Žluté karty:35. + 83. Netolický Jan, 37. Král Martin, 45+1. Dvorný Radim, 65. Pokorný Jakub, 72. Šmejkal Matěj - 49. Tichota Libor, 58. Mansfeld Josef, 65. Novák Roman
Rozhodčí:Hampl Miroslav, Silný Marian, Vrábel Martin

Braunšveig Vojtěch - Buzalka Mario (46. Kühnel Jakub), Král Martin (K), Dvorný Radim, Vlasák Karel, Voleman Jan, Netolický Jan, Pokorný Jakub (82. Novák Michal), Šmejkal Matěj, Urban Vojtěch (46. Šuba Pavel), Krejčík Lukáš (88. Netolický Jan)

Sestava Sokol Obříství:
Novák Roman - Beran Pavel (75. Bartoš Marek), Hašourek Jan, Herynk Pavel (K), Hovorka Jakub, Litera Petr, Mansfeld Josef, Nepil Tomáš (60. Chvátal Stanislav), Sus Petr, Tichota Libor, Tichota Lukáš (54. Vondrák Jakub)

Další zápasy 1. kola
     První zápas sezóny 2017/2018 se konal v Dolních Beřkovicích a první gól sezóny dal ve 12. minutě hráč hostů Polanský. Hosté 3x vedli o gól, ale domácí pokaždé dokázali srovnat, naposledy v poslední minutě nastaveného času. Více štěstí při penaltových rozstřelech měli domácí, a tak Hořín bral nakonec jen jeden bod. Zápas ve Mšeně rozhodl v 87. minutě Kolumpek: SK Mšeno - Sokol Libiš B 1:0 (0:0). Také v Lobkovicích padl pouhý jeden gól a to v 59. minutě z kopačky Lukáše Ďurindy při pokutovém kopu. Domácí Lukáš Frýzek dostal první červenou této sezóny, ale nutno říci, že výkon rozhodčího v tomto směru byl přinejmenším rozpačitý. FC Lobkovice - Horní Beřkovice 1:0 (0:0). Miloš Hakl si snad nemohl přát lepší začátek sezóny - jeho hattrick (48., 49. a 67. minuta) znamená výhru domácích: Viktoria Všestudy - Horní Počaply 3:0 (0:0). Na gól do vlastní branky bude nerad vzpomínat zárybský Radek Fabián: Sokol Záryby - Labský Kostelec 2:4 (1:2). Byť Kubišta dvakrát zadělal na vítězství, Prejsa s Válou v základní hrací době vyrovnali a rozhodnout musely penaltové rozstřely: Slavia Velký Borek - FK Vysoká 2:3 np (1:1).

Statistiky 1. kola
V 1. kole bylo odehráno 7 zápasů.
Celkem gólů: 22.
Domácí vstřelili 13 gólů (v poločase 4 góly).
Hosté vstřelili 9 gólů (v poločase 5 gólů).
Průměr gólů na zápas: 3.1
O výsledku zápasu rozhodovalo také 14 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Viktoria Všestudy, FK Pšovka B, Mšeno A, FC Lobkovice
Žluté karty: celkem 38
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 9
Průměr žlutých karet na zápas: 5.4
Červené karty: celkem 4, nejvíce v jednom zápase: 2
Návštěvnost: 7 zápasů vidělo 605 diváků.

14. Horní Počaply Horní Počaply 1 0 0 0 1 0:3 0

FK Pšovka B - Sokol Obříství 1:0 (1:1)14 FK Pšovka B - Sokol Obříství 1:0 (1:1)14 FK Pšovka B - Sokol Obříství 1:0 (1:1)14 FK Pšovka B - Sokol Obříství 1:0 (1:1)14