Branky:34. Vokoun Jiří (vlastní), 81. Hovorka Jakub - 86. Trubička Jaroslav
Žluté karty:23. Šulc Petr, 42. Sus Petr, 71. Bartoš Marek, 76. Pretl Martin - 48. Plíhal Jan, 55. Trubička Jaroslav, 66. Petera Jaromír
Rozhodčí:Princ Jiří - Švancara Miloslav, Eder Oldřich

Novák Roman - Franz Jiří (K), Hovorka Jakub (83. Štorek Pavel), Mansfeld Josef, Hašourek Jan, Beran Pavel, Sus Petr (59. Bartoš Marek, Herynk Pavel, Chvátal Stanislav (90. Nepil Tomáš), Šeps Milan (73. Pretl Martin), Šulc Petr

Sestava Horní Počaply:
Šmejkal Milan - Trutnovský Jiří, Martinec Roman, Slezák Daniel (41. Plíhal Jan), Vokoun Jiří (K), Žaba Jiří, Grohman Stanislav, Trubička Jaroslav, Dohnal Pavel, Hanuš Milan (84. Rejman Lukáš), Petera Jaromír

Další zápasy 5. kola
     V tomto kole jen v jednom jediném (!) zápase nepadly červené karty. Dvě červené karty pobrali a vedení z první půle ztratili hosté v prvním zápase 5. kola: Dolní Beřkovice - FK Vysoká 2:1 (0:1). Plichta ve Mšeně a také dvě červené karty: Mšeno A - Slavia Velký Borek 2:1 np (0:0). Labský Kostelec po prvním poločase vedl, ale hosté prostřednictvím Eisnera a Matuchy byli jiného mínění: SK Labský Kostelec - Sokol Libiš 1:2 (1:0). Ve Všestudech překvapení a potyčka v 88. minutě za dvě červené karty: Viktoria Všestudy - FC Lobkovice 1:2 (0:2). Za hosty skóroval opět Ďurinda. Na Pšovce ve druhém poločase obrat ve prospěch domácích (2x Klenotič) a další dvě červené karty: FK Pšovka B - AFK Hořín 3:2 (0:1). Záryby převálcovaly hosty z Horních Beřkovic: Sokol Záryby - Horní Beřkovice 9:3 (7:2).