okresní přebor Mělník, 4. kolo, 16.09.2017 17:00

Žluté karty:13. Mansfeld Josef, 36. Chvátal Stanislav, 67. Vondrák Jakub
Rozhodčí:Horváth Jiří - Hampl Miroslav, Princ Jiří

Kaul Viktor - Novák Martin, Pospíšil Tomáš, Pilař Radek, Eisner Ondřej (K), Ghanmi Bahaeddine, Žák Miroslav (74. Mündl Filip), Sus Michael (64. Fajt David), Prieložný Jan (46. Malák Marek), Šobr Martin (46. Ryšlavý Marek), Matucha Jan

Sestava Sokol Obříství:
Novák Radek - Franz Jiří (K), Hovorka Jakub, Mansfeld Josef, Vondrák Jakub, Hašourek Jan, Beran Pavel, Nepil Tomáš, Herynk Pavel (77. Bartoš Marek), Chvátal Stanislav, Tichota Libor

Komentář trenéra Libiš B
     Dnes jsme odehráli derby s Obřístvím a od začátku jsme kontrolovali míč a vytvořili si tlak. Hosté hráli na brejky a měli za poločas dvě šance, ale zahodili je. My jsme samozřejmě měli také šance, ale trefili jsme břevno, dobře postaveného brankáře anebo to šlo vedle brány. Druhý poločas jsme začali velmi dobře, vytvořili jsme si tlak a hosté jen odkopávali míče pryč od brány. Vytvořili jsme si spoustu šancí, ale ne a ne to prolomit. Posledních 15. minut jsme hosty přikovali až do jejich pokutového území a dočkali jsme se v 81.min. aspoň jedinou brankou, kterou vsítil Matucha, kterého jsme ve čtvrtek přivedli do Libiše a hned se trefil za 3 body. Chudé, ale zasloužené vítězství zůstalo doma. Věděl jsem, že to nebude nic lehkého, ale 3 body zůstaly doma. Děkuji klukům z "A" týmu a dorostencům, kteří nás doplnili, máme dost zraněných.

Další zápasy 4. kola
     První zápas kola dopadl podle očekávání: AFK Hořín - Sokol Záryby 3:0 (1:0). Ďurindův hattrik zajistil domácím výhru: FC Lobkovice - Dolní Beřkovice 3:1 (2:0). Na Vysoké padlo 11 gólů, po třech dali domácí Gabčo a Rolenc: FK Vysoká - Labský Kostelec 7:4 (4:3). Zatímco v sobotních zápasech zvítězily domácí týmy, v nedělních dohrávkách jsou šťastnější hosté. Horní Počaply rozhodil gól do šatny: Horní Počaply - FK Pšovka Mělník B 0:3 (0:1). Viktorka plichtila v Borku a v následných penaltových rozstřelech měla více štěstí: Slavia Velký Borek - Viktoria Všestudy 1:2 np (1:1). V Horních Beřkovicích si diváci museli počkat na góly až do druhého poločasu: Horní Beřkovice - SK Mšeno 2:3 (0:0).