TJ Sokol Obříství, fotbal muži

okresní přebor Mělník, 30. kolo, 17.06.2017 14:00

Sokol Obříství - Vojkovice A

0:4 (0:3)

Branky:73. Herynk Pavel (vlastní) - 1. a 24. Plicka Ladislav, 20. Prachař Martin
Žluté karty:8. Sus Petr, 58. Hašourek Jan - 53. Priatka Martin, 54. Stuchlý Jaroslav
Rozhodčí:Horváth Jiří - Blahout Jiří, Driml Petr
Počet diváků:165

Sestava Sokol Obříství:
Novák Roman - Šeps Milan (62. Řehák Jakub), Hovorka Jakub, Sus Petr (71. Douša Pavel), Mansfeld Josef (46. Bartoš Marek), Vondrák Jakub (K), Hašourek Jan, Litera Petr, Herynk Pavel (82. Svatoň Vojtěch), Chvátal Stanislav (62. Nepil Tomáš), Tichota Libor

Sestava Vojkovice A:
Heimrath Pavel - Prachař Martin, Pražák Karel (K), Plicka Ladislav (26. Stuchlý Jaroslav), Mára Michal, Priatka Martin, Král Patrik, Tetiva Martin (41. Linhart Jiří), Juklíček Jakub (81. Temiak Karel), Temiak Lukáš (59. Šlampa Jakub), Jonák Tomáš

Další zápasy 30. kola
     Polanského hattrick pomohl domácím k vítězství: AFK Hořín - AFK Veltrusy 5:2 (1:1). Fotbalisté Viktoria Všestudy porazili Dolní Beřkovice 6:0 (1:0), na titul však nedosáhli. SK Mšeno porazilo doma FK Vysoká 4:1 (1:1). Lobkovice podlehli týmu SK Labský Kostelec 1:3 (1:2). Vehlovice se rozloučily s OP výhrou, ke které pomohl hattrickem Petr Marek a mj. také hráč Pšovky Pavel Šuba gólem do vlastní branky: Liaz Vehlovice - FK Pšovka B 7:0 (1:0). Další hattrick v podání Marka Maláka byl k vidění v Libiši, dvěma góly přispěl Pavel Novotný a na konečný stav upravil Filip Mündl: Libiš B - Horní Beřkovice 6:1 (5:0).
Poslední zápas této sezóny se odehrál v neděli v Horních Počaplech. V první půli měli hosté navrch, navíc jim poskytl nechtěnou pomoc domácí Trubička, který se trefil do vlastní brány. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce však domácí srovnali a v 70. minutě se ujali vedení. O sedm minut později řepínský hráč Michal Labuť ještě vyrovnal na 3:3, ale v 85. minutě Trubička odčinil svoji chybu z prvního poločasu a zajistil domácím těsné vedení, které Řepín přes urputnou snahu již nedokázal vyrovnat. Horní Počaply - TJ Řepín 4:3 (0:2).

Statistiky 30. kola
V 30. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 47.
Domácí vstřelili 33 gólů (v poločase 10 gólů).
Hosté vstřelili 14 gólů (v poločase 9 gólů).
Průměr gólů na zápas: 5.9
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Vojkovice A, Viktoria Všestudy, Liaz Vehlovice
Žluté karty: celkem 12
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 3
Průměr žlutých karet na zápas: 1.5
Červené karty: celkem 0, nejvíce v jednom zápase: 0
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 635 diváků.

16. AFK Veltrusy AFK Veltrusy 30 5 1 2 22 46:96 19

Sokol Obříství - Vojkovice A 0:4 (0:0) Sokol Obříství - Vojkovice A 0:4 (0:0) Sokol Obříství - Vojkovice A 0:4 (0:0) Sokol Obříství - Vojkovice A 0:4 (0:0) Sokol Obříství - Vojkovice A 0:4 (0:0) Sokol Obříství - Vojkovice A 0:4 (0:0) Sokol Obříství - Vojkovice A 0:4 (0:0) Sokol Obříství - Vojkovice A 0:4 (0:0) Sokol Obříství - Vojkovice A 0:4 (0:0)