TJ Sokol Obříství, fotbal muži

okresní přebor Mělník, 12. kolo, 29.10.2016 14:30

Sokol Obříství - Liaz Vehlovice

1:5 (0:3)

Branky:86. Svatoň Vojtěch - 16. Přáda Vladan, 23. Sochůrek Martin, 35. Mašek Jan, 52. Chorvát David, 75. Štauber Václav
Žluté karty:41. Mansfeld Josef - 41. Marek Petr, 71. Najman Jozef
Rozhodčí:Dvořák Martin - Demeter Martin, Blažej Jaroslav
Počet diváků:50

Sestava Sokol Obříství:
Novák Radek - Vondrák Jakub, Hašourek Jan, Beran Pavel (70. Douša Pavel), Tichota Libor - Franz Jiří, Mansfeld Josef (79. Svatoň Vojtěch), Chvátal Stanislav (62. Verbíř Petr), Tichota Lukáš (K) (60. Řehák Jakub), Sus Petr - Hovorka Jakub

Sestava Liaz Vehlovice:
Marek Petr - Novák Jan (62. Štauber Václav), Mašek Jan (K), Chorvát David, Najman Jozef - Přáda Vladan, Feigl Lukáš, Procházka Jiří, Procházka Pavel - Přáda Ivo, Sochůrek Martin (46. Waltr Filip)

Komentář trenéra Liaz Vehlovice
     Tentokrát musím říct, že jsme vyhráli zaslouženě a kdybychom využili jenom vyložené šance, tak mohlo být branek jednou tolik. Ale samozřejmě musím vzít v potaz, že domácím se nedařilo v zápase vůbec nic a o to se nám hrálo lépe.

Další zápasy 12. kola
     Boček dal v 57. minutě naději na další body pro Řepín, ale Polanského hattrick v posledních 16 minutách zápasu zajistil výhru domácím. AFK Hořín - TJ Řepín 3:1 (0:0). Hakl (další hattrick tohoto kola), Kolumpek R. a Guttenberg (po dvou gólech) nedali hostům šanci. SK Mšeno - SK Labský Kostelec 7:0 (4:0). Dva Chudobovy góly stačily na výhru v Lobkovicích. FC Lobkovice - Horní Beřkovice 0:2 (0:0). Třetí hattrick kola (Šobr Martin) a vysoká výhra domácích: Sokol Libiš B - FK Vysoká 9:0 (6:0). AFK Veltrusy prohrály s Dolními Beřkovicemi 0:2 (0:0). Gól Hanuše v poslední minutě hry rozhodl o výhře domácích: Horní Počaply - FK Pšovka 4:3 (2:0). Zápas dvou týmů z nejvyšších příček tabulky dopadl nerozhodně. Vojkovičtí zcela neočekávaně v druhém poločase dovolili početně oslabenému soupeři vyrovnat a rozhodnout musely penalty. Viktoria Všestudy - SK Vojkovice 3:2 np (1:2).

Statistiky 12. kola
V 12. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 41.
Domácí vstřelili 26 gólů (v poločase 13 gólů).
Hosté vstřelili 15 gólů (v poločase 5 gólů).
Průměr gólů na zápas: 5.1
O výsledku zápasu rozhodovaly také 3 góly z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Mšeno A, Horní Beřkovice, Libiš B, Dolní Beřkovice
Žluté karty: celkem 28
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 8
Průměr žlutých karet na zápas: 3.5
Červené karty: celkem 3, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 550 diváků.

16. TJ Řepín TJ Řepín 12 2 1 0 9 16:30 8

Sokol Obříství - Liaz Vehlovice 1:5 (0:0)3 Sokol Obříství - Liaz Vehlovice 1:5 (0:0)3 Sokol Obříství - Liaz Vehlovice 1:5 (0:0)3 Sokol Obříství - Liaz Vehlovice 1:5 (0:0)3 Sokol Obříství - Liaz Vehlovice 1:5 (0:0)3