milan 10. Klíma Pavel
70. Dolejš Jiří
89. Novák Tomáš

Statistiky 1. kola

V 1. kole bylo odehráno 8 zápasů.

Hráči všech týmů vstřelili celkem 44 gólů, z toho 17 gólů do konce prvního poločasu.
Domácí vstřelili 29 gólů (v poločase 11 gólů).
Hosté vstřelili 15 gólů (v poločase 6 gólů).
Průměr gólů na zápas: 5.5
O výsledku zápasu rozhodovalo také 7 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Vojkovice A
Žluté karty: celkem 34
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 6
Průměr žlutých karet na zápas: 4.3
Červené karty: celkem 1, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů tohoto kola vidělo 640 diváků.
Nejvíce diváků na jednom zápase: 150
Nejméně diváků na jednom zápase: 30
Průměrná návštěvnost: 80.

Tabulka pořadí po 1. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. Sokol Obříství Sokol Obříství 1 1 0 0 0 8:1 3
2. Mšeno A Mšeno A 1 1 0 0 0 8:2 3
3. Vojkovice A Vojkovice A 1 1 0 0 0 4:0 3
4. FC Lobkovice FC Lobkovice 1 1 0 0 0 4:1 3
5. Horní Beřkovice Horní Beřkovice 1 1 0 0 0 4:2 3
6. FK Vysoká FK Vysoká 1 1 0 0 0 2:1 3
7. Horní Počaply Horní Počaply 1 1 0 0 0 2:1 3
8. AFK Hořín AFK Hořín 1 0 1 0 0 2:2 2
9. Libiš B Libiš B 1 0 0 1 0 2:2 1
10. Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 1 0 0 0 1 1:2 0
11. Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 1 0 0 0 1 1:2 0
12. FK Pšovka B FK Pšovka B 1 0 0 0 1 2:4 0
13. TJ Řepín TJ Řepín 1 0 0 0 1 1:4 0
14. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 1 0 0 0 1 0:4 0
15. AFK Veltrusy AFK Veltrusy 1 0 0 0 1 2:8 0
16. Labský Kostelec Labský Kostelec 1 0 0 0 1 1:8 0



Sokol Obříství - Labský Kostelec 8:1 (2:2)7 Sokol Obříství - Labský Kostelec 8:1 (2:2)7 Sokol Obříství - Labský Kostelec 8:1 (2:2)7 Sokol Obříství - Labský Kostelec 8:1 (2:2)7 Sokol Obříství - Labský Kostelec 8:1 (2:2)7 Sokol Obříství - Labský Kostelec 8:1 (2:2)7 Sokol Obříství - Labský Kostelec 8:1 (2:2)7


Video

 
 
  zpět na seznam zápasů

 
 
 
 
 

© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu, technická podpora, video, audio, foto Stanislav Beneš