okresní přebor Mělník, 11. kolo, 04.11.2017 14:00

Branky:1., 50., 54., 70. Koudelka Patrik, 82. Hakl Miloš
Žluté karty:31. Hašourek Jan, 63. Mansfeld Josef - 30. Faigl Marek, 34. Podivínský Václav
Rozhodčí:Princ Jiří, Hamšík Michal, Obrajtr Tomáš

Novák Radek - Sus Petr, Hašourek Jan, Nepil Tomáš (61. Mansfeld Josef), Řehák Jakub (63. Reichert Jakub), Bartoš Marek, Chvátal Stanislav, Šulc Petr, Franz Jiří (K), Kohout Lukáš, Tichota Libor

Sestava Viktoria Všestudy:
Lorenc Ivo - Samek Roman, Koudelka Patrik, Vlk Petr, Loškoski Antonio, Růně Martin (K), Podivínský Václav (70. Polák Jakub), Hakl Miloš, Faigl Marek, Rada Michal, Švancara Miloslav (24. Závacký Kamil)

Další zápasy 11. kola
     Domácí mají důvod ke spokojenosti: AFK Hořín - Horní Beřkovice 4:1 (2:0). 9 žlutých karet, 2 červené a 1 vlastní gól. Rozhodující chvíle však přišly až v samém konci zápasu. SK Labský Kostelec - Dolní Beřkovice 3:2 (1:2). Body zůstaly doma: Libiš B - FC Lobkovice 2:1 (0:0). Horní Počaply doma nevyhrály: Horní Počaply - Slavia Velký Borek 1:2 (1:0). Pšovka ztratila vedení z prvního poločasu a musela se spokojit se dvěma body: FK Pšovka B - SK Mšeno 3:2 np (2:0). Neuvěřitelné věci se děly v Zárybech. V první půli hosté měli navrch, v druhé byl lepší domácí tým. Vřít to začalo v 71. minutě, kdy brankáři Hamáčkovi kdosi vyrazil míč z ruky a jemu samotnému "pomohl" do brankoviště - gól byl uznán. Následovalo pár zajímavě hodnocených zákroků a ani předčasně písknutý konec zápasu klidu na hřišti nedodal: Sokol Záryby - FK Vysoká 3:2 (1:0).