FK Vysoká - Sokol Obříství

2:0 (0:0)

okresní přebor Mělník, 2. kolo, 02.09.2017 17:00


ROZHODČÍ
Chládek Michal, Dudok Luděk, Němeček Libor

POČET DIVÁKŮ
80

SESTAVY
Doubrava Miloslav
Štolba Martin
Prejsa Tomáš (88. Vágner Zbyněk)
Holub Tomáš (46. Malák Pavel)
Dzimko Dominik
Kettner Michal
Gabčo Josef
Tichý Slavoj
Vála Slavomír (K)
Rolenc Jan (73. Finkous René)
Pražák Michael (76. Vodička Tomáš)
 Novák Radek
Beran Pavel (84. Veltruský Lukáš)
Hašourek Jan
Herynk Pavel (K) (72. Bartoš Marek)
Hovorka Jakub
Mansfeld Josef
Nepil Tomáš (87. Pretl Martin)
Sus Petr (53. Franz Jiří)
Tichota Libor
Vondrák Jakub
Chvátal Stanislav (79. Řehák Jakub)

BRANKY
70. Rolenc Jan, 80. Prejsa Tomáš


ŽLUTÉ KARTY
14. Štolba Martin
37. Vála Slavomír
42. Prejsa Tomáš
50. Dzimko Dominik
58. Pražák Michael
60. Rolenc Jan
90. Tichý Slavoj
 18. Hovorka Jakub
66. Mansfeld Josef
73. Vondrák Jakub

Statistiky 2. kola

V 2. kole bylo odehráno 7 zápasů.

Hráči všech týmů vstřelili celkem 23 gólů, z toho 10 gólů do konce prvního poločasu.
Domácí vstřelili 18 gólů (v poločase 8 gólů).
Hosté vstřelili 5 gólů (v poločase 2 góly).
Průměr gólů na zápas: 3.3
O výsledku zápasu rozhodovalo také 23 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: FK Vysoká, Horní Počaply
Žluté karty: celkem 30
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 10
Průměr žlutých karet na zápas: 4.3
Červené karty: celkem 1, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 7 zápasů tohoto kola vidělo 580 diváků.
Nejvíce diváků na jednom zápase: 120
Nejméně diváků na jednom zápase: 45
Průměrná návštěvnost: 83.

Tabulka pořadí po 2. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. Labský Kostelec Labský Kostelec 2 2 0 0 0 10:3 6
2. FK Vysoká FK Vysoká 2 1 1 0 0 4:2 5
3. AFK Hořín AFK Hořín 2 1 0 1 0 5:4 4
4. Slavia Velký Borek Slavia Velký Borek 2 1 0 1 0 4:3 4
5. Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 2 0 2 0 0 4:4 4
6. Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 2 1 0 0 1 4:2 3
7. Horní Počaply Horní Počaply 2 1 0 0 1 3:3 3
8. FC Lobkovice FC Lobkovice 2 1 0 0 1 2:2 3
9. Libiš B Libiš B 2 1 0 0 1 2:2 3
10. Mšeno A Mšeno A 2 1 0 0 1 1:3 3
11. FK Pšovka B FK Pšovka B 2 1 0 0 1 2:6 3
12. Horní Beřkovice Horní Beřkovice 2 0 0 1 1 1:2 1
13. Sokol Záryby B Sokol Záryby B 2 0 0 0 2 3:6 0
14. Sokol Obříství Sokol Obříství 2 0 0 0 2 0:3 0



FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23


Video

 
 
  zpět na seznam zápasů

 
 
 
 
 

© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu, technická podpora, video, audio, foto Stanislav Beneš