okresní přebor Mělník, 8. kolo, 15.10.2017 15:30

Branky:18. + 52. Nesládek Pavel, 72. Jeřábek Pavel
Žluté karty:38. Šimral Libor, 75. Šejnoha Petr - 1. Beran Pavel
Rozhodčí:Blahout Jiří - Kortanová Marie, Driml Petr

Procházka Lukáš - Kubišta Michal (K) (76. Boušek Jakub), Krajník Lukáš, Šejnoha Petr, Nesládek Pavel (61. Kubina Radim), Ryba Josef, Paloušek Jakub (46. Kováč Jaroslav), Pavlík Tomáš, Šimral Libor, Krajník Tomáš, Vavrek Zdeněk (52. Jeřábek Pavel)

Sestava Sokol Obříství:
Novák Radek - Franz Jiří (K), Šulc Petr, Hovorka Jakub, Bartoš Marek, Sus Petr, Mansfeld Josef (32. Chvátal Stanislav), Hašourek Jan, Beran Pavel (60. Teboui Ahmed), Šeps Milan, Řehák Jakub (46. Nepil Tomáš)

Další zápasy 8. kola
     Hosté si odvezli 1 červenou kartu a 3 body: AFK Hořín - Libiš B 1:2 (1:2). Mohlo to být více, kdyby domácí využili všechny šance: Dolní Beřkovice - Sokol Záryby B 6:0 (2:0). V Lobkovicích rozhodla jediná trefa: FC Lobkovice - Pšovka B 0:1 (0:0). Ve Vysoké skóre otevřel v druhé minutě Gabčo, 5 minut před koncem prvního poločasu srovnal z pokutového kopu Trubička. Na gólovou smršť si však diváci museli počkat až do 60. minuty, kdy domácí Gabčo s Prejsou přidali každý po dvou gólech a Pražák s Kettnerem po jednom. Za hosty se ještě dvakrát trefil Šuta: FK Vysoká - Horní Počaply 7:3 (1:1). V nedělní dohrávce si Všestudy poradily se Mšenem: Viktoria Všestudy - Mšeno A 5:1 (2:0) a v Horních Beřkovicích v základní hrací době remíza: Horní Beřkovice - Labský Kostelec 2:1 np (0:1).

Statistiky 8. kola
V 8. kole bylo odehráno 7 zápasů.
Celkem gólů: 31.
Domácí vstřelili 23 gólů (v poločase 8 gólů).
Hosté vstřelili 8 gólů (v poločase 3 góly).
Průměr gólů na zápas: 4.4
O výsledku zápasu rozhodoval také 1 gól z pokutových kopů.
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Dolní Beřkovice, FK Pšovka B, Slavia Velký Borek
Žluté karty: celkem 33
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 8
Průměr žlutých karet na zápas: 4.7
Červené karty: celkem 1, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 7 zápasů vidělo 570 diváků.

14. Sokol Obříství Sokol Obříství 8 1 0 0 7 4:17 3

Slavia Velký Borek - Sokol Obříství 3:0 (1:1)1 Slavia Velký Borek - Sokol Obříství 3:0 (1:1)1 Slavia Velký Borek - Sokol Obříství 3:0 (1:1)1 Slavia Velký Borek - Sokol Obříství 3:0 (1:1)1