Žluté karty:87. Podivínský Václav, 89. Matějček Jakub - 41. Herynk Pavel
Rozhodčí:Kudrna Pavel, Kozlík Petr, Moško Jan

Lorenc Ivo (K), Samek Roman, Koudelka Patrik, Vlk Petr, Rada Michal - Loškoski Antonio, Růně Martin, Švancara Miloslav (80. Závacký Kamil), Hakl Miloš (66. Faigl Marek) - Podivínský Václav, Matějček Jakub

Sestava Sokol Obříství:
Král Filip - Hašourek Jan, Beran Pavel (68. Vondrák Jakub), Chvátal Stanislav, Franz Jiří, Herynk Pavel (86. Douša Pavel), Tichota Lukáš (K), Mansfeld Josef, Sus Petr - Hovorka Jakub, Verbíř Petr (83. Tichota Libor)

Komentář trenéra Viktoria Všestudy
     Pro nás zápas s neoblíbeným soupeřem. Do základu nastoupil Hakl, který se vrátil z Kanady. My jsme se ve druhé půli snažili strhnout výhru na svou stranu, Obříství to ale zkušeně ubránilo a šlo se do penalt. Tam to bylo hodně dlouhé, už nebylo skoro ani vidět. Hrát od půl páté už je pozdě. Musím pochválit tým, hrál do poslední minuty a nebýt mého zaváhání, tak náš tým vyhrál v normální hrací době.
Ivo Lorenc

Komentář trenéra Sokol Obříství
     Domácí předváděli podobný výkon jako minule Mšeno. Velká agresivita v napadání a velké sebevědomí při práci s míčem. My se naopak soustředili na obranu a spoléhali na rychlé brejky. Největší nebezpečí hrozilo od domácích ze standardních situací, při kterých těžili ze své výškové převahy. Nakonec jsme to ale byli my, kdo vstřelil branku ze standardy. Náš letošní střelec Sus totiž zatočil míč z rohu přímo do branky a skončilo to gólem. I přes herní převahu domácích jsme i my měli nebezpečné protiútoky. Hovorka šel v úvodu zápasu sám na brankaře, ale nepřekonal ho. To samé se opakovalo i ve druhém poločasu, ale tentokrát si míč v poslední chvíli moc předkopl. Domácí byli běhavější, lépe kombinovali a připravovali si dobré situace. Vše ale výborně řešila naše obrana v čele s brankařem Králem. Jen jednou nás zachránilo břevno. A tak jediná branka domácích padla z pokutového kopu. A i penalty po zápase pomohly domácím k druhému bodu.

Další zápasy 8. kola
     V prvním zápase 8. kola okresního přeboru Horní Beřkovice po prvním poločase vedly 2:0, domácí však dokázali skóre otočit ve svůj prospěch. AFK Hořín - Horní Beřkovice 3:2 (0:2). Hned dvě červené karty padly v Dolních Beřkovicích. Domácí Mucek opustil hřiště ve 42. minutě po druhé žluté kartě a hráč hostů Tomáš Novák v 82. minutě za hrubé nesportovní chování. Dolní Beřkovice - SK Labský Kostelec 3:2 (2:0). Veltrusy na domácím hřišti po prvním poločase prohrávaly, ale v druhé půli domácí Štofl vyrovnal a Dinka dvěma góly zajistil výhru. AFK Veltrusy - FK Pšovka B 3:1 (0:1). Čtyřmi góly přispěl domácí Hakl k vysoké prohře hostů z Vehlovic. Mšeno A - Liaz Vehlovice 10:1 (7:1). Lobkovice přes dvojí vyloučení hráčů v 60. a 61. minutě dokázaly na hřišti soupeře dvěma rychlými góly Bauera a Nezbedy vyhrát. Horní Počaply - FC Lobkovice 0:2 (0:0). Zápas FK Vysoká - SK Vojkovice byl ze zdravotních důvodů odložen na neurčito.

Statistiky 8. kola
V 8. kole bylo odehráno 8 zápasů.
Celkem gólů: 35.
Domácí vstřelili 24 gólů (v poločase 11 gólů).
Hosté vstřelili 11 gólů (v poločase 7 gólů).
Průměr gólů na zápas: 4.4
O výsledku zápasu rozhodovalo také 31 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Libiš B, FC Lobkovice
Žluté karty: celkem 16
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 3
Průměr žlutých karet na zápas: 2
Červené karty: celkem 5, nejvíce v jednom zápase: 3
Návštěvnost: 8 zápasů vidělo 438 diváků.

16. TJ Řepín TJ Řepín 8 0 0 0 8 8:25 0

Viktoria Všestudy - Sokol Obříství 2:1 (1:1)31 Viktoria Všestudy - Sokol Obříství 2:1 (1:1)31 Viktoria Všestudy - Sokol Obříství 2:1 (1:1)31 Viktoria Všestudy - Sokol Obříství 2:1 (1:1)31 Viktoria Všestudy - Sokol Obříství 2:1 (1:1)31