Žluté karty:42. Tichota Lukáš, 68. Hašourek Jan, 83. Mansfeld Josef, 84.Vrábel Martin, 84. Hovorka Jakub - 84. Polák Jakub
Rozhodčí:Pixa Josef - Obrajtr Tomáš, Kortanová Marie

Král Filip - Vrábel Martin, Sus Petr (58. Šeps Milan), Mansfeld Josef, Hašourek Jan, Litera Petr, Herynk Pavel (79. Douša Pavel), Tichota Lukáš, Franz Jiří (K), Hovorka Jakub, Tichota Libor

Sestava Viktoria Všestudy:
Lorenc Ivo (K)- Samek Martin (75. Faigl Marek), Rada Michal, Růně Martin, Vlk Petr, Hakl Miloš, Polák Jakub, Loškoski Antonio, Podivínský Václav (72. Bulva Milan), Janíček Filip, Matějček Jakub

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Vedoucí celek okresního přeboru jsme chtěli v jeho vítězném tažení potrápit a myslím, že se nám to podařilo. Kluky jsem upozorňoval, že Všestudy je úplně jiný level než týmy, se kterými jsme doposud hráli. Hned od začátku se hrálo ve vysokém tempu. Hosté několikrát ukázali svůj rychlý přechod do útoku, my se naopak soustředili na dobré bránění. Zápas rozhodl souboj o míč v 10. minutě. Náš obránce chtěl důrazně odkopnout míč z rohu pokutového území a útočník hostů šel naopak prudce proti tomu míči. Odkop zastihl všestudského útočníka přesně v jeho nápřahu a odrazem od jeho nohy a z tak málo nebezpečného postavení přes to skončil míč v šibenici naší branky. Neuvěřitelné. Kluci od té doby začali makat ještě více a snažili se o vyrovnání. Neproměnili jsme dvě jasné šance. Bohužel dalším nepříznivým momentem bylo vyloučení hostujícího hráče. Každý si myslí, že je výhoda hrát proti deseti, ale kdo hrál fotbal, ví, že je to ještě těžší. Všestudy mají zkušené borce a naši přesilovku do konce zápasu zvládli. Fotbal byl ale zajímavý až dokonce. Šance měli hosté i my. Myslím, že celkově jsme jich měli více, ale bohužel někdy nám chyběl klid v zakončení a v závěrečné šanci Šepse zase důraz. Podle mého názoru to byl remízový zápas. Kdyby hosté dali nějakou branku ze svých šancí, tak řeknu, že vyhráli zaslouženě. Takhle vyhráli se štěstím. Kluci zaslouží velkou pochvalu za přístup po dobu celého zápasu.

Další zápasy 23. kola
     Nejslušnější zápas bez žlutých a červených karet, zato s překvapením: TJ Řepín - Sokol Libiš B 3:2 (1:1). Labský Kostelec vymazal vedení hostů z první půle a bere dva body: Labský Kostelec - Dolní Beřkovice 3:2 np (0:2). Domácí opět bez zaváhání: Vojkovice A - FK Vysoká 4:1 (3:0). Novák otevřel skóre střelou do vlastní branky a hosté přidali dalších pět gólů: Liaz Vehlovice - SK Mšeno 0:6 (0:3). Lobkovice v nesnázích: FC Lobkovice - Horní Počaply 1:4 (1:2). Dvorný hattrickem zařídil výhru domácích: FK Pšovka B - AFK Veltrusy 3:2 (2:1). Žídek vstřelil v prvním poločase "jen" dvě branky, ale na zaslouženou výhru to stačilo: Horní Beřkovice - AFK Hořín 1:2 (0:2).

Statistiky 23. kola
V 23. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 34.
Domácí vstřelili 14 gólů (v poločase 7 gólů).
Hosté vstřelili 20 gólů (v poločase 12 gólů).
Průměr gólů na zápas: 4.3
O výsledku zápasu rozhodovalo také 9 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Mšeno A, Viktoria Všestudy
Žluté karty: celkem 26
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 6
Průměr žlutých karet na zápas: 3.3
Červené karty: celkem 2, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 520 diváků.

16. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 23 5 0 1 17 30:82 16

Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 0:1 (0:0)9 Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 0:1 (0:0)9 Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 0:1 (0:0)9 Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 0:1 (0:0)9 Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 0:1 (0:0)9