okresní přebor Mělník, 2. kolo, 02.09.2017 17:00

Žluté karty:14. Štolba Martin, 37. Vála Slavomír, 42. Prejsa Tomáš, 50. Dzimko Dominik, 58. Pražák Michael, 60. Rolenc Jan, 90. Tichý Slavoj - 18. Hovorka Jakub, 66. Mansfeld Josef, 73. Vondrák Jakub
Rozhodčí:Chládek Michal, Dudok Luděk, Němeček Libor

Doubrava Miloslav - Štolba Martin, Prejsa Tomáš (88. Vágner Zbyněk), Holub Tomáš (46. Malák Pavel), Dzimko Dominik, Kettner Michal, Gabčo Josef, Tichý Slavoj, Vála Slavomír (K), Rolenc Jan (73. Finkous René), Pražák Michael (76. Vodička Tomáš)

Sestava Sokol Obříství:
Novák Radek - Beran Pavel (84. Veltruský Lukáš), Hašourek Jan, Herynk Pavel (K) (72. Bartoš Marek), Hovorka Jakub, Mansfeld Josef, Nepil Tomáš (87. Pretl Martin), Sus Petr (53. Franz Jiří), Tichota Libor, Vondrák Jakub, Chvátal Stanislav (79. Řehák Jakub)

Další zápasy 2. kola
     V prvním zápase 2. kola zařídil výhru domácích dvěma góly Richard Polanský: AFK Hořín - Viktoria Všestudy 2:1 (1:0). V Libiši se z gólového hlediska vše podstatné událo v prvním poločase. Skóre otevřel v 9. minutě Josef Blanár, Martin Pazdera ve 31. minutě vyrovnal a ve 38. minutě přidal ještě jeden gól: Libiš B - Sokol Záryby B 2:1 (2:1). V Kostelci nad Labem diváci viděli 7 gólů, z toho 6 do brány hostů. Dvakrát k výhře domácího celku přispěl Jaroslav Kiršner: SK Labský Kostelec - FK Pšovka Mělník 6:1 (3:0). Souboj Beřkovic skončil nerozhodně a v penaltových rozstřelech měli více štěstí hosté: Horní Beřkovice - Dolní Beřkovice 1:2 np (1:1). Od 47. minuty hráli lobkovičtí v oslabení, ale soupeři stačili. K vítězství domácího celku pár minut před koncem řádné hrací doby pomohl domácí hráč č. 13, který cca 2 vteřiny poté, co jej míjel protihráč, zařval na celé kolo, skácel se k zemi a rozhodčí mu to "sežral i s navijákem": Velký Borek - FC Lobkovice 2:1 (0:0).

Statistiky 2. kola
V 2. kole bylo odehráno 7 zápasů.
Celkem gólů: 23.
Domácí vstřelili 18 gólů (v poločase 8 gólů).
Hosté vstřelili 5 gólů (v poločase 2 góly).
Průměr gólů na zápas: 3.3
O výsledku zápasu rozhodovalo také 23 gólů z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: FK Vysoká, Horní Počaply
Žluté karty: celkem 30
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 10
Průměr žlutých karet na zápas: 4.3
Červené karty: celkem 1, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 7 zápasů vidělo 580 diváků.

14. Sokol Obříství Sokol Obříství 2 0 0 0 2 0:3 0

FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23 FK Vysoká - Sokol Obříství 2:0 (0:0)23