okresní přebor Mělník, 3. kolo, 09.09.2017 17:00

Branky:43. Hovorka Jakub - 55. Klíma Pavel, 87. Novák Tomáš
Žluté karty:45. Tichota Libor, 57. Pretl Martin, 79. Herynk Pavel - 76. Brodňanský Ondřej
Rozhodčí:Kortanová Marie, Blahout Jiří, Driml Petr

Novák Roman - Vondrák Jakub, Hovorka Jakub (K), Herynk Pavel, Šeps Milan (60. Teboui Ahmed), Beran Pavel, Nepil Tomáš (87. Řehák Jakub), Franz Jiří, Tichota Libor, Bartoš Marek (71. Veltruský Lukáš), Pretl Martin

Sestava Labský Kostelec:
Kořínek Richard - Novák Dominik (46. Chilisa Wandipa), Klíma Pavel, Holubář Marek, Novák Tomáš (K), Chvátal Libor, Kocourek Pavel, Hlavatý Vojtěch (88. Ploc Adam), Pazderka Lukáš, Brodňanský Ondřej, Kiršner Jaroslav (90. Suchý Václav)

Další zápasy 3. kola
     První gól 3. kola ve čtyřiačtyřicáté minutě a o dalších čtyřiačtyřicet minut později další gól - oba do branky hostů: Dolní Beřkovice - Slavia Velký Borek 2:0 (1:0). Hořín prostřednictvím Cífky (2 góly) a Polanského (hattrick) si snadno poradil s domácím týmem: SK Mšeno - AFK Hořín 0:5 (0:1). Na jediný gól domácího celku ve 24. minutě odpověděl o jedenáct minut později Gabčo a v polovině druhého poločasu Pražák s Prejsou rychle po sobě zařídili výhru Vysoké: FC Lobkovice - FK Vysoká 1:3 (1:1). Horní Beřkovice hledají loňskou formu a Brůža si vykoledoval červenou kartu za surovou hru: Viktoria Všestudy - Horní Beřkovice 4:0 (3:0). Ani Libiši se moc nedařilo: FK Pšovka B - Libiš B 3:0 (1:0). Horní Počaply si na hřišti soupeře užívaly: Sokol Záryby B - Horní Počaply 2:6 (0:3).

Statistiky 3. kola
V 3. kole bylo odehráno 7 zápasů.
Celkem gólů: 27.
Domácí vstřelili 13 gólů (v poločase 7 gólů).
Hosté vstřelili 14 gólů (v poločase 5 gólů).
Průměr gólů na zápas: 3.9
Čisté konto udrželi brankáři týmů: Dolní Beřkovice, AFK Hořín, FK Pšovka B, Viktoria Všestudy
Žluté karty: celkem 28
Nejvíce žlutých karet v jednom zápase: 6
Průměr žlutých karet na zápas: 4
Červené karty: celkem 1, nejvíce v jednom zápase: 1
Návštěvnost: 7 zápasů vidělo 600 diváků.

14. Sokol Záryby B Sokol Záryby B 3 0 0 0 3 5:10 0

Sokol Obříství - Labský Kostelec 1:2 (1:1) Sokol Obříství - Labský Kostelec 1:2 (1:1) Sokol Obříství - Labský Kostelec 1:2 (1:1) Sokol Obříství - Labský Kostelec 1:2 (1:1)