Branky:27. Franz Jiří, 58. Sus Petr, 60. Hovorka Jakub - 87. Dvořák David
Žluté karty:16. Franz Jiří, 32. Hašourek Jan - 25. Černý Radek, 39. Šplíchal Martin, 44.+56. Prejza Zdeněk
Rozhodčí:Princ Jiří - Šnýdr Miroslav, Obrajtr Tomáš

Novák Roman - Hašourek Jan, Beran Pavel (78. Douša Pavel), Mansfeld Josef, Chvátal Stanislav (46. Tichota Libor), Vrábel Martin (K), Tichota Lukáš, Herynk Pavel, Sus Petr (74. Šeps Milan), Franz Jiří, Hovorka Jakub (82. Teboui Ahmed)

Sestava TJ Řepín:
Kamínek Karel - Bláha Jiří, Hypša Martin (54. Šperl Michal), Labuť Vratislav, Šplíchal Martin, Boček Karel, Novák Ladislav (78. Kamínek Lukáš), Prejza Zdeněk, Černý Radek, Dvořák David (K), Kohout Milan (82. Urbánek Jindřich)

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Vstup do jarní části se nám bodově povedl stejně jako na podzim. Naše hra ale není dobrá. Kluci nepředvádí to, co ukazují na tréninku, asi si uvědomují důležitost bodů v boji o udržení v okresním přeboru a jsou až moc nervózní. O dobré hře Řepína jsme věděli a snažili se na ni připravit, ale první poločas jsme to nezvládali. Soupeř byl lepší na míči a lépe kombinoval. Nebezpečné byly jejich rohy, při kterých to vždy zavánělo brankou. Naštěstí se při jedné z našich akcí opřel do míče Jirka Franz a střelou z dálky nás dostal do vedení. Jak ale správně napsal nějaký divák na Výsledcích Lidovky, hosté o chlup lepší. A vlastně celý jeho komentář k zápasu je zcela pravdivý. Hosté ve druhém poločasu ve snaze vyrovnat začali být podráždění z každého písknutí rozhodčího a svou nedisciplinovanost dovedli až k vyloučení. My jsme toho využili a do 4 minut jsme vedli 3:0. Hosté ale stále bojovali o dobrý výsledek a tím nám otevírali cestu k rychlým protiútokům. Vypracovali jsme si několik dalších šancí (tutovek), ale už se nenašel žádný střelec, který by je proměnil. V závěru jsme si koledovali o branku i my, až jsme ji dostali.

Další zápasy 17. kola
     Domácí vedení udrželi až do konce: Mšeno A - AFK Hořín 3:2 (2:0). Souboj týmů z konce tabulky dopadl výrazně lépe pro hosty: Liaz Vehlovice - Labský Kostelec 1:5 (0:2). Nezbedův gól ve 41. minutě rozhodl celý zápas: FC Lobkovice - Dolní Beřkovice 1:0 (1:0). Gabčovi se ve Vysoké daří, k vítězství hostů pomohl hatrickem, čtvrtý gól dal Prejsa: Horní Počaply - FK Vysoká 2:4 (0:2). Na Pšovce opět rozhodovaly penaltové rozstřely: FK Pšovka B - Sokol Libiš B 2:3 np (2:2). Všestudy potvrdily roli favorita: Viktoria Všestudy - AFK Veltrusy 3:0 (1:0). V Horních Beřkovicích viděli diváci 8 gólů (z toho 2 hattricky a 1 vlastní gól), všechny do domácí branky: Horní Beřkovice - SK Vojkovice A 0:8 (0:6).

Statistiky 17. kola
V 17. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 37.
Domácí vstřelili 15 gólů (v poločase 7 gólů).
Hosté vstřelili 22 gólů (v poločase 12 gólů).
Průměr gólů na zápas: 4.6
O výsledku zápasu rozhodovalo také 8 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: FC Lobkovice, Viktoria Všestudy, Vojkovice A
Žluté karty: celkem 34
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 6
Průměr žlutých karet na zápas: 4.3
Červené karty: celkem 2, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 325 diváků.

16. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 17 3 0 1 13 19:63 10

Sokol Obříství - TJ Řepín 3:1 (1:1)8 Sokol Obříství - TJ Řepín 3:1 (1:1)8 Sokol Obříství - TJ Řepín 3:1 (1:1)8